13789
35

Волынь – ПФК Севастополь – 1:0

Перша перемога в рідних стінах + ВИДЕО

Господарів на матч в ролі капітана «Волині» вивів Харрісон Омоко. Як скаже на прес-конференції Кварцяний, команда більшістю гравців відлучила від капітанської пов’язки Ващука.

Обидва клуби жваво розпочали матч. Волиняни відразу ж захопили центр поля і новачок команди, досвідчений Парасків повів лучан вперед. На 6-й хвилині матчу румуна збивають в центрі поля, «Волинь», комбінуючи, пішла в атаку, після довгого розіграшу м’яча та перепасовки Максимюк навісив з лівого флангу і Майкон метрів з семи головою поклав м’яч точнісінько в кут воріт ПФК «Севастополь». Рахунок відкрито – 1:0!

Кримчани спробували перехопити ініціативу, але цього вечора господарі виглядали краще, їм вдалось нав’язати свою гру в центрі поля, без моментів біля воріт Неділька. Захист «Волині» цементували Омоко та Шарпар, які не давали розвернутись швидкім форвардам гостей.

На 26-й хвилині лучани приспали пильність захисників ПФК «Севастополь» і Бутко з центру поля втік сам на сам з Сокоренком. Удар, гол? На жаль для господарів, лише штанга.

Після цього моменту гра дещо заспокоїлась. Волиняни не форсували подій і грали в свою гру. Перший тайм закінчився обопільними негострими атаками суперників.

На початку другого тайму обидві команди зробили по заміні. У «Волині» був замінений «немотивований» Ващук на мотивованого Гошкодерю, а в гостей замість Плешакова вийшов Салхі.

ПФК «Севастополь» явно не збирався здаватись на милість лучанам і нав’язав справжню битву. Почались сутички, в одній з них побуцались Шандрук та Майкон, отримавши від  молодого судді Дмитра Жукова по гірчичнику.

Кримчани додали в русі (в них взагалі дуже швидка команда), і провели декілька гострих атак, але надійно грав воротар господарів Неділько.

В кінці матчу футболісти набігались, та почали доволі часто фолити. І коли лучани кинули в черговий прорив румуна Нягу, Шандрук руками його зупинив. Червона картка – і на 75-й хвилині гості залишилися вдесятьох.

Гості, незважаючи на те, що в меншості гостро атакували, все ж пропустили контрвипад «Волині», коли Бутко, гостро увірвавшись до карного майданчика, був збитий Зборовським. Суддя епізоду не побачив, але лайнсмен, в десяти метрах від якого сталась подія, чітко вказав, що мало місце порушення, і Жуков показав на точку. Відмічаємо, що прогрес суддівства з приходом Коліни дуже помітний.

Пробивати пенальті підійшов Майкон… Удар – і воротар кримчан в класному сейві із кута воріт перевів м’яч на кутовий.

Гості продовжували шукати ключі до воріт «Волині», але господарі вміло контролювали м’яч в центрі поля, і не дали для «Севастополя» в додатковий час жодного шансу для порятунку.

Хочеться особливо подякувати вболівальникам, які продовжують вірити в рідну команду. Ось і сьогодні вони наполовину заповнили стадіон та були винагородженні такою важливою  першою домашньою перемогою.