597
0

Збірна України U-17: стартовий матч програли

Прес-служба ФФУ

Pавершився матч кваліфікаційного раунду ЧЄ-2006 між юнацькими збірними командами України та Ірландії. Українцям дебютна офіційна зустріч не вдалася: ми першими відкрили рахунок, мали чимало стовідсоткових нагод його збільшити, однак, у підсумку, припустилися двох дитячих помилок у захисті і поступилися з рахунком 2:1.

При цьому тренерський штаб команди трагедії з поразки не робить. Пройшовши складний підготовчий шлях до цього міжнародного офіційного турніру, команда проявила чималий потенціал. Ми гідно протистояли збірним, де у футбол грають на найвищому рівні. Тож здобути перемоги у матчах з латвійцями та італійцями наставник команди Вадим Дьордь вважає можливим і реальним. Важливо зібратися на ці матчі та показати гру, яку демонстрували протягом останніх півтора року.

„Атакувати протягом обох таймів дуже важко, - сказав прес-службі ФФУ старший тренер збірної. – Ми мали багато нагод щоб спокійно очікувати на матч з латвійцями вже післязавтра, однак ними не скористалися. Натомість після забитого голу останній захисник напевно досить емоційно радів з цього, бо припустився елементарної помилки на останньому рубежі. А наприкінці другого тайму зовсім необов”язково збили нападаючого суперника у штрафному майданчику. Через це такий і результат. Але в заключних матчах ми гратимемо тільки на перемогу і потрапимо до елітного раунду європейської першості”.