0

Радіотрансляції ЧС-2010 на радіо Ера-FM

Сьогодні будуть зіграні останні два матчі 1/8 фіналу чемпіонату

У Преторії на стадіоні Лофтус Версфельд зустрінуться збірні Парагваю та Японії.

Початок матчу о 17.00. А у вечері у Кейптауні на стадіоні Грін-Пойнт відбудеться протистояння європейських команд. Іспанія гратиме проти Португалії. Початок поєдинку о 21:30.

«Радіо-Ера» FM буде проводити прямі трансляції всіх матчів чемпіонату світу з футболу.

По закінченню прямих трансляцій, запрошуємо уболівальників на програму «Третій тайм» з Михайлом Герасименком. У програмі у вас буде можливість почути коментарі ігри від авторитетних фахівців, приєднатися до обговорення ключових моментів у прямому ефірі.

Також всіх вболівальників запрошуємо взяти участь в конкурсі прогнозів з цінними призами.

Умови конкурсу
1. необхідно назвати рахунок матчу, з яким закінчується наступний матч ЧС з футболу
2. назвати прізвище футболіста, який заб'є перший м'яч у цій зустрічі у ворота свого супротивника

За правильну відповідь нараховується один бал. П'ять учасників конкурсу, які за час ЧС із футболу наберуть найбільшу кількість балів отримають призи від спонсора - Українського Професійного Банку - мобільні телефони.

Відповіді приймаються тільки під час програми «Третій тайм» за телефоном 536 96 00 або на електронну пошту igra@radioera.com.ua