|
1298
0

Иван МИЛОШЕВИЧ: «Мы еще не восстановились после Боруссии»

Но, по мнению игрока «Карпат», счет 3:0 в матче с «Оболонью» является справедливым

По завершенні матчу з «Оболонню» центральний захисник «Карпат» Іван Мілошевіч сказав, що грати після Ліги Європи у чемпіонаті України не просто. Але професіоналізм полягає саме в тому, що викладатися необхідно на всі сто відсотків у кожній грі незалежно від її статусу.

«Після програшу від «Боруссії» ми ще повністю не відновились ні в фізичному плані, ні в моральному. Два дні ми займалися лише тим, щоб відновити наші сили. Скажу прямо, що грати після Ліги Європи у чемпіонаті України не просто. Але професіоналізм полягає саме в тому, що викладатися необхідно на всі сто відсотків у кожній грі незалежно від її статусу. Думаю, сьогодні ми це довели. «Оболонь» дуже непоступлива і дисциплінована команда. Але нам таки вдалося зламати її оборону і в другому таймі ми повністю домінували у грі. Тому рахунок 3:0 є справедливим. Всі добре бачили, що «Оболонь», особливо у другому таймі, нічого не створила в атаці взагалі. Ми ж могли забити ще один – два голи. Також ми продемонстрували нашу хорошу фізичну форму, адже нам вдалося по перерві додати у швидкості, що й стало вирішальним чинником нашого успіху», – сказав сербський легіонер «Карпат».