Шахтер U-19 минимально обыграл Динамо U-19 благодаря голу Цуканова

«Горняки» обыграли киевлян в 11-м туре молодежного первенства

2112
25
ФК Шахтер

Донецкий «Шахтер» минимально обыграл киевское «Динамо» в матче 11-го тура молодежного первенства (U-19).

Единственным голом во встрече отличился полузащитник «горняков» Виктор Цуканов, поразивший ворота Суркиса-младшего на 48-й минуте встречи. Киевляне провели этот матч активнее, но не смогли поразить ворота Баглая.

Стоит отметить, что победа позволила «горнякам» опередить «бело-синих» в турнирной таблице.«Шахтер» имеет 31 турнирный пункт. У «Динамо» осталось 28 баллов.

Чемпионат Украины U-19. 11-й тур

«Динамо» U-19 – «Шахтер» U-19 – 0:1

Гол: Цуканов, 48

Напомним, уже сегодня, 27 октября, сыграют и главные команды. Матч «Динамо» – «Шахтер» должен начаться в 18:00 по киевскому времени.

Видео матча

Фотогалерея

(7)

Мудрик упустил шанс забить. Челси переиграл Ньюкасл и ворвался в топ-4 АПЛ
Футбол | 27 октября 2024, 18:05 12

Игра завершилась со счетом 2:1 в пользу пенсионеров, Михаил вышел на поле на 67-й

«Случилась трагедия». Суркис поведал, почему Шапаренко не сыграл с Шахтером
Футбол | 28 октября 2024, 10:39 5

Украинский хавбек «Динамо» порезал плечо стеклянной дверью

Комментарии 25
Cardis
Приїхав з сином повболівати за гарний футбол, з симпатією до Динамо.Зупинився  біля вболівальників Шахти, бо товариша син грає в ю19 цієї команди.В першому таймі все було спокійно та цивільно, вболівальники гірників переважали у звуковій підтримці господарів, не ображали динамівців.
А в  перерві пан Іщенко, головний "корупціонер" академії Динамо, дав наказ всім юнакам школи  стати над сектором гостей  та "верещати"  та дудіти в дудку).Я наслухався матюків та обмежений словарний запас цих майбутніх зірочок досхочу.Неодноразові прохання до Іщенка заспокоїти своїх вихованців розбивалися його "алкогольними" аргументами-це ви є провокаторами!
Доходило майже до бійки- від штовханини падала на трибунах дівчина, біля віп трибуни ,де сиділи брати Суркіси, починали битися жінки!
Це був треш!!!
І я , як незалежний вболівальник, звинувачую в цих проблемах саме його, пана Іщенка.Людина реально вже вичерпала себе і не може дати користі, насамперед ,Динамо Київ .
Не хочу заглиблюватись у його діяльність на посаді директора академії Динамо, але всі батьки, у яких є діти футболісти,знають в і його методи та розцінки.Сьогодні його авторитет впав нижче плінтусу!!!!
sahka1981
Не щастить щось молоді ДК то з Марібором і сьогодні на поразку не заслужили. Грали першим номером, в дебюті мав забивати Пономаренко, після помилки воротаря, але пробачив. ШД забив гол після дуже рідкого підходу до воріт ДК, і дуже схоже що там був офсайд, але рівень трансляції бажає кращого. Надалі ДК атакувало, але моментів було мало.ШД як міг тягнув час. Я навіть такого і не пам'ятаю щоб по два, три гравці  однієї команди одночасно лежали на полі, а у ШД це було на постійній основі, арбітру навіть довелося добавити 7 хвилин. І по гравцям то у ДК чомусь не грали два лідера Герич  і новачок грузин, а Матвій Пономаренко щось не зовсім в формі, м'яко кажучи.
sania
"Гірникик" виглядало краще. Навіщо було виправляти?
Sergio
13 іржавих "страждало" на газоні у 2му таймі... нова стратегія розвитку?
дыряво с пердя 🤣
Малолетняя дыр очка получила в дыр очку
AK.228
Молодец Цуканов, забил мальчику с большими ушами 👏👏
_Quantum19_
Шановні, ви на пожежу квапились, щоб чимшвидше її загасити чи огляд матчу писали?) Де рахунок загубили?) І так, над фото, там, де "гірники" остання буква всеж є зайвою.) Виправте, будь ласка.