«Будівельник» став першим фіналістом Суперліги, вигравши серію у «Києва» – 3:0

Будівельник - Київ

Рахунок третьої гри – 57:68 (12:14, 14:17, 23:17, 8:20).

«Київ»: Салтовець – 11 очок + 5 підбирань; Пустозвонов – 10 очок + 7 підбирань + 4 передачі; Швець – 9 очок + 3 підбирання; Лукашов – 6 очок + 6 підбирань + 5 передач.
«Будівельник»: Балашов – 18 очок; Ель-Амін – 13 очок + 5 перехоплень + 3 підбирання; Анісімов – 11 очок + 6 підбирань; Дроздов – 3 очка + 12 підбирань + 3 передачі.

Третя гра між БК «Будівельник» і БК «Київ» принесла перемогу підопічним Андрія Подковирова, котрі таким чином, впевнено вийшли до фіналу Суперліги. Відкривши рахунок після кидка Річарда Гуіна, «будівельники» утримували перевагу, яка, щоправда, під кінець першої чверті становила лише два очка. У другій десятихвилинці кілька спроб номінальних гостей піти у відрив не приносили результату, втім розрив у рахунку не лише зберігався, але й повільно зростав і перед великою перервою становив п’ять пунктів – 26:31.

Як виявилося, найцікавіше команди приберегли на другу половину поєдинку. У третій чверті вболівальники побачили зовсім інший «Київ». Підопічні Віталія Чернія, серед яких вирізнявся Олександр Липовий, котрий встигав і в атаці, і в нападі, видавши кілька яскравих відрізків гри, не лише наздогнали суперника, а й вийшли вперед. Однак «будівельники» після триочкового від Олександра Неруша, котрий перед цим, як завжди, відпрацював у захисті, скоротили розрив у рахунку до мінімуму – 49:48 перед заключною десятихвилинкою.

Саме вона, як виявилося, вирішила не лише долю поєдинку, а й усієї півфінальної серії. Якщо врахувати завершення третьої чверті, «вовки» не могли влучити в кошик суперника цілих десять хвилин, у той час як «Будівельник» зусиллями Максима Балашова, котрий із 18 балами став найрезультативнішим гравцем матчу, Халіда Ель-Аміна та Михайла Анісімова здійснив ривок 18:0! Тож два триочкових Артема Швеця на останній хвилині гри могли покращити лише статистику, але аж ніяк не настрій гравцям БК «Київ», що тепер побореться за «бронзу» Суперліги.