Львов нашел деньги на строительство стадиона

Мишель Платини в феврале навестит Западную Украину

Львов нашел деньги на строительство стадиона

Львів має кошти на будівництво стадіону до Євро-2012. Про це 30 грудня під час прес-конференції повідомив голова Львівської ОДА Микола Кміть.

«КМУ виділив 100 млн грн, 50 млн грн ще не витрачено. 200 млн грн Львів може отримати від «Укрексімбанку» за облігації внутрішньої місцевої позики міста», – розповів М.Кміть.

Він додав, що у січні відбудеться візит в Україну інспекторів УЄФА: «У лютому Україну, зокрема Львів відвідає президент УЄФА Мішель Платіні», – зазначив М.Кміть.

ZAXID.NET

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    rno555
      rno555, 05.01.2010 15:44
    0
    ой розкрадуть патріоти!а ще славний Львів -легкими дівчатами
    tsvyatt
      tsvyatt, 05.01.2010 15:35
    0
    текст на українській, так навіщо його портити і заговолок ставити на російській?
    Коли сайт буде доступний на українській, Діма?
    Alex0874
      Alex0874, 04.01.2010 09:51
    0
    Львів обрали бо там є на що подивитися туристам. Сфера обслуговування в регіоні на високому рівні. На стадіоні вболівальник знаходиться до трьох годин максимум. А до і після вболівальникам потрібно відпочити чи відірватись по повній. З Львовом могла конкурувати в цьому плані тільки Одесса, але не вистачело ресурсів, як адмін так і фінансових.
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 03.01.2010 23:33
    0
    wwowa — 03.01.2010 16:06 ви заходьте на сайт частіше наприклад кожний день і ви побачите діалоги між найбільш активними і адекватними представниками різних клубів і країн
    і навіть "монологи" шучу -----------------------------------
    Захожу часто.Бачила і діалоги,і монологи,і адекватів,і неадекватів,на жаль,також.Наразі я мала на увазі обговорення даної статті.)))
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 03.01.2010 23:32
    0
    wwowa — 03.01.2010 16:06 ви заходьте на сайт частіше наприклад кожний день і ви побачите діалоги між найбільш активними і адекватними представниками різних клубів і країн
    і навіть "монологи" шучу -----------------------------------
    Захожу часто.Бачила і діалоги,і монологи,і адекватів,і неадекватів,на жаль,також.Наразі я мала на увазі обговорення даної статті.)))
    Дмит ий Копий
      Дмит ий Копий, 03.01.2010 20:33
    0
    "сайт нейтральний
    адміни можливо ні"
    Все верно, свои пристрастия храним в душе, а не на страницах сайта. Хотя у нас пристрастей не много. Как минимум половина состава не имеет любимого клуба в Украине.
    KORSARozgo
      KORSARozgo, 03.01.2010 20:17
    0
    вообщето замен уже не может быть-так что если Поляки где то не успеют то тупо меньше будет у них городов-хай не обольщаются!!!
    academynow
      academynow, 03.01.2010 17:04
    0
    Господа, а правило резервных городов еще действует? В смысле если кто-то не справится, чтоб город заменить. Вон в Польше если Вроцлав-Бреслау не построит стадион, его на Краков заменят. А у нас все уже окончательно?
    Вообще, дай нам Бог провести все на уровне, и Львову и Киеву и Донецку и Харькову!
    wwowa
      wwowa, 03.01.2010 16:06
    0
    КРИСТИНА — 03.01.2010 14:51
    під ніком " wwowa" сижу тут вже кілька місяців
    анонімом був десь 1.5 -2 роки
    Щось не бачу діалогів((((
    а ви заходьте на сайт частіше наприклад кожний день і ви побачите діалоги між найбільш активними і адекватними представниками різних клубів і країн
    і навіть "монологи" шучу
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 03.01.2010 14:51
    0
    wwowa — 03.01.2010 14:35а ти шо 1 день на сайты?
    я вже давно замітив шо половина то неповнолітні
    третина ненормальні в плані психіки здатності адекватно мислити
    а з рештою можна спілкуватися
    а з одиницями можна вести діалоги ---------------------
    Щось не бачу діалогів((((
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 03.01.2010 14:50
    0
    Ви статтю обговорюєте,чи адмінів??????????
    wwowa
      wwowa, 03.01.2010 14:36
    0
    Гость — 03.01.2010 14:21
    сайт нейтральний
    адміни можливо ні
    wwowa
      wwowa, 03.01.2010 14:35
    0
    kaizer2008 — 03.01.2010 01:40
    а ти шо 1 день на сайты?
    я вже давно замітив шо половина то неповнолітні
    третина ненормальні в плані психіки здатності адекватно мислити
    а з рештою можна спілкуватися
    а з одиницями можна вести діалоги
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 02.01.2010 21:50
    0
    RoYY — 02.01.2010 18:38лол его еще нету , а он уже лучший Львов чет прогресса не заметно за год только фундамент зделали)) хуже всез город не готов, гуданаши смотрят -------------------------------------------------------------
    А комиссия УЕФА другой вывод сделала!!)))))))))Ты написал бы официальный протест в УЕФА ти ФАКТАМИ подтвердил готовность Львова))))))))))))))))Язиком тріпати-не ціпом махати! Треба вміти і міру знати!))))
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 02.01.2010 21:47
    0
    slavun20091 — 02.01.2010 21:05Во Львове стадиона не было и не будет а ющенко скоро уйдёт и этот город закроется на долго!!!!!! --------------------------------------
    Не теренди! И стадион будет,и город будет! ОН 753-и года простоял,и ещё столько же простоит!)))) В УЕФА не дураки сидят-знают,где ЕВРО проводить!И кто бы Президентом не был,Львов не закроется никогда!!!!Потому что это-ЛЬВОВ!!)))
    slavun20091
      slavun20091, 02.01.2010 21:05
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Во Львове стадиона не было и не будет а ющенко скоро уйдёт и этот город закроется на долго!!!!!!
    Х юн Мо жов
      Х юн Мо жов, 02.01.2010 19:13
    0
    2 sergeys1988 — 02.01.2010 18:40
    -речь вообще о 300-та лямах. 50 пока не использованы. Да, на такие деньги шедевр даже по Львовским меркам не получится. Но, думаю. основные затраты профинансирует Ющ из "президентского фонда", или потребует от КабМина.
    sergeys1988
      sergeys1988, 02.01.2010 18:40
    0
    150 млн уже есть, еще может быть 200 млн и это для стадиона, который строиться с нуля? "Отличный" будет стадион))
    RoYY
      RoYY, 02.01.2010 18:38
    0
    Комментарий свернут. Показать
    лол его еще нету , а он уже лучший Львов чет прогресса не заметно за год только фундамент зделали)) хуже всез город не готов, гуданаши смотрят
    RoYY
      RoYY, 02.01.2010 18:38
    0
    Комментарий свернут. Показать
    лол его еще нету , а он уже лучший Львов чет прогресса не заметно за год только фундамент зделали)) хуже всез город не готов, гуданаши смотрят
    rno555
      rno555, 05.01.2010 15:44
    0
    ой розкрадуть патріоти!а ще славний Львів -легкими дівчатами
    tsvyatt
      tsvyatt, 05.01.2010 15:35
    0
    текст на українській, так навіщо його портити і заговолок ставити на російській?
    Коли сайт буде доступний на українській, Діма?
    Alex0874
      Alex0874, 04.01.2010 09:51
    0
    Львів обрали бо там є на що подивитися туристам. Сфера обслуговування в регіоні на високому рівні. На стадіоні вболівальник знаходиться до трьох годин максимум. А до і після вболівальникам потрібно відпочити чи відірватись по повній. З Львовом могла конкурувати в цьому плані тільки Одесса, але не вистачело ресурсів, як адмін так і фінансових.
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 03.01.2010 23:33
    0
    wwowa — 03.01.2010 16:06 ви заходьте на сайт частіше наприклад кожний день і ви побачите діалоги між найбільш активними і адекватними представниками різних клубів і країн
    і навіть "монологи" шучу -----------------------------------
    Захожу часто.Бачила і діалоги,і монологи,і адекватів,і неадекватів,на жаль,також.Наразі я мала на увазі обговорення даної статті.)))
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 03.01.2010 23:32
    0
    wwowa — 03.01.2010 16:06 ви заходьте на сайт частіше наприклад кожний день і ви побачите діалоги між найбільш активними і адекватними представниками різних клубів і країн
    і навіть "монологи" шучу -----------------------------------
    Захожу часто.Бачила і діалоги,і монологи,і адекватів,і неадекватів,на жаль,також.Наразі я мала на увазі обговорення даної статті.)))
    Дмит ий Копий
      Дмит ий Копий, 03.01.2010 20:33
    0
    "сайт нейтральний
    адміни можливо ні"
    Все верно, свои пристрастия храним в душе, а не на страницах сайта. Хотя у нас пристрастей не много. Как минимум половина состава не имеет любимого клуба в Украине.
    KORSARozgo
      KORSARozgo, 03.01.2010 20:17
    0
    вообщето замен уже не может быть-так что если Поляки где то не успеют то тупо меньше будет у них городов-хай не обольщаются!!!
    academynow
      academynow, 03.01.2010 17:04
    0
    Господа, а правило резервных городов еще действует? В смысле если кто-то не справится, чтоб город заменить. Вон в Польше если Вроцлав-Бреслау не построит стадион, его на Краков заменят. А у нас все уже окончательно?
    Вообще, дай нам Бог провести все на уровне, и Львову и Киеву и Донецку и Харькову!
    wwowa
      wwowa, 03.01.2010 16:06
    0
    КРИСТИНА — 03.01.2010 14:51
    під ніком " wwowa" сижу тут вже кілька місяців
    анонімом був десь 1.5 -2 роки
    Щось не бачу діалогів((((
    а ви заходьте на сайт частіше наприклад кожний день і ви побачите діалоги між найбільш активними і адекватними представниками різних клубів і країн
    і навіть "монологи" шучу
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 03.01.2010 14:51
    0
    wwowa — 03.01.2010 14:35а ти шо 1 день на сайты?
    я вже давно замітив шо половина то неповнолітні
    третина ненормальні в плані психіки здатності адекватно мислити
    а з рештою можна спілкуватися
    а з одиницями можна вести діалоги ---------------------
    Щось не бачу діалогів((((
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 03.01.2010 14:50
    0
    Ви статтю обговорюєте,чи адмінів??????????
    wwowa
      wwowa, 03.01.2010 14:36
    0
    Гость — 03.01.2010 14:21
    сайт нейтральний
    адміни можливо ні
    wwowa
      wwowa, 03.01.2010 14:35
    0
    kaizer2008 — 03.01.2010 01:40
    а ти шо 1 день на сайты?
    я вже давно замітив шо половина то неповнолітні
    третина ненормальні в плані психіки здатності адекватно мислити
    а з рештою можна спілкуватися
    а з одиницями можна вести діалоги
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 02.01.2010 21:50
    0
    RoYY — 02.01.2010 18:38лол его еще нету , а он уже лучший Львов чет прогресса не заметно за год только фундамент зделали)) хуже всез город не готов, гуданаши смотрят -------------------------------------------------------------
    А комиссия УЕФА другой вывод сделала!!)))))))))Ты написал бы официальный протест в УЕФА ти ФАКТАМИ подтвердил готовность Львова))))))))))))))))Язиком тріпати-не ціпом махати! Треба вміти і міру знати!))))
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 02.01.2010 21:47
    0
    slavun20091 — 02.01.2010 21:05Во Львове стадиона не было и не будет а ющенко скоро уйдёт и этот город закроется на долго!!!!!! --------------------------------------
    Не теренди! И стадион будет,и город будет! ОН 753-и года простоял,и ещё столько же простоит!)))) В УЕФА не дураки сидят-знают,где ЕВРО проводить!И кто бы Президентом не был,Львов не закроется никогда!!!!Потому что это-ЛЬВОВ!!)))
    slavun20091
      slavun20091, 02.01.2010 21:05
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Во Львове стадиона не было и не будет а ющенко скоро уйдёт и этот город закроется на долго!!!!!!
    Х юн Мо жов
      Х юн Мо жов, 02.01.2010 19:13
    0
    2 sergeys1988 — 02.01.2010 18:40
    -речь вообще о 300-та лямах. 50 пока не использованы. Да, на такие деньги шедевр даже по Львовским меркам не получится. Но, думаю. основные затраты профинансирует Ющ из "президентского фонда", или потребует от КабМина.
    sergeys1988
      sergeys1988, 02.01.2010 18:40
    0
    150 млн уже есть, еще может быть 200 млн и это для стадиона, который строиться с нуля? "Отличный" будет стадион))
    RoYY
      RoYY, 02.01.2010 18:38
    0