Догадайло пішов...

Чернігівська «Десна» залишилась без головного тренера

Догадайло пішов...

У понеділок, 26 липня, Віктор Догадайло, під чиїм керівництвом чернігівська «Десна» в авральному темпі готувалася до старту в другій лізі та провела перший календарний матч в Одесі, залишив команду. У нашій телефонній розмові з цього приводу він зазначив, що «не побачив реальних перспектив для втілення задумів, з якими йшов на тренерську роботу в Чернігів.

«Хотілося побудувати у славному древньому місті міцну професіональну команду, — сказав столичний фахівець.— Але в мене склалося враження, що це навряд чи вдасться. В усякому разі, почали простежуватися не всі точки дотику, які я вважав для цього необхідними. Тож вдячний за довіру, але... Повернувся до Києва й мій помічник Віталій Левченко».

Хто ж їх замінить? Того ж таки 26 липня до роботи з «Десною» взявся Олег Мельниченко, який прийшов із тренерського штабу білоцерківської «Росі». Але не він, сказав генеральний директор СФК «Десна» Ігор Ушурук, стане головним тренером. І, звісно, в команді залишаються гравці, котрі були заявлені за неї минулого тижня. А це:

воротарі: Віктор Литвин (1978) — повернувся в «Десну» з ФК «Ніжин», Ігор Бітів (1984) — торік був у складі «Десни», виступав за «Бананц» (Вірменія);

оборонці: Сергій Таран (1988), Вадим Гетьман (1987) і Андрій Блаватський (1988) — усі з «Росі» (Біла Церква), Сергій Титомир (1990) — «Фенікс-Іллічівець» (Калініно), Ігор Донець (1986) — ФК «Ніжин», позаторік грав за «Десну-2».

півоборонці: Сергій Рева — «Енергетик» (Бурштин), Олександр Крохмалюк (1988) — «Верес»  (Рівне),  Артем Антонов — «Десна» (Чернігів), Михайло Бєлкін (1991) — «Рось» (Біла Церква);

нападники: Максим Ярошенко (1990) — повернувся в «Десну» з «Гірника-Спорту», Комсомольськ), Олег Волков (1984) — МФК «Миколаїв», Віталій Проценко (1992) — «Ворскла» (Полтава).

У вівторок, напередодні кубкової гри з «Енергією» (Нова Каховка), було укладено угоди і з Євгеном Єлісєєвим (1989, півзахисник) та Олегом Орєховим (1990, захисник), які виступали за «Десну» минулого сезону, а також із Фарамазом Велієвим («Енергетик» Бурштин). Вирішувалося питання про оренду в харківського «Металіста» Левана Гувардави.


Віктор МУХА, газета «Український футбол»

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Александр Тишура, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности