Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны
Чемпионат мира
|
24330
35

Сборная Украины узнала соперников по группе на ЧМ-2027 по хоккею

Турнир стартует 14 мая

Сборная Украины узнала соперников по группе на ЧМ-2027 по хоккею
Сборная Украины по хоккею
Google Подпишитесь на новости Sport.ua

Сборная Украины по хоккею узнала своих соперников на чемпионате мира 2027 года после возвращения в элитный дивизион.

«Сине-желтые» попали в группу А, где сыграют против действующего чемпиона мира Финляндии, вице-чемпиона Швейцарии, а также Швеции, Словакии, Латвии, Австрии и Словении.

Украинская команда вернется в сильнейший дивизион мирового хоккея впервые с 2007 года. Последний раз сборная выступала среди элиты девять сезонов подряд — с 1999 по 2007 год, а лучшим результатом остается девятое место на чемпионате мира 2002 года.

Группу В составили Канада, США, Чехия, Германия, Дания, Норвегия, Венгрия и Казахстан.

Однако это не окончательный вариант. Организаторы турнира еще могут поменять сборные местами.

Оцените материал
(465)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Sport.ua
1М+ подписчиков
Не пропусти главное!
Следи за нами в Google и соцсетях
Google Подписаться
Комментарии 35
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Фінів і швейцарців маємо проходити на одній нозі за решту не скажу.
погано. зі словенцями важко буде. З угорцями шансів було б більше.
Яка би група нам не попалася - ми ауцайдери, які, сподіваюся, вигризатимуть право залишитися в Еліті.
Однак позитив в тому, що ми точно наступного року не гратимемо в групі з Францією, Литвою, Польщею....
Можем побадатись лише зі словенцями (радий буду помилитись)
Інша група простіша, але ж наші виходили в еліту щоб грати з найсильнішими, а не разок мадярів перемогти.
Трохи пощастило з групою. З австрійцями та словенцями можна грати та перемагати.. Словаччина теж не така грізна як раніше..  Латвія то таке.. Взагалі може провалити турнір.. У іншій групі були б одні розгроми..Та й угорці з казахами дуже вперті..
Нашій команді потрібно брати приклад з Норвегії!!! - Якщо є сильне бажання та організована гра м- можна багатого досягти...
Дуже хороша група 😑
Диваки. Ніхто не знає які склади привезуть всі збірні на ЧС. По рейтингу група А слабша, але це відносно. Все залежатиме лише від самих себе. І проведіть нарешті ребрендинг форми а то виглядатимемо не good.
Та ми з Трвхтом можемо ТРАХТнути будь кого !!!
Ще цілий рік попереду. Є час підготуватися щоб достойно представити нашу країну і виграти хоча б 2-3 гри.
Важка група ,але це спорт 
Нормальна група .. Щоб залишитись в еліті - краще не придумаєш ..
А можна поміняти місцями Угорщину та Швейцарію????
В наступному році поміняються місцями  з Великою Британією  або з Італією -Францією навпаки
А чего бы Австрию и Словению не поменять на Канаду и США, тогда вааще проходная для нас групповуха была бы 😂😂😂