11.04.2010, FT   ТВ-трансляция: 

Закарпатье – Карпаты. Анонс

Закарпатські ведмеді проти Карпатських левів

Закарпатье – Карпаты. Анонс
© Закарпатье - Карпаты

Класичне західноукраїнське дербі «Закарпаття» - «Карпати» вчергове привертає неабияку увагу. В першу чергу не дарма називають дербі тому, що саме ці команди останніми роками диктують футбольну моду на заході країни. Рідше виблискує «Волинь» та ФК «Львів», а про івано-франківське «Прикарпаття», тернопільську «Ниву» українські уболівальники вже, певно, забули.

По-друге, «Закарпаття» та «Карпат» ще із зародження незалежної України були дружніми (чимало гравців грало в обох командах; тренери працювали і в одному, і в іншому клубі), однак від цього протистояння саме брендів цих клубів ставали лише цікавішими.

В цьому чемпіонаті команди вирішують зовсім різні завдання, проте для обох колективів ці завдання мають однаково важливу вагу. «Закарпаття», як ніколи, серйозно бореться за прописку в еліті на наступний сезон. У конкурентів клубу, «Кривбаса» та «Зорі», які провалили весняний старт чемпіонату, в останніх матчах з'явилася неймовірна жага до перемоги і відповідний результат. Чого варті хоча б вирвана домашня нічия «Кривбаса» із «Металістом» та минулотижнева перемога над донецьким «Металургом»... «Закарпаття» після неймовірної звитяги над «Динамо» в останніх двох турах двічі програло з однаковим рахунком 0:1. Ці досить прикрі результати для Ігоря Гамули та його підопічних стануть додатковим стимулом у завтрашній грі. У «Карпат» діаметрально протилежне завдання. Вже у цьому турі, в разі перемоги, львів'яни можуть проскочити у зону Ліги Європи...

Статистика карпатського дербі у вищому дивізіоні не надто багата. Переважають завтрашні фаворити, гості зі Львова. У них 4 перемоги над «Закарпаттям». Натомість ужгородці вигравали лише одного разу. У першому колі «Карпати» завдяки єдиному голу Кузнєцова (котрого вже немає у складі зелено-білих...) на останніх секундах матчу здолали «Закарпаття». Тому господарі матимуть можливість не тільки зміцнити позиції у турнірній таблиці, а й реваншуватися за досадну поразку.

Мирослав НЕБЕСНИК, спеціально для sport.ua

Орієнтовні склади:

«Закарпаття»: Бабенко — Комарницький, Малигін, Хауші, Болохан — Леандро, Райчевіч, Микуляк, Трішович, Гомес — Давидов.

«Карпати»: Тлумак — Ощипко, Тубіч, Мілошевіч, Федецький — Годвін, Ткачук, Кожанов, Худобяк, Зеньов — Батіста.

Травми: Андронік («Закарпаття») - Голодюк («Карпати»)

Дискваліфікації: нема

Букмекери:
Bwin: 3:80-3:10-1:90
Willam Hill: 13/5-2/1-19/20

11 квітня, неділя
«Закарпаття» «Карпати»
Ужгород. Стадион «Авангард». 16.00
ТВ-трансляция на «Перший Національний»
Арбитр: Михайло Родіоненко (Луганськ)
Прогноз www.sport.ua – 1:1
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Опрос
  • С каким счетом завершится матч «Закарпатье» - «Карпаты»?
    • 2.22% (2)
      1. 0:0
    • 5.56% (5)
      2. 1:0
    • 0% (0)
      3. 2:0
    • 1.11% (1)
      4. 3:0
    • 8.89% (8)
      5. 1:1
    • 6.67% (6)
      6. 2:1
    • 0% (0)
      7. 3:1
    • 1.11% (1)
      8. 2:2
    • 0% (0)
      9. 3:2
    • 0% (0)
      10. 3:3
    • 7.78% (7)
      11. 0:1
    • 25.56% (23)
      12. 0:2
    • 10% (9)
      13. 0:3
    • 22.22% (20)
      14. 1:2
    • 7.78% (7)
      15. 1:3
    • 1.11% (1)
      16. 2:3
    • 0% (0)
      17. Другой результат
    Результаты опроса Проголосовали — 90
    В опросах могут участвовать только зарегистрированные пользователи.
    Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь.
Новости партнеров
Комментарии
    lvros
      lvros, 11.04.2010 17:49
    0
    Комментарий свернут. Показать
    В ЛЕ будуть або ТС АБО МД. Спец. для мілевского: Или ТС ИЛИ МД!
    Milevsky95
      Milevsky95, 11.04.2010 10:04
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Для нас лучше чтобы была ничья...пусть карпаты теряют очки..
    calcio2011
      calcio2011, 11.04.2010 08:54
    0
    А у кого залишились легкі проходимі матчі(Дніпра,Таврії,Метала,МетаДона)?
    wwowa
      wwowa, 10.04.2010 22:40
    0
    myroslavmail — 10.04.2010 20:58
    я не метал і дніпро мав на увазі , а арсенал і чорономорець з яким вопше грали на "разлабоні"
    як показала практика того же закарпаття і дніпра з шахтарем грати можна, а з динамо на виїзді 1 очко взяли
    я про бронзу не мрію ...рано ще
    а 4 чи 5 місце то великого значення це не має
    головне щоб в кубку таврія перемогла і зайняла в чемпі 6 місце
    Vasyava...Lisboa
      Vasyava...Lisboa, 10.04.2010 21:39
    0
    Вперед "Карпати" - Лісабон з тобою
    dudigo78
      dudigo78, 10.04.2010 21:33
    0
    Комментарий свернут. Показать
    В команди величезна втома, форсували підготовку взимку, тому так важко зараз даються очки, а Закарпаття якраз зараз мабуть на піку. Якщо пропустим першими, то... Завтра напевно буде найважчий виїзд цієї весни
    Milevsky95
      Milevsky95, 10.04.2010 21:07
    0
    Комментарий свернут. Показать
    С меня плохой прогнозист,но у карпат,остались очень сложные команды,с шахтером,и динамо,за эти две игры максимум одно очко,возьмут,с кривбасом не понятно,но будет трудно выиграть,а вот что касается выездных встреч,то врядли будут победы в запорожье и симферополе,уж очень там не уступчивые команды,таврия в первую очередь.
    myroslavmail
      myroslavmail, 10.04.2010 20:58
    0
    2 wwowa — 10.04.2010 20:32
    Дніпро і Металіст теж не червоний хрест... я вже не кажу про Шахтар і Динамо! 3 місце мабуть буже чудом але ніяк не очікуваною подією. Але мріяти не забороняється
    2 dudigo78 — 10.04.2010 20:26
    Я думаю все ж це можливо, навіть будучи реалістом ;) але звичайно це буде малоімовірно...
    Єдине за що я завтра переживаю - це щоб не було доща, або краще сказати щоб поле було у нормальному стані, а суддя, відверто кажучи, повинен бути за нас гигиги
    Milevsky95
      Milevsky95, 10.04.2010 20:38
    0
    Комментарий свернут. Показать
    В этом туре возьмете,а в следующем уж извините.
    wwowa
      wwowa, 10.04.2010 20:32
    0
    Карпати зобовязані брати 3 очки
    в кінці кінців ми ж не червоний хрест
    dudigo78
      dudigo78, 10.04.2010 20:26
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Перемогти буде дуже важко, але як вона нам потрібна ця перемога! ШД не виграв, тому на Карпати вони настрояться серйозно і там нам ловити напевно нічого, потім ДК також практично без варіантів. Я думаю, що в останніх семи матчах сім очок буде дуже добре, по крайній мірі тоді МетаДон не дожене, а в Таврії календар також важкий. Я реаліст, тому про 4 чи 3-тє місце навіть і не мрію
    Milevsky95
      Milevsky95, 10.04.2010 19:16
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Как такое может быть?посмотри где сейчас мет.донецк?как он может быть на 5 месте?
    LIREND
      LIREND, 10.04.2010 19:15
    0
    хахаха та Карпаты их разарвут !!!!
    calcio6810
      calcio6810, 10.04.2010 19:08
    0
    Незалежно,хто виграє кубок Укрїни(забезпечене місце у Лізі Європі)І ЦІ КОМАНДИ ,ЯКІ ЗАНЯЛИ МІСЦЯ 3-5 ТАКОЖ ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТЬ У ЛІЗІ ЄВРОПІ.
    AndriyStudent
      AndriyStudent, 10.04.2010 19:06
    0
    Milevsky95 — 10.04.2010 19:01
    а щодо фіналіста національного кубка, якщо переможець в чемпі має мвсце з 1 по 5?
    Milevsky95
      Milevsky95, 10.04.2010 19:01
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Согласно коэффиц.уефа,от украины в еврокубках будут выступать 6 команд,первые 2,то есть динамо и шахтер-в ЛЧ,и еще 4 в Лиге Европы,3,4,5,места в чемпионате +победитель кубка украины,поэтому в ЛЕ,наверное будут играть МХ.ДД.ТС,МД.и еще вариант Карпаты.
    oktybr
      oktybr, 10.04.2010 18:46
    0
    AndriyStudent — 10.04.2010 18:44
    _____________________________--
    якщо я не помиляюсь...правило фіналіста діє якщо володар здобуває лігочемп.місце...хоча можу і помилятись...
    AndriyStudent
      AndriyStudent, 10.04.2010 18:44
    0
    oktybr — 10.04.2010 18:42
    а правило, що фіналіст кубка виходить в ЛЄ, якщо переможець національного кубка замає місце 1-5 в чемпіонаті не діє? Дякую за відповідь
    oktybr
      oktybr, 10.04.2010 18:42
    0
    AndriyStudent — 10.04.2010 18:39
    _____________________________________
    В цьому випадку виходять Карпати за умови ,що Мет.Д буде нижче їх.
    AndriyStudent
      AndriyStudent, 10.04.2010 18:39
    0
    oktybr — 10.04.2010 18:37
    якщо Карпати займають 6 місце, Таврія 5, і вона виграє Кубок, то в ЛЄ виходить Металург Д?
    lvros
      lvros, 11.04.2010 17:49
    0
    Комментарий свернут. Показать
    В ЛЕ будуть або ТС АБО МД. Спец. для мілевского: Или ТС ИЛИ МД!
    Milevsky95
      Milevsky95, 11.04.2010 10:04
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Для нас лучше чтобы была ничья...пусть карпаты теряют очки..
    calcio2011
      calcio2011, 11.04.2010 08:54
    0
    А у кого залишились легкі проходимі матчі(Дніпра,Таврії,Метала,МетаДона)?
    wwowa
      wwowa, 10.04.2010 22:40
    0
    myroslavmail — 10.04.2010 20:58
    я не метал і дніпро мав на увазі , а арсенал і чорономорець з яким вопше грали на "разлабоні"
    як показала практика того же закарпаття і дніпра з шахтарем грати можна, а з динамо на виїзді 1 очко взяли
    я про бронзу не мрію ...рано ще
    а 4 чи 5 місце то великого значення це не має
    головне щоб в кубку таврія перемогла і зайняла в чемпі 6 місце
    Vasyava...Lisboa
      Vasyava...Lisboa, 10.04.2010 21:39
    0
    Вперед "Карпати" - Лісабон з тобою
    dudigo78
      dudigo78, 10.04.2010 21:33
    0
    Комментарий свернут. Показать
    В команди величезна втома, форсували підготовку взимку, тому так важко зараз даються очки, а Закарпаття якраз зараз мабуть на піку. Якщо пропустим першими, то... Завтра напевно буде найважчий виїзд цієї весни
    Milevsky95
      Milevsky95, 10.04.2010 21:07
    0
    Комментарий свернут. Показать
    С меня плохой прогнозист,но у карпат,остались очень сложные команды,с шахтером,и динамо,за эти две игры максимум одно очко,возьмут,с кривбасом не понятно,но будет трудно выиграть,а вот что касается выездных встреч,то врядли будут победы в запорожье и симферополе,уж очень там не уступчивые команды,таврия в первую очередь.
    myroslavmail
      myroslavmail, 10.04.2010 20:58
    0
    2 wwowa — 10.04.2010 20:32
    Дніпро і Металіст теж не червоний хрест... я вже не кажу про Шахтар і Динамо! 3 місце мабуть буже чудом але ніяк не очікуваною подією. Але мріяти не забороняється
    2 dudigo78 — 10.04.2010 20:26
    Я думаю все ж це можливо, навіть будучи реалістом ;) але звичайно це буде малоімовірно...
    Єдине за що я завтра переживаю - це щоб не було доща, або краще сказати щоб поле було у нормальному стані, а суддя, відверто кажучи, повинен бути за нас гигиги
    Milevsky95
      Milevsky95, 10.04.2010 20:38
    0
    Комментарий свернут. Показать
    В этом туре возьмете,а в следующем уж извините.
    wwowa
      wwowa, 10.04.2010 20:32
    0
    Карпати зобовязані брати 3 очки
    в кінці кінців ми ж не червоний хрест
    dudigo78
      dudigo78, 10.04.2010 20:26
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Перемогти буде дуже важко, але як вона нам потрібна ця перемога! ШД не виграв, тому на Карпати вони настрояться серйозно і там нам ловити напевно нічого, потім ДК також практично без варіантів. Я думаю, що в останніх семи матчах сім очок буде дуже добре, по крайній мірі тоді МетаДон не дожене, а в Таврії календар також важкий. Я реаліст, тому про 4 чи 3-тє місце навіть і не мрію
    Milevsky95
      Milevsky95, 10.04.2010 19:16
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Как такое может быть?посмотри где сейчас мет.донецк?как он может быть на 5 месте?
    LIREND
      LIREND, 10.04.2010 19:15
    0
    хахаха та Карпаты их разарвут !!!!
    calcio6810
      calcio6810, 10.04.2010 19:08
    0
    Незалежно,хто виграє кубок Укрїни(забезпечене місце у Лізі Європі)І ЦІ КОМАНДИ ,ЯКІ ЗАНЯЛИ МІСЦЯ 3-5 ТАКОЖ ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТЬ У ЛІЗІ ЄВРОПІ.
    AndriyStudent
      AndriyStudent, 10.04.2010 19:06
    0
    Milevsky95 — 10.04.2010 19:01
    а щодо фіналіста національного кубка, якщо переможець в чемпі має мвсце з 1 по 5?
    Milevsky95
      Milevsky95, 10.04.2010 19:01
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Согласно коэффиц.уефа,от украины в еврокубках будут выступать 6 команд,первые 2,то есть динамо и шахтер-в ЛЧ,и еще 4 в Лиге Европы,3,4,5,места в чемпионате +победитель кубка украины,поэтому в ЛЕ,наверное будут играть МХ.ДД.ТС,МД.и еще вариант Карпаты.
    oktybr
      oktybr, 10.04.2010 18:46
    0
    AndriyStudent — 10.04.2010 18:44
    _____________________________--
    якщо я не помиляюсь...правило фіналіста діє якщо володар здобуває лігочемп.місце...хоча можу і помилятись...
    AndriyStudent
      AndriyStudent, 10.04.2010 18:44
    0
    oktybr — 10.04.2010 18:42
    а правило, що фіналіст кубка виходить в ЛЄ, якщо переможець національного кубка замає місце 1-5 в чемпіонаті не діє? Дякую за відповідь
    oktybr
      oktybr, 10.04.2010 18:42
    0
    AndriyStudent — 10.04.2010 18:39
    _____________________________________
    В цьому випадку виходять Карпати за умови ,що Мет.Д буде нижче їх.
    AndriyStudent
      AndriyStudent, 10.04.2010 18:39
    0
    oktybr — 10.04.2010 18:37
    якщо Карпати займають 6 місце, Таврія 5, і вона виграє Кубок, то в ЛЄ виходить Металург Д?