У Рівному розпочали будівництво нового Палацу Спорту
Багатофункціональна арена вміщуватиме до 3000 вболівальників
- 07 августа 2018, 22:56
- |
- 3426
- 2
Сьогодні у Рівному стартувало будівництво нового багатофункціонального спорткомплексу. На майданчику по вулиці Макарова вже почала працювати техніка, розрівнюють територію, встановили огорожу.
Рівненський зал перший із шести українських об'єктів, на будівництво яких за ініціативи Федерації баскетболу України були виділені кошти з державного бюджету. Загалом державна субвенція на шість залів становить 150 мільйонів гривень. П'ять міст отримають по 27 мільйонів державної підтримки, Рівне - 15. Щоправда Рівне отримає ще 30 мільйонів з Державного фонду регіонального розвитку. Дофінансують будівництво кожної споруди за кошти обласних та міських бюджетів.
І-ша черга спорткомплексу передбачає будівництво універсальної спортзали для ігрових видів спорту з трибунами на 3000 місць та з можливістю проведення змагань навіть міжнародного рівня.
Передусім новий Палац спорту буде використовуватись для рівненських спортсменів. Земельна ділянка закріплена за обласною спеціалізованою дитячо-юнацькою спортивною школою олімпійського резерву. У закладі займається близько 800 спортсменів, проте на сьогодні там відсутні нормальні умови для занять.
Цей спорткомплекс, як і більшість з 6-ти запланованих для будівництва в Україні буде багатофункнціональним. Окрім баскетболу на ньому можуть грати у футзал, волейбол та гандбол також він трансформуватиметься в концертний або виставковий зали
Споруди та локації Палацу Спорту:
1. Універсальний ігровий спортивний зал 25х45 м.
2. Трибуни для глядачів змагань з ігрових видів спорту та шоу-програм на 3000 місць. 15 місць для теле- радіо- коментаторів. Частина трибун має трансформуватись у сцену для виступу артистів.
3. VIP-трибуна на 30 місць з необхідною інфраструктурою.
4. Чотири роздягальні для спортсменів.
5. Дві роздягальні для суддів спортивних змагань.
6. Дві люкс гримерні та шість гримерних для артистів.
7. Конференц-зал на 100 місць та кімната прес-центру.
8. Гардероб на 3000 місць.
9. Чотири кімнати для тренерів.
10. Магазин спортивних товарів та спеціальної літератури.
11. Буфет.
12. П'ять адміністративних кабінетів площею не менше 14 м2 кожен.
13. Автостоянка на 200 автомобілів.
14. Громадські туалети.
15. Відновлювальний центр.
16. Кабінет лікаря та медперсоналу.
17. Тренажерний зал.
18. Зал для розминки 24 х 24 м.
19. Готель.