Тріумф українського сумо на Всесвітніх Іграх у Німеччині

Два золота до купи медалей

Вчора  був справжній тріумф українського сумо. У першій ваговій категорії завойовано одразу дві золоті  медалі. Серед жінок перемогла  Аліна Бойкова з Чернігівщини, а серед чоловіків харків'янин Віталій Тихенко.

Цікаво те, що минулого року і Аліна, і Віталій саме у Німеччині  стали чемпіонами світу та вибороли ліцензії на VІІ   Всесвітні ігри.
Якщо Віталій Тихенко не дав жодних шансів своїм суперникам і не програвши жодної схватки красиво переміг у фіналі росіянина  Ігора Курінного, то Аліна Бойкова заставила хвилюватися не тільки членів української  делегації, але й усіх глядачів. Виходячи на старт як фаворитка змагань, вона після програшу  трьох схваток поспіль практично втратила усі шанси не тільки на перемогу, а навіть на вихід до фіналу. Тільки після проведення повторного раунду серед трьох спортсменок, які набрали однакову кількість балів, вона вийшла у півфінал з четвертим результатом. Проте потім, наче прокинулась і у красивій, напруженій боротьбі  виборола право вийти у фінал за 1-2 місце, де впевнено перемогла росіянку Катерину Салахову.

Цікаво, що і у чоловіків, і у жінок були однакові п'єдестали пошани. Перше місце - українці, друге росіяни, а лише третє японці - представники країни, яка винайшла цей вид спорту.

Станом на 19 липня українська збірна посідає третє  місце у командному заліку, маючи в активі 6-золотих, 2-срібні та 3-бронзові нагороди.

Прес-служба Міністерства України у справах молоді та спорту

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности