Динамо завершило рік на 2 місці в УПЛ, скандал із Зозулею, перемога Лопеса

Головні новини за 15-е грудня на Sport.ua

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 15-е грудня.
1. Динамо обіграло Десну і буде зимувати на другій позиції. Кияни взяли реванш у «сіверян» за поразку в першому колі.
2. Олександрія вирвала перемогу у Дніпра-1, який грав удев'ятьох. Три пенальті і два вилучення: феєричне завершення першої половини чемпіонату України.
3. Українська молодіжка програла французам в матчі ЧС U-20. Наша збірна втратила шанси на підвищення в класі.
4. Фанати Райо скандували «Зозуля - нацист», Альбасете не вийшов на 2-й тайм. Скандально перерваний поєдинок Сегунди «Райо Вальєкано» - «Альбасете».
5. ВІДЕО. Як Маліновський воротареві Болоньї між ніг забивав. Український півзахисник «Аталанти» відзначився другим голом у Серії А.
6. Ворскла відправила Карпати на останню сходинку УПЛ перед зимовою паузою. Юрій Максимов забезпечив вагомий заділ для продовження роботи на чолі полтавчан.
7. Теофімо Лопес за два раунди розібрався з Річардом Коммі. Американець завоював титул IBF.
8. ОФІЦІЙНО. Шахтар продовжив контракт з Жуніором Мораесом. Форвард підписав новий дворічний контракт з клубом.
9. Михайличенко розраховує підсилити Динамо 1-2 гравцями. Взимку у клубу можуть бути новачки.
10. Хохфільцен-2019. Валя Семеренко та Підгрушна потрапили в топ-15 персьюта. Норвежка Тіріл Екхофф закрила всі 20 мішеней і впевнено виграла гонку.