|
2420
3

Україна зазнала розгромної поразки від Італії

Наша збірна стартувала на Euro Ice Hockey Challenge з розгромної поразки від Італії

Збірна України з хокею невдало стартувала на етапі міжнародного хокейного турніру Euro Ice Hockey Challenge. Українці в першому матчі поступиля господарям турніру італійцям - 1:4.

Українці першими пропустили, однак через хвилину на табло горіли вже дві одинички. Та у другому періоді підопічні Валентина Захарова пропустили три шайби.

Зазначимо, що українці нанесли на 12 кидків більше за італійців.

У п'ятницю збірна України проведе матч з командою Франції, а 13 лютого з австрійцями.

Euro Ice Hockey Challenge. Турнір в Італії
Італія - Україна - 4:1 (1:1, 3:0, 0:0)
Україна:
Симчук (Карпенко, 40:00). Толкунов – Побєдоносцев, Срюбко – Климентьєв, Остроушко – Наваренко, Алексюк – Ден. Ісаєнко. Тимченко – Бондарєв – Матерухін, Німенко – Яковенко – Касянчук, Матвійчук – Гніденко – Сальников, Слюсар – Олецький – Дм. Ісаєнко
1:0 - Соуза 11:03
1:1 - Побєдоносцев 12:19
2:1 - Еггер (Сканделла) 21:22
3:1 - Піттіс (Сканделла, Парк) 22:27
4:1 - Парк (Піттіс, Соуза) 30:39
Штраф: 16 – 31
Кидки: 20 - 32 (7:8; 13:8; 0:16)

Австрія - Франція - 4:3 ОТ (1:1, 0:0, 2:2, 1:0)