Голи:
1:0 Гришин (7), 1:1 Вербіцкас (8), 1:2 Вербіцкас (50), 2:2 Юрченко (80).
Україна: Бендер, Савченко, Іоша, Дуць, Лях, Філімонов (Череда, 61), Фрідрак (Катрюк, 41, Хльобас, 63), Садоха, Гришин (Близниченко, 76), Хобленко (Сулейман, 71), Юрченко.

Традиційна кінцівка
У четвер, 14 січня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1994 року народження, розійшлася миром із командою Литви, здобувши право зіграти у матчі за третє місце на міжнародному турнірі, що триває у Мінську. Як і у попередньому поєдинку проти господарів, підопічним Юрія Мороза вдалося забити вирішальний м’яч перед самим фінальним свистком, причому його автором знову став півзахисник донецького «Шахтаря» Владлен Юрченко.

Несподіваний гол
На початку зустрічі команди обмінялися разючими уколами. Майже відразу після того, як гірник Валерій Гришин вдало зіграв на добиванні, відкривши рахунок, литовці провели швидку флангову атаку, яку результативним ударом головою завершив Вербіцкас. У зустрічі з суперниками, на рік старшими за наших юнаків, синьо-жовті володіли територіальною та ігровою перевагою. Тому взяття воріт Андрія Бендера, яке сталося по перерві, виглядало хоча й досить ефектним, але і нелогічним водночас.

Зустріч з молдованами
Тиск, який українці чинили на захист балтійської команди, матеріалізувався у гол на останній хвилині матчу. Хавбек запорізького «Металурга» Андрій Близниченко подав кутовий, а  Юрченко щосили приклався до м’яча. У голкіпера не було жодного шансу − 2:2. Завдяки додатковим показникам наша команда випередила опонентів, зберегла за собою другий рядок турнірної таблиці групи «А» і тепер у поєдинку за третє місце поміряється силами із молдованами, які фінішували другими у квартеті «Б».