Во Львове представили логотип города к Евро-2012

Также высадили клумбу и запустили трамвай

Во Львове представили логотип города к Евро-2012
© Евро-2012

Сьогодні у Львові відзначають два роки до початку Чемпіонату Європи з футболу УЄФА Євро-2012.

У Львові, як і у решті міст, що приймають Чемпіонат Європи з футболу у 2012 році УЄФА ЄВРО 2012тм, з’явилася квіткова клумба у формі логотипу турніру. Квітковий логотип встановлено на пр. Свободи, біля статуї Матері Божої.

Також було запущено трамвай УЄФА Євро-2012 та представлено логотип м. Львова, як міста, що приймає Чемпіонат Європи з футболу УЄФА Євро-2012.

Участь у подіях взяли віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков, голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль, міністр культури і туризму України Михайло Кулиняк, Львівський міський голова Андрій Садовий, директор турніру, керівник Місцевого організаційного комітету «Євро-2012 Україна» Маркіян Лубківський.

«Завдання організаторів футбольного чемпіонату – створити потужну позитивну енергетику. Щоби гості цього дійства ще довгі роки розповідали про свої враження. Вболівальники лише незначну частину часу проведуть на стадіоні, решта у самому місті. І ми, львівяни, робимо усе для того, аби у нас всі почувалися комфортно.

Євро 2012 також дасть нам шанс краще пізнати один одного в Україні. Для іншої країни це було б собі важко уявити, але в Україні лише на 19 рік незалежності відновлюється авіарейс Львів-Донецьк. Багато проблем, які сьогодні є в країні, через те, що ми мало знаємо один одного, мало спілкуємось. ЄВРО дає нам шанс разом працювати і разом творити історію», – зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

city-adm.lviv.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    vadya-metal (Greece)
      vadya-metal (Greece), 10.06.2010 17:13
    0
    i 4to je tut shedevralnogo ??? Ili nado zakon4it' kursi dizaynera-stilista 4tob vkurit'? Mojet v iskustve 4ego ne ponimayu...xz
    vadya-metal (Greece)
      vadya-metal (Greece), 10.06.2010 15:54
    0
    Bu-ga-ga )) Lvovskiy logotip - uroven' fantazii i masterstva risovaniya vtoroklassnika Na kievskom sekonomili i sdelali vidimo na skoruyu ruku, a tut - polneyshiy primitiv.
    ARISTOK
      ARISTOK, 10.06.2010 13:42
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Один логотип хуже другого. Киевский мне не понравился, но в сравнении с донецким и львовским, так вроде и ничего)
    lvros
      lvros, 10.06.2010 11:26
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Modern_1 — 09.06.2010 14:45

    Горбаль там, как свой.... Пипец, а не начальство у нас...
    Ти прав! Зразу видно - інтелектуал!
    lvros
      lvros, 10.06.2010 11:22
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Садовий - нормальний мужик. На свому місці! КРИСТИНА, може ще все попереду? :
    Gahox
      Gahox, 09.06.2010 22:47
    0
    блін....от живу у Львові і думав шо хоть в нас буде нормальний логотип!!!
    але де там нічим не кращий ніж у києві....
    невже не можна було збацати якось лева як символа міста??
    а то взяли логотип як з 750 річчя Львова!!!
    SandroKing
      SandroKing, 09.06.2010 18:24
    0
    Во Львове представили логотип города к Евро-2012
    Так, собственно, где логотип? Эти рожи мы и так каждый день видим.
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 09.06.2010 17:37
    0
    Вася(Николаев) — 09.06.2010 17:09
    Нет,не воздыхатель.
    Вася(Николаев)
      Вася(Николаев), 09.06.2010 17:09
    0
    КРИСТИНА — 09.06.2010 17:03
    Мэр Садовый Ваш тайный воздыхатель? Или по другому поводу частенько встречаетесь?
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 09.06.2010 17:03
    0
    Вася(Николаев) — 09.06.2010 16:51Ну и рожи....
    _________
    А я чёта на рожи внимания не обратила))Меня больше логотип интересует))
    А Садового вижу часто)))))
    Клолесников ваще карлик какой-то...Какой у него рост??Он выше Медведа и Путьки,или нет??
    Вася(Николаев)
      Вася(Николаев), 09.06.2010 16:51
    0
    Ну и рожи....
    russkiy81
      russkiy81, 09.06.2010 15:35
    0
    я сам во Львове не был, очень хочу съездить, мне говорили что красивейший город.....
    дело вкуса, но логотип мне не понравился...
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 09.06.2010 15:34
    0
    ne_fanat — 09.06.2010 14:32Львовяне, еще раз вопрос, куда дели льва? Был же классный логотип у вас!
    __________
    А фиг его знает,куда дели)))УзнАю-напишу)))
    nekton
      nekton, 09.06.2010 15:30
    0
    Не знаю,в какую ты камеру смотрел))
    ----------
    В вот эти две
    http://cam.uar.net/cam1/cam.html
    http://cam.uar.net/cam/cam.html
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 09.06.2010 15:26
    0
    Dron.gin — 09.06.2010 15:12
    -----
    Клумба у нас во Львове и вправду-красивая. А стоИт она на подставке такой,объяснить сложно-я не строитель..
    Возле статуи Матери Божьей установили.Место удачное.Обзор со всех сторон.
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 09.06.2010 15:22
    0
    nekton — 09.06.2010 14:24А стадион то хоть строится? На камерах видно только 5 строителей. Где обещаные пару сотен человек?
    ---------
    Строится. Не знаю,в какую ты камеру смотрел))
    В две смены пашут.
    А насчёт точного количества-эт ты у Колесникова спроси-он обещал!
    romapetrovich
      romapetrovich, 09.06.2010 15:21
    0
    Трамвай у Львові
    http://stadion.lviv.ua/image?src=http://stadion.lviv.ua/makethumb.php?pic=upload/img/1276085585.jpg&w=1280
    Dron.gin
      Dron.gin, 09.06.2010 15:12
    0
    А мне понравилась во Львове клумба, пока самая лучшая по качеству. Только не понятно на чем она стоит!?
    PePik
      PePik, 09.06.2010 14:49
    0
    у Львові, місцевою владою був проведений конкурс, на якому відібрали логотип Лева, і потім його подали в UEFA, їм він напевно не сподобався, і вони сказали щоб був цей, так само в Києві було, відсилалося кілька робіт (ось одна з них http://www.nakiteldesign.com/upload/medialibrary/5a9/logo_8.jpg) їм вона майже сподобалась, і вирішили внести свої корективи.
    Modern_1
      Modern_1, 09.06.2010 14:45
    0
    Горбаль там, как свой.... Пипец, а не начальство у нас...
    vadya-metal (Greece)
      vadya-metal (Greece), 10.06.2010 17:13
    0
    i 4to je tut shedevralnogo ??? Ili nado zakon4it' kursi dizaynera-stilista 4tob vkurit'? Mojet v iskustve 4ego ne ponimayu...xz
    vadya-metal (Greece)
      vadya-metal (Greece), 10.06.2010 15:54
    0
    Bu-ga-ga )) Lvovskiy logotip - uroven' fantazii i masterstva risovaniya vtoroklassnika Na kievskom sekonomili i sdelali vidimo na skoruyu ruku, a tut - polneyshiy primitiv.
    ARISTOK
      ARISTOK, 10.06.2010 13:42
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Один логотип хуже другого. Киевский мне не понравился, но в сравнении с донецким и львовским, так вроде и ничего)
    lvros
      lvros, 10.06.2010 11:26
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Modern_1 — 09.06.2010 14:45

    Горбаль там, как свой.... Пипец, а не начальство у нас...
    Ти прав! Зразу видно - інтелектуал!
    lvros
      lvros, 10.06.2010 11:22
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Садовий - нормальний мужик. На свому місці! КРИСТИНА, може ще все попереду? :
    Gahox
      Gahox, 09.06.2010 22:47
    0
    блін....от живу у Львові і думав шо хоть в нас буде нормальний логотип!!!
    але де там нічим не кращий ніж у києві....
    невже не можна було збацати якось лева як символа міста??
    а то взяли логотип як з 750 річчя Львова!!!
    SandroKing
    online
      SandroKing, 09.06.2010 18:24
    0
    Во Львове представили логотип города к Евро-2012
    Так, собственно, где логотип? Эти рожи мы и так каждый день видим.
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 09.06.2010 17:37
    0
    Вася(Николаев) — 09.06.2010 17:09
    Нет,не воздыхатель.
    Вася(Николаев)
      Вася(Николаев), 09.06.2010 17:09
    0
    КРИСТИНА — 09.06.2010 17:03
    Мэр Садовый Ваш тайный воздыхатель? Или по другому поводу частенько встречаетесь?
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 09.06.2010 17:03
    0
    Вася(Николаев) — 09.06.2010 16:51Ну и рожи....
    _________
    А я чёта на рожи внимания не обратила))Меня больше логотип интересует))
    А Садового вижу часто)))))
    Клолесников ваще карлик какой-то...Какой у него рост??Он выше Медведа и Путьки,или нет??
    Вася(Николаев)
      Вася(Николаев), 09.06.2010 16:51
    0
    Ну и рожи....
    russkiy81
      russkiy81, 09.06.2010 15:35
    0
    я сам во Львове не был, очень хочу съездить, мне говорили что красивейший город.....
    дело вкуса, но логотип мне не понравился...
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 09.06.2010 15:34
    0
    ne_fanat — 09.06.2010 14:32Львовяне, еще раз вопрос, куда дели льва? Был же классный логотип у вас!
    __________
    А фиг его знает,куда дели)))УзнАю-напишу)))
    nekton
      nekton, 09.06.2010 15:30
    0
    Не знаю,в какую ты камеру смотрел))
    ----------
    В вот эти две
    http://cam.uar.net/cam1/cam.html
    http://cam.uar.net/cam/cam.html
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 09.06.2010 15:26
    0
    Dron.gin — 09.06.2010 15:12
    -----
    Клумба у нас во Львове и вправду-красивая. А стоИт она на подставке такой,объяснить сложно-я не строитель..
    Возле статуи Матери Божьей установили.Место удачное.Обзор со всех сторон.
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 09.06.2010 15:22
    0
    nekton — 09.06.2010 14:24А стадион то хоть строится? На камерах видно только 5 строителей. Где обещаные пару сотен человек?
    ---------
    Строится. Не знаю,в какую ты камеру смотрел))
    В две смены пашут.
    А насчёт точного количества-эт ты у Колесникова спроси-он обещал!
    romapetrovich
      romapetrovich, 09.06.2010 15:21
    0
    Трамвай у Львові
    http://stadion.lviv.ua/image?src=http://stadion.lviv.ua/makethumb.php?pic=upload/img/1276085585.jpg&w=1280
    Dron.gin
      Dron.gin, 09.06.2010 15:12
    0
    А мне понравилась во Львове клумба, пока самая лучшая по качеству. Только не понятно на чем она стоит!?
    PePik
      PePik, 09.06.2010 14:49
    0
    у Львові, місцевою владою був проведений конкурс, на якому відібрали логотип Лева, і потім його подали в UEFA, їм він напевно не сподобався, і вони сказали щоб був цей, так само в Києві було, відсилалося кілька робіт (ось одна з них http://www.nakiteldesign.com/upload/medialibrary/5a9/logo_8.jpg) їм вона майже сподобалась, і вирішили внести свої корективи.
    Modern_1
      Modern_1, 09.06.2010 14:45
    0
    Горбаль там, как свой.... Пипец, а не начальство у нас...