2091
3

Карпати: нічия перед Металістом

«Карпати» - «Москва» - 2:2

Минулого року «Карпати» та ФК «Москва» провели дуже цікавий поєдинок. Львів’яни поступалися по ходу матчу 0:2, але зібралися з силами і перемогли 3:2. Останній гол «зелено-білі» тоді забили на останній хвилині гри.

Могли «Карпати» перемогти і цього разу, але втратили багато хороших гольових моментів. Реалізувати вдалося лише два.

Олег Кононов виставив такий стартовий склад:
Тлумак, Федецький, Мілошевіч, Тубіч, Ощипко - Ґодвін, Голодюк, Худоб`як – Кополовець, Кожанов – Зеньов.

Вже на першій хвилині Тлумак вступив у гру і врятував команду після небезпечного удару. Незважаючи на заяву клубу про зняття команди з російської Прем’єр-ліги, а також на відсутність кількох гравців основи, «Москва» грала з бажанням та азартом. Щоправда, цього не вистачило, аби забезпечити собі контроль м’яча. Як відомо, над цим компонентом «Карпати» плідно попрацювали, тож у підсумку в першому таймі тримали м’яча значно більше за суперника. А, відповідно, і моменти створювали.

Михайло Кополовець смачно пробив з-за меж штрафного майданчика, але влучив у поперечку. А трохи згодом черговий вихід сам на сам змарнував Сергій Зеньов. Правда, вже за мить естонець вивів Кополовця на самотнього голкіпера, але Михайло влучив у штангу.

У другому таймі почалося найцікавіше. На 75-й хвилині Ігор Худоб`як, який сьогодні святкує день народження, точним ударом з далекої відстані відкрив рахунок. Не встигли карпатівці як слід порадіти і за себе і за Ігоря, як москвичі зрівняли рахунок. На 82-й хвилині оборонець городян зіграв рукою у своєму штрафному – Ігор Ощипко чітко реалізував пенальті.

Але, як і в попередньому епізоді, «Москва» відігралася вже за дві хвилини – оборона «зелено-білих» не змогла перешкодити контратаці. З рахунком 2:2 матч і закінчився.

У другому таймі на заміну виходили: Мисак, Петрівский, Сворак, Гурулі, Ткачук, Батіста та Мартинюк, який сьогодні теж святкує день народження.