Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Кубок мира
| Обновлено 06 января 2024, 16:48
15842
9

Меркушина – лучшая среди украинок. Состоялась гонка преследования на КМ

В гонке участвовали три украинки

| Обновлено 06 января 2024, 16:48
15842
9
Меркушина – лучшая среди украинок. Состоялась гонка преследования на КМ
Getty Images/Global Images Ukraine

В рамках очередного этапа Кубка мира в Оберхофе состоялась женская гонка преследования на 10 км. Украину представляли Юлия Джима, Анастасия Меркушина и Кристина Дмитренко.

Победительницей этапа стала француженка Жулья Симон, топ-3 замкнули Жюстин Бреза-Буше и Ингрид Тандреволд. Лучшей среди украинок стала Меркушина, которая показала 24-й результат. Джима финишировала 32-й, а Дмитренко – 39-й.

Отметим, что Меркушина прошла дистанцию без промахов на огневых рубежах.

Гонка преследования. Женщины

1. Жюлья Симон (1+0+0+1) 31:45,2
2. Жустин Бреза-Буше (0+0+1+2) +18,9
3. Ингрид-Ландмарк Тандреволд (0+0+1+1) +44,4
...
24. Анастасия Меркушина (0+0+0+0) +3:20,1
32. Юлия Джима (0+0+0+1) +3:31,2
39. Кристина Дмитренко (2+0+0+0) +4:08,8

Источник Sport.ua
Оцените материал
(60)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей
Комментарии 9
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Vitaliy Shevchenko
Пішоходи-снайпери від України. Навіть естонка і бельгійка були швидші за будь-яку українку на лижні.
nazar
От чому майже ніхто хто пише про біатлон не може зрозуміти, що в гонках переслідування інформацію про результати поточної гонки мало що варті без інформації про стартовий номер і відставання
u6464u
бігова робота провалена повністю , таке враження що пішки йдуть , їх обходять всі на світі, стрільба це щось неймовірне , топ , тверда п’ятірка , молодці .
nick07
Меркушина при нулях програє більше 3 хвилин, реально то 4 з хвостиком. Про що ще може йти мова? Ну вже всім зрозуміло що на одній стрільбі результатів не буде, а Настя вже не побіжить. 
Але ж проблема що і замінити ким немає.
Хоча, можливо краще було б молодшу сестру задіяти, результат був би той самий, але там ще є надія на прогрес
naverland
Скорость у наших просто ужас, по стрельбе супер.
Iigor6583
Це піпець, програти більше 3-х хвилин Буше, яка мала три кола штрафу, треба постаратись. Як можна бути такою черепахою. Хай краще виступає на першості районної водокачи. Наїла п'яту точку,  швидкості немає. Потрібно перейти на хлібчик з водичкою. Деградують ці біатлони (як жіноча так чоловіча). Скоро будуть на рівні гондурасу. Як можна, тренуватись кожен день і бути нерухомими черепахами.
antt
Раніше Джима мала нулі  і  була досить високо і   то в індивідуалці.. Тепер меркушина - і  максимум третя десятка,  а Джима - з промахом вже наступна десятка. Це все мяко кажучи не вражає.  В чоловіків - не вражає стрільба підручного хоча біг десь на рівні другої десятки по цьому показнику - а результат той же. Хоча якщо мадзин при нулях на 30плюс місцях то може там якась перспектива є. Якщо він на своїх перших гонках в головній біатлонній лізі - і  якщо взагалі  для нашої команди є таке поняття як прогрес результатів. 
Dmytro11q
Для наших можливо виступати краще, бути в топ, боротися та завойовувати медалі. Проте для цього й тим, хто вболіває теж потрібно щось робити. Бо чомусь замість підтримки й палких слів, схвальних відгуків з'ясовують хто звідки, і якщо зі східних областей нашої країни, то починають поливати брудом, кидатись лайном й таке інше, всіляко граючи на руку пропаганді з країни 404. Втім, як показує гонка, це так не працює.
Розумію, багато хто зі мною не погодиться, але це моя особиста думка.