3

Матч Баварія - Інтер на Радіо Ера-FM

Сьогодні фінальним матчем Ліги чемпіонів завершиться футбольний євросезон

В битві за найпочесніший трофей футбольної Європи зустрінуться мюнхенська «Баварія» та міланський «Інтернаціонале».

«Баварія» намагатиметься вп'яте завоювати Кубок європейських чемпіонів, тоді як «Інтер» мріє досягти успіху вперше за 45 років, коли два роки поспіль, 1964 та 1965  «чорно-сині», керовані «батьком» захисного футболу  Еленіо Еррерою здобували Кубок європейських чемпіонів.

До цієї фінальної зустрічі «Баварія» та «Інтер» вже зустрічалися чотири рази.  Востаннє команди протистояли один одному на груповому етапі Ліги чемпіонів-2006/07 - 5 грудня 2006 року суперники зіграли внічию з рахунком 1:1. У повторному матчі «Баварія» 27 вересня відсвяткувала гостьову перемогу з результатом 2:0.

Також команду зустрічались між собою в  Кубку УЄФА-1988/89. У першому поєдинку 23 листопада 1988 року «Інтер» виграв у гостях - 2:0.  У матчі-відповіді перемогли німці 3:1.

Цікавим є той факт, що у фіналі буде протистояння «вчитель-учень». Так  Жозе Моурінью працювава асистентом ван Гааля в період з 1997 по 2000 рік в каталонській «Барселоні».

Обидва наставники вже були тріумфаторами  Кубку європейських чемпіонів. У 1995 році ван Гааль переміг із «Аяксом», а Моурінью підняв «Порту» на першу сходинку п'єдесталу в 2004 році.

Радіо Ера-FM проводитиме пряму трансляцію фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА «Баварія»-«Інтер» .  Початок трансляції у суботу, 22 травня о 21.45.

Одразу після закінчення фіналу «Баварія»-«Інтер» , долучайтесь до обговорення гри та аналізу ключових моментів  в  програмі «Третій тайм» з Михайлом Герасименком.