МФК Миколаїв стартував з перемоги

А «Шахтар»-3 обіграв молодіжний склад пітерського «Зеніту»

Шахтер-3

Миколаїв: стартували на турнірі в Євпаторії

МФК «Миколаїв», який перебуває на тренувальному зборі в Криму, провів перший матч у рамках турніру на кубок мера Євпаторії. Зустріч з ДСК (Гомель), що відбулася на стадіоні в селищі Фрунзе, завершилася перемогою миколаївських футболістів з рахунком 2:1. Ворота команди з Білорусі вразили Леонов і Безсалов. Суперник гол престижу забив наприкінці поєдинку.

МФК Миколаїв: Карпов, Волков, Войцеховський, Лук'янов, Бабенцов (Новак), Безсалов (Середа), Бербат, Леонов, Дячук (Кундель), Головко, Таран (Скороход, Білоус).

На груповій стадії змагань «корабелів» чекають матчі з «Десною» і «Сталлю» (Дніпродзержинськ). Також заплановані спаринги з «Арсеналом» (Біла Церква) і ПФК «Олександрія».

Шахтар-3: додому на крилах перемоги

На мажорній ноті завершив свій закордонний збір у Туреччині донецький «Шахтар-3». Підопічні Олександра Фундерата і Сергія Ковальова перед поверненням до Донецька обіграли молодіжний склад петербурзького «Зеніту».

Шахтар-3 — Зеніт — 2:0.
Донецьк: Крюков, Максименко, Опарін, Лаптєв, Сартина, Мажаєв, Причиненко, Заїка, Драченко, Загальський, Гриневич. На заміну виходили: Дяків, Малишев, Акулінін, Кисіль.

Обидва м'ячі, як інформує прес-служба клубу, було забито зі «стандартів»: на 25-й хвилині воротар пітерців не зміг впоратися зі штрафним ударом у виконанні Сергія Заїки, а за кілька хвилин до фінального свистка історія повторилася, але вже свою майстерність в реалізації стандартних положень продемонстрував Максим Драченко.

Учора «гірники» повернулися в Донецьк, де продовжуватимуть підготовку до першості України.

Вадим СІРИЙ, Ганна ГУМЕННА, газета «Український футбол»