1321
3

ТВД - Кардинал - 4:1

Львівські команди провели перший контрольний поєдинок у міжсезоння

На базі МФК «ТВД» в с.Малечковичі кардиналівці провели спаринг з господарями. Матч відбувся у форматі 2 тайми по 30 хвилин «брудного» часу. Гра пройшла в досить рівній боротьбі з великою кількістю моментів.

Гравці «ТВД» практично на сто відсотків використали помилки суперника, а от «Кардинал» знову підвела реалізація. Хороші шанси відзначитись в першому таймі втратили Сондак, Волянюк, Кудінов, Данилюк, Танський, які не змогли переграти воротарів «ТВД». Натомість під кінець першої половини Засенко несподіваним ударом «пробив» Русецького.

Другий тайм пройшов при невеликій перевазі господарів майданчика. Хоча на початку другої половини Танський, після прострілу Данилюка зі штрафного, зрівняв рахунок, більше «Кардинал» забити не зміг. А от гравці «ТВД» скористались помилками гостей ще тричі: відзначились Засенко, Кордоба та Чеботарьов.

Склад «Кардиналу»: Русецький (Жезло) – Кольцун (Когут), Кудінов, Волянюк, Сондак – Лаба, Данилюк, Танський (Багряк), Басич (Жовтун).

У вівторок відбудеться ще один товариський матч між цими командами. Але тепер вже «Кардинал» прийматиме «ТВД» на власному майданчику в спорткомплексі «СКА». Початок гри о 16:30.