Карпаты хотят иностранного арбитра

Официальное обращение ФК «Карпаты» к ФФУ и УПЛ

Карпаты хотят иностранного арбитра
© Игорь Дедышин, фото newsme.com.ua
Президентові Федерації Футболу України
п. Суркісу Г.М.
 
Президентові Прем’єр-ліги України
п. Данілову В.Б.
 
Шановний Григорію Михайловичу,
Шановний Віталію Богдановичу,
 
Керівництво ТзОВ КПФ «Карпати» виступає з ініціативою та звертається до Вас з клопотанням спільно підтримати нашу ініціативу про призначення бригади іноземних арбітрів на матч 28 туру Чемпіонату України з футболу між командами «Таврія» Сімферополь – «Карпати» Львів, що має відбутися 1 травня 2010 року у м.Сімферополь.
 
У суботу, 17 квітня 2010 року, у тижневику «Дзеркало тижня» з’явилося інтерв’ю з Президентом Федерації Футболу України паном Суркісом Григорієм Михайловичем, у якому, зокрема, йдеться про те, що, незважаючи на загальну відмову від залучення іноземних арбітрів від обслуговування матчів внутрішніх змагань в Україні, стосовно матчу 29-го туру «Шахтар» – «Динамо» 5 травня 2010 року буде зроблено виняток.
 
Усвідомлюючи важливість матчу «Шахтар» – «Динамо» у боротьбі за звання Чемпіона України, водночас, хочемо висловити своє переконання, що матч «Таврія» – «Карпати» матиме абсолютно співмірний статус та значення, оскільки, з усією ймовірністю, саме у ньому визначатиметься доля 5-го місця у турнірній таблиці, останнього, яке гарантуватиме до проведення Фіналу Кубку України місце від України у Лізі Європи УЄФА на наступний сезон. Відповідно, висловлюємо своє переконання, що усунення будь-якої можливості обговорення суддівського фактору у цьому матчі забезпечить у ньому справжню спортивну боротьбу і, відповідно, сприятиме належному іміджу змагання та організацій, що відповідають за його проведення.
 
 Ми також усвідомлюємо порівняно стислий часовий термін, що залишився до проведення матчів 28-го туру. В зв’язку з цим, хочемо зазначити, що ми не вважали за можливе виступити з ініціативою про призначення іноземної бригади арбітрів до того, як довідались, що з прийнятого принципу про відмову від послуг іноземних арбітрів можуть бути допущені винятки. Відповідно, ще раз клопочемо про підтримку нашої ініціативи та просимо здійснити усі необхідні кроки для її реалізації.
 
ФК «Карпати» наперед вдячний Вам за розуміння і сприяння в даному питанні.
 
Генеральний директор
ТзОВ КПФ «Карпати« Дедишин І.М.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Etan
      Etan, 20.07.2010 22:27
    0
    Блин, Суркис приглашает на центральный мач круга иностранного судью, что бы к нему же(Суркису), не было потом претензий в предвзятости судейства. Чем вы не довольны то?
    ARISTOK
      ARISTOK, 21.04.2010 10:38
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Тогда пусть и поле где нить в Европе арендуют, что бы не портить огородом тот мудреный футбол, в котором наш арбитр не в состоянии разобраться)
    san165
      san165, 21.04.2010 09:39
    0
    Шо робята?Спите?А пока вы спите некому даже и повозмущаться?А ну просыпайтесь.На работу выходи.Клаву в руки и айда строчить.А то деньги не получите
    STEELE1973
      STEELE1973, 21.04.2010 05:34
    0
    Лично моё мнение "всем или никому".
    Почему сурок делает исключение только для ШД?
    scooterok
      scooterok, 21.04.2010 03:08
    0
    Давайте футбол не превращать в цирк
    Для любой команды важен профессионализм судейства!
    Лично я за честное судейство!!!
    Не приятно даже, если судья подсуживает команде за которую ты болеешь...
    Согласитесь ведь чемпионат стал ярче, интереснее, не предсказуемым по сравнению с прошлыми годами!!!
    Десять лет назад попробуй предсказать, что в финале КУ не будут играть Динамо с Шахтером))))
    ...засмеют!!!
    Maximko_Kh
      Maximko_Kh, 21.04.2010 00:01
    0
    scooterok
    так давайте пригласим там Нели Уварову или там Руслану Писанку))
    А если не хотите женщин, давайте Колю Валуева позовем, на него точно "Синие чайки" не смогут оказать давления)))
    Vermillion
      Vermillion, 20.04.2010 22:51
    0
    а получат годуляна, гы гы
    LEX66
      LEX66, 20.04.2010 22:48
    0
    Ага щаз!!! Не даст вам Сурок арбитров.
    scooterok
      scooterok, 20.04.2010 22:04
    0
    Maximko_Kh — 20.04.2010 18:55 scooterok — 20.04.2010 18:27
    Кто вообще придумал, что судья должен быть мужчиной? Если бы судья был женщиной, то на поле стало бы спокойнее, меньше негативных эмоций, больше позитива.
    С весной Вас, господа!
    -----------------------------------
    Если бы судья был женщиной, то было много желтых карточек за флирт))))
    И в целом футбол бы был скучным, так как футболистам не до футбола будет)))
    А вообще практика женского судейства между двумя мужскими командами уже была, правда не ПЛУ!!!
    GeoTan
      GeoTan, 20.04.2010 21:39
    0
    pudell:
    ...але погодься, українське футбольне суддівство потребує змін.
    ------------------------------------------------------------
    Однозначно!!!
    dudigo78
      dudigo78, 20.04.2010 21:28
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Та навіщо той іноземний суддя? Матч з Таврією може вже нічого не буде вирішувати. Хіба що Карпати будуть за 3-4 місце рубатись
    myroslavmail
      myroslavmail, 20.04.2010 21:13
    0
    Димінський як завжди кидає свої слова на вітер. Я ЧУДОВО памятаю як він казав що буде підтримувати виключно українське суддівство, а тут такий облом. Я особисто не проти але Димінському в черговий раз немає віри. Цікаво чи ще є якись такий президент в УПЛ який так БРЕШЕ вболівальникам своєї команди. Або краще сказати чи є вболівальники які почуваються такими обдуреними від пустослівя керівництва клубу(в загальному)
    pudell
      pudell, 20.04.2010 21:07
    0
    GeoTan — 20.04.2010 20:16
    ____________________________________________________
    Ну як хто,
    система типу ЧУ.
    Хоча таких прицедентів в світовому футболі немає, тому мабуть і у нас не прижеветься.
    Та й недоліки в такій системі є мабуть - це так один з варіантів...,
    але погодься, українське футбольне суддівство потребує змін.
    martovskiy1965
      martovskiy1965, 20.04.2010 20:32
    0
    КРИСТИНА
    В том-то и дело,что не рыжие!
    -------
    Шахтёр-чёрно рыжие. Это точно!
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 20.04.2010 20:24
    0
    xxxxxxxxxxxxxxx — 20.04.2010 18:55.И действительно,что Динамо и Шахтер может любые принципы и правила нарушать а остальные рыжие что ли?
    ======================
    +1))))
    В том-то и дело,что не рыжие!))))))))))))))
    GeoTan
      GeoTan, 20.04.2010 20:16
    0
    pudell:
    И кто ж после этого останется судить ПЛ?
    pudell
      pudell, 20.04.2010 20:11
    0
    Нехай в кінці кожного чемпіонату власники клубів ЧУ (або інші представники з кожного клубу по одному) оцінюють суддів за n-бальною шкалою. Певна кількість суддів, котрі наберуть найменше балів переводиться судити в нищу за рангом лігу, і така ж кількість суддів, які в нищій лізі набрали найбільше балів, переводиться в вищу.
    Або таку оцінку робити в кінці кожного туру, хоча краще не зразу по завершенні гри, бо в знаки можуть сказатись емоції.
    Фактично створити такий собі чемпіонат суддів (доля клубів в футбольному чемпіонаті залежить ж від суддів, то й нехай доля суддів залежить від клубів).
    GeoTan
      GeoTan, 20.04.2010 20:11
    0
    TAK1TAK — 20.04.2010 19:51 :
    Убрать на круг для того, что бы ВСЕ могли сравнить судейство до и после. И самое главное, на наших идет постоянное давление, даже хорошие судьи сомневаются в решениях. Судья должен быть НЕЗАВИСИМ от наших "пап", которые привыкли все решать рублем.
    unchy
      unchy, 20.04.2010 20:10
    0
    гг, боятся донецких судей
    TAK1TAK
      TAK1TAK, 20.04.2010 19:51
    0
    GeoTan,
    Нужно оставить нормальных судей, убрать годулянов.
    Промежутки заполнить иностранными судьями, и начать обучать молодых судей. Но всех убирать нельзя.
    Etan
      Etan, 20.07.2010 22:27
    0
    Блин, Суркис приглашает на центральный мач круга иностранного судью, что бы к нему же(Суркису), не было потом претензий в предвзятости судейства. Чем вы не довольны то?
    ARISTOK
      ARISTOK, 21.04.2010 10:38
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Тогда пусть и поле где нить в Европе арендуют, что бы не портить огородом тот мудреный футбол, в котором наш арбитр не в состоянии разобраться)
    san165
      san165, 21.04.2010 09:39
    0
    Шо робята?Спите?А пока вы спите некому даже и повозмущаться?А ну просыпайтесь.На работу выходи.Клаву в руки и айда строчить.А то деньги не получите
    STEELE1973
      STEELE1973, 21.04.2010 05:34
    0
    Лично моё мнение "всем или никому".
    Почему сурок делает исключение только для ШД?
    scooterok
      scooterok, 21.04.2010 03:08
    0
    Давайте футбол не превращать в цирк
    Для любой команды важен профессионализм судейства!
    Лично я за честное судейство!!!
    Не приятно даже, если судья подсуживает команде за которую ты болеешь...
    Согласитесь ведь чемпионат стал ярче, интереснее, не предсказуемым по сравнению с прошлыми годами!!!
    Десять лет назад попробуй предсказать, что в финале КУ не будут играть Динамо с Шахтером))))
    ...засмеют!!!
    Maximko_Kh
      Maximko_Kh, 21.04.2010 00:01
    0
    scooterok
    так давайте пригласим там Нели Уварову или там Руслану Писанку))
    А если не хотите женщин, давайте Колю Валуева позовем, на него точно "Синие чайки" не смогут оказать давления)))
    Vermillion
      Vermillion, 20.04.2010 22:51
    0
    а получат годуляна, гы гы
    LEX66
      LEX66, 20.04.2010 22:48
    0
    Ага щаз!!! Не даст вам Сурок арбитров.
    scooterok
      scooterok, 20.04.2010 22:04
    0
    Maximko_Kh — 20.04.2010 18:55 scooterok — 20.04.2010 18:27
    Кто вообще придумал, что судья должен быть мужчиной? Если бы судья был женщиной, то на поле стало бы спокойнее, меньше негативных эмоций, больше позитива.
    С весной Вас, господа!
    -----------------------------------
    Если бы судья был женщиной, то было много желтых карточек за флирт))))
    И в целом футбол бы был скучным, так как футболистам не до футбола будет)))
    А вообще практика женского судейства между двумя мужскими командами уже была, правда не ПЛУ!!!
    GeoTan
      GeoTan, 20.04.2010 21:39
    0
    pudell:
    ...але погодься, українське футбольне суддівство потребує змін.
    ------------------------------------------------------------
    Однозначно!!!
    dudigo78
      dudigo78, 20.04.2010 21:28
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Та навіщо той іноземний суддя? Матч з Таврією може вже нічого не буде вирішувати. Хіба що Карпати будуть за 3-4 місце рубатись
    myroslavmail
    online
      myroslavmail, 20.04.2010 21:13
    0
    Димінський як завжди кидає свої слова на вітер. Я ЧУДОВО памятаю як він казав що буде підтримувати виключно українське суддівство, а тут такий облом. Я особисто не проти але Димінському в черговий раз немає віри. Цікаво чи ще є якись такий президент в УПЛ який так БРЕШЕ вболівальникам своєї команди. Або краще сказати чи є вболівальники які почуваються такими обдуреними від пустослівя керівництва клубу(в загальному)
    pudell
      pudell, 20.04.2010 21:07
    0
    GeoTan — 20.04.2010 20:16
    ____________________________________________________
    Ну як хто,
    система типу ЧУ.
    Хоча таких прицедентів в світовому футболі немає, тому мабуть і у нас не прижеветься.
    Та й недоліки в такій системі є мабуть - це так один з варіантів...,
    але погодься, українське футбольне суддівство потребує змін.
    martovskiy1965
      martovskiy1965, 20.04.2010 20:32
    0
    КРИСТИНА
    В том-то и дело,что не рыжие!
    -------
    Шахтёр-чёрно рыжие. Это точно!
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 20.04.2010 20:24
    0
    xxxxxxxxxxxxxxx — 20.04.2010 18:55.И действительно,что Динамо и Шахтер может любые принципы и правила нарушать а остальные рыжие что ли?
    ======================
    +1))))
    В том-то и дело,что не рыжие!))))))))))))))
    GeoTan
      GeoTan, 20.04.2010 20:16
    0
    pudell:
    И кто ж после этого останется судить ПЛ?
    pudell
      pudell, 20.04.2010 20:11
    0
    Нехай в кінці кожного чемпіонату власники клубів ЧУ (або інші представники з кожного клубу по одному) оцінюють суддів за n-бальною шкалою. Певна кількість суддів, котрі наберуть найменше балів переводиться судити в нищу за рангом лігу, і така ж кількість суддів, які в нищій лізі набрали найбільше балів, переводиться в вищу.
    Або таку оцінку робити в кінці кожного туру, хоча краще не зразу по завершенні гри, бо в знаки можуть сказатись емоції.
    Фактично створити такий собі чемпіонат суддів (доля клубів в футбольному чемпіонаті залежить ж від суддів, то й нехай доля суддів залежить від клубів).
    GeoTan
      GeoTan, 20.04.2010 20:11
    0
    TAK1TAK — 20.04.2010 19:51 :
    Убрать на круг для того, что бы ВСЕ могли сравнить судейство до и после. И самое главное, на наших идет постоянное давление, даже хорошие судьи сомневаются в решениях. Судья должен быть НЕЗАВИСИМ от наших "пап", которые привыкли все решать рублем.
    unchy
      unchy, 20.04.2010 20:10
    0
    гг, боятся донецких судей
    TAK1TAK
      TAK1TAK, 20.04.2010 19:51
    0
    GeoTan,
    Нужно оставить нормальных судей, убрать годулянов.
    Промежутки заполнить иностранными судьями, и начать обучать молодых судей. Но всех убирать нельзя.