День памяти Лобановского

Родные, друзья и ученики таланта Валерия Лобановского положили цветы к могиле украинского мэтра

День памяти Лобановского
У середу, 13 травня, рідні, друзі, вихованці та шанувальники таланту Валерія Лобановського поклали квіти до могили видатного українського футбольного тренера на київському Байковому кладовищі, а також провели мітинг пам’яті на стадіоні «Динамо».
 
Слова вдячності
 
Пам'ять легендарного наставника, який пішов з життя сім років тому, вшанували багато людей. Окрім рідних та близьких Валерія Васильовича, участь у заходах взяли керівники Федерації футболу України, тренери національної, молодіжної, юнацьких збірних. Квіти до могили Метра та скульптурної композиції на столичній арені поклали колеги Лобановського, його численні учні, ветерани вітчизняного футболу, представники засобів масової інформації.
 
Велика спадщина
 
«Велика кількість людей, які приходять вшанувати пам'ять Валерія Лобановського, море квітів − усе це є свідченням того, як багато встигла зробити ця надзвичайно талановита особистість. З її ім’ям пов’язані найгучніші успіхи радянського та українського футболу. А те, що до могили нашого видатного співвітчизника приходять діти, дає підстави бути впевненим: пам'ять про цю людину не згасатиме ще дуже довго», − зазначає перший віце-президент, виконавчий директор ФФУ Олександр Бандурко.
 
Меморіал − у серпні
 
Федерація футболу України щорічно проводить міжнародний турнір пам’яті Валерія Лобановського. Меморіал-2009, в якому суперниками молодіжної збірної України стануть однолітки з Німеччини, Туреччини та ще однієї з європейських країн, пройде в Києві 12-13 серпня.

www.ffu.org.ua
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности