Свёнтек поиздевалась над Потаповой на пути в 1/4 финала Ролан Гаррос

Первая ракетка мира управилась за 40 минут

6874
17
Getty Images/Global Images Ukraine. Ига Свёнтек

Первая ракетка мира Ига Свёнтек пробилась в 1/4 финала Открытого чемпионата Франции по теннису.

В матче четвертого раунда полька разгромно победила Анастасию Потапову (№41 WTA).

Ролан Гаррос. Четвертый круг
Ига Свёнтек (Польша) – Анастасия Потапова – 6:0, 6:0

Свёнтек провела самый быстрый матч в своей карьере, предыдущий рекорд также был установлен на Ролан Гаррос. В 2019-м она разобралась с Симоной Халеп за 45 минут.

Для Иги это была 18-я подряд победа на грунтовом мейджоре. Она выигрывала здесь титулы трижды (2020, 2022, 2023).

В 1/4 финала Свёнтек сразится с Маркетой Вондроушовой (№6 WTA) или с Ольгой Данилович (№125 WTA).

(28)

Звезде Реала предложили безумный контракт на €500 млн. Известен ответ
Футбол | 02 июля 2024, 00:55 1

«ПСЖ» пытается всеми силами заманить Винисиуса Жуниора

УЕФА может жестко наказать Беллингема за инцидент на Евро. Что случилось?
Футбол | 01 июля 2024, 16:11 4

Джуда могут дисквалифицировать на четвертьфинальный матч против Швейцарии

Комментарии 17
introvert
Це було чисте приниження, таке собі публічне згвалтування. Добре, що те непорозуміння вже в шлюбі, а то Іга зобов`язана була би після цього на ньому одружитись. Як з таким рівнем гри кацапка потрапила в четверте коло, зрозуміти важко. Хоча ні, можна - достатньо згадати імена її суперниць.
А кажуть, щастить сильнішим. Брехня.
Saar
Болотна падоль отримала по самі гланди
Андрій Заліщук
Подобаться таке приниження кацапок, молодець полячка!!!
introvert
Головне Ізі не розслаблятися, бо з Маркетою буде зовсім інша гра. Хоча полька, таке враження, розслаблятися просто не вміє. Ідеальний інстинкт убивці.
Leonidas B
Вондроушова с Данілович раніше начали, але не встигли зіграти перший сет, як Іга вже йде далі.
Never too late
Королева
Stanislav Matusevych
Оце вже схоже на Ігу, браво!
Vitaly Kozak
Оце круто як для 1/8. По ходу гри мордорка лише три рази вела в геймах в рахунку - у другому геймі першого сету: 15-0 і 30-15 і в останньому геймі - 15-0.
KirTheKing
какая боль какая боль игореня - потапова 6-0, 6-0
Muskrat2
Іга в юніорах завжди програвала Потаповій, там 7-0 рахунок, а це добре дошкуляло.
antt
Але в матчі Гофф -Кочаретто щось подібне намічається. Там коментатор сказав в 2-3 геймі що італійка перший пункт набрала(тобто 15/10). Якби даяні було просто в чвертьфіналі а далі була б знову таж Іга напевно.