Збірна України посіла останнє місце в групі у відбірному циклі Євро-2010

Україна − Грузія

Україна − Грузія − 2:2
Голи:
0:1 Казаїшвілі (45) 1:1 Хамід (63), 2:1 Луканюк (71, з пенальті), 2:2 Казаїшвілі (78, з пенальті).
Україна: Волинець, Братков, Балан, Сухомлинов, Полюлях (Багдасаров, 41), Трояновський, Шевцов, Тащі (Приндета, 47), Калитвинцев, Мельник (Хамід, 41), Луканюк.

Втрачений шанс
У вівторок, 30 березня, збірна України закінчила виступи у відбірному циклі Євро-2010 (U-17). У перших двох турах еліт-раунду в 1-й групі, що тривав у Чехії, підопічні Олександра Лисенка зазнали двох поразок - від голландців (0:2) та господарів (1:2). Лише у разі перемоги з різницею в два чи більше м’ячів у заключній грі вони зберігали шанси на продовження боротьби за нагороди континентальної першості. Утім, Україна вдовольнилася нічиєю - 2:2.

Сигнал для наступу
Збірна Грузії відкрила рахунок на 45-й хвилині зусиллями Валерія Казаїшвілі після низки помилок захисту суперників. Цей гол немовби став сигналом для синьо-жовтих, котрі збільшили швидкості й почали один за одним створювати небезпечні моменти біля воріт Левана Ткешалишвілі. Певний час останньому щастило, однак зрештою на 63-й хвилині удар активного Ясіна Хаміда, якому асистував Ростислав Багдасаров, досяг мети - 1:1.

Два пенальті
Українці не скидали обертів і за вісім хвилин забили вдруге. Іван Луканюк продерся до карного майданчика і був зупинений за допомогою фолу. Сам постраждалий і виконав вирок, увігнувши м'яч у кут воріт потужним ударом з 11-метрової позначки. І все ж таки грузини знайшли в собі сили, щоб відновити рівновагу. Після того, як голкіпер Євген Волинець, перериваючи вихід сам-на-сам, порушив правила, дубль, також реалізувавши пенальті, оформив Казаїшвілі. Ця нічия залишила збірну України на четвертій сходинці 1-ї групи.  Путівку ж до фінального етапу, який прийматиме Ліхтенштейн, здобули чехи.

Еліт-раунд Євро-2010 (U-17). Група 1 (Чехія)