Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Профессиональный бокс
| Обновлено 23 мая 2024, 10:44
42510
25

Известный коуч назвал легенд бокса, с которыми Усику никогда не сравниться

Андре Розье высказался об украинском чемпионе

| Обновлено 23 мая 2024, 10:44
42510
25
Известный коуч назвал легенд бокса, с которыми Усику никогда не сравниться
Getty Images/Global Images Ukraine. Александр Усик

Именитый американский тренер Андре Розье высказался о новоиспеченном абсолютном чемпионе мира Александре Усике.

«Сейчас совсем другие времена, сейчас гораздо легче стать абсолютным чемпионом. Не стоит сравнивать Усика с Али, как и с Майком Тайсоном, который мог в свое время нокаутировать кого угодно. Украинца не стоит сравнивать с Ленноксом Льюисом, который легко победил бы любого современного хевивейтера. Даже братья Кличко, они просто были лучше, тот же Джордж Форман – один удар, и ты вылетел с ринга. Сейчас могу сказать, что Усик входит в топ-20 лучших хевивейтеров в истории», – признался Розье.

Усі найяскравіші моменти бою доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

В ночь на 19 мая украинский боксер Александр Усик (22-0, 14 КО) в бою против британца Тайсона Фьюри (34-1-1, 24 КО) завоевал звание абсолютного чемпиона мира в супертяжелом дивизионе. Усик победил Фьюри разделенным решением судей: Усик 115-112, Фьюри 114-113, Усик 114-113.

Оцените материал
(147)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Комментарии 25
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
samird
Я цю пісню все життя чую. "Ось в наші часи...", "Кличко ніякий, Ось Леннокс був великий!", "Леннокс лайно, ось Майк - то був справжній чемпіон!", " Тайсон - лайно, ось Алі - це справжня легенда!", "Алі - мильна куля, ось Формен - це великий чемпіон.", "Формен та Алі - блазні, ось Роккі Марчіано - останній справжній великий боксер!", "Ілля Муромець би їм всім наваляв!", "А Чак Норріс........ Телепні.
New Zealander
Пук у воду. По перше каже що зараз легше стати абсолютом. Це в той час коли зараз треба 4 пояси зібрати для абсолюта, а раніше було достатньо три. Потім перераховує боксерів які мали у своїй кар'єрі поразки і каже що вони краще за Усика, в якого - нуль поразок. Та й взагалі як можна казати, що ті боксери краще ніж нинішні без можливості побачити бій між ними. Просто фантазії окремо взятого індивіда
an52
Ну так, коли стало чотири пояси, то стати абсолютним чемпіоном стало набагато легше, ніж коли було три. Чотири пояси ж легше зібрати, ніж три, чи не так?
IronValdemar
Андре Розьє - членосос і дегенерат. В ті часи якраз було набагато легше стати чемпіоном світу. Але в нього анальний біль, бо це не американець став ним, а якийсь хлопець з України. Насправді Усик перестрибнув всіх. І попри всю повагу до Алі, Тайсона чи Льюіса у них всіх були недоліки, яких немає у Усика.
андрей ломакин
А давайте порівнювати вже наполеонівську армію з американською чи шо...наука медицина та методи підготовки не стоять на місці
Микола Ожегов
Йолоп якийсь. Зараз підготовка бійців більш фахова.... Льюїс завершив кар'єру й йому ще 35 не було. Майк Тайсон у 34 вже мішком був. Й навіть у свої кращі роки вони програвали бійцям котрі з Ф'юрі та Джошуа не зрівняються. Справді потужних опонентів таксон не міг з легкістю вирубати, а Льюїс у кращі роки був дуже невиразним навіть проти Рахмана й Бріггса.... Короч це експерт з нафталінової безодні
Avaksi
Знову ця тема, "а зміг би"... Та ще і з таким слабким аргументом. Як показав приклад Уаілдера - тільки сила удару вже не тягне на чемпіонство.
Lesovij7
Если бы у бабушки были яйца. Так что Усик виноват что сейчас другие времена? Абсолютный чемпион в двух весовых категориях, победитель Олимпиады. Жаль единственное, что поздно начал бокс в профессионалах.
Ruslan5050
Цікаво було б подивитися бій пікових М.Тайсона та О.Усика...Далеко не факт, що у Майка вийшло б "скосити" Сашка...Бачив особисто повні бої Тайсона (можливо не на піку форми)...Більше схиляюся до перемоги Усика за очками...
Яков Коваль
Он вообще сравнивал бои ? Посмотрите на технику Усика или даже Тайсона фьюри и Энтони Джошуа, бокс сегодня совсем на другом уровне, боксеры 70х- 80х-90х  задвхались уже после 5го раунда в тот момент как Усик готов боксировать 15 раундов! Бред сивой кобылы, я считаю современные боксеры намного сильнее так как они видели бокс прошлого и стали намного лучше.
Ron Noiill
Ви хоч фото публікуєте , що б люди хоч знали як виглядає цей "відомий тренер".
Henriklarsson11
А вода яка була, мокренька мокренька. Сучасна вода то пустеля в порівнянні з тою
dimando560
"Експертів" набігло, шо комах на болоті  
dudigo78
одним словом совкодрочер
Віктор Шабанов
Андре Розьє хворий на голову або черговий любитель "руського миру".Наш Усик по праву непереможний чемпіон станом на сьогодні,а не позавчора.
zizyyura
Мене зараз замінусують, але ...
В його словах є доля правди. Не представляю, як би Саша міг виграти в панчерів -  Майка, Ленокса чи навіть Віталія Кличко. Ми ніколи не дізнаємось чи допомогла б робота на ногах втікти від тих ударів
Це моя суб'єктивна думка