Поки без ліцензій

Відбувся передостанній кваліфікаційний етап Кубка світу зі сноубордингу у паралельному гіганті

Поки без ліцензій

Переможцями новорічного етапу стали представники Нідерландів – Нікольєн Сауербрей та Канади – Джейсі Джей Андерсон. У фіналі тридцятирічна голландка перемогла Алексу Лу (Канада), у той час як швейцарська спортсменка Франці Маегерт-Колі випередила місцеву зірку Маріон Крайнер (Австрія) у боротьбі за третє місце. «Канадська ракета» Андерсон разом з перемогою на етапі став також лідером загального заліку Кубка світу серед чоловіків, посунувши австрійця Андреаса Проммеггера, який виборов срібло на змаганнях у Крайшбергу. Земляк Проммеггера Бенжамін Карл завершив подіум, на долі секунди випередивши Тайлера Джювела з США.

На вимогливих австрійських трасах, з їх крутими ділянками та технічно складними переходами, своє право стартувати у Ванкувері відстоювали також лідери української збірної команди – Аннамарі Чундак та Йосип Пеняк (Закарпатська область). На жаль, жоден з наших атлетів до фінальних змагань не потрапив. Аннамарі Чундак посіла 30 місце і таким чином додала залікові пункти Кубка світу до своєї скарбнички. Йосип Пеняк завершив змагання лише на 54 місці та у залікову групу не потрапив.

Наступний – та останній – шанс сноубордисти матимуть 17 січня на етапі Кубка світу у Нендазі (Швейцарія). Підтримаймо нашу команду!

ФЛСУ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности