2134
0

Энергия - Маррион - 2:5

Можна грати й без воротарів

За дві хвилини до фінальної сирени цього матчу стався унікальний випадок. Обидві команди грали без воротарів, випустивши по п’ятому гравцю на майданчик. Якщо у виконанні львів’ян такий хід був зрозумілим, адже вони програвали 2:3, то Олег Безуглий (а саме він виконував роль керманича «Марріона») відверто здивував. У коментарі після матчу він упевнено (а, можливо, й занадто самовпевнено?) заявив, що на всі 100 відсотків був переконаний у тому, що його хлопці більше не пропустять, а ризик є виправданим. Ну що ж, переможців не судять...

А почалася гра досить повільно. Перший тайм навряд чи можна віднести в актив комусь із суперників. «Енергетики» пропустили прикрий гол, Степанов пробивав з гострого кута низом, і Пітуля не виручив. А трохи досвідченіші «марріонівці» ніяк не могли взяти ініціативу у свої руки, що прогнозувалося перед грою.

Відразу після перерви львів’яни взагалі контролювали хід подій на майданчику, що вилилося у два голи-близнюки. Спочатку Тригубець скористався хорошою передачею справа від Хіреша, а згодом – і від Кузя.

Проте тягар переваги у рахунку оноволена «Енергія» ще не може витримати. Це стало помітно в останні хвилин 10-12. Львівські футзалісти все більше притискалися до своїх воріт, намагаючись втримати позитивний результат. А коли за більш ніж 8 хвилин до завершення поєдинку Безуглий випустив на майданчик ще й п’ятого гравця (вийшов Лужанський), то львів’яни протидії цьому так і не знайшли.

Одесити двічі майстерно розіграли п’ятого. Особливо красивою вийшла комбінація, коли забивав Шамотій – гравці «Марріона» в один дотик буквально закрутили голови «енергетикам» – 2:3.

А далі був веселий футзал. У грі 5 на 5 без воротарів сильнішими виявилися гості з Одеси. Щоправда, допоміг їм і «енергетик» Хлюбко, який чомусь пішов у верхову дуель проти свого ж капітана Федюка і зрізав м’яч у власні ворота. Ну, а п’ятий гол одеської команди, забитий Вершиніним, який перекинув м’яч через номінального голкіпера Федюка, за такої ситуації вже нічого не вирішував.

Віталій ПАВЛИШИН

«Енергія» (Львів) – «Марріон» (Одеса) – 2:5 (0:1)

«Енергія»: Пітуля – Федюк, Кузь, Скрильов, Тригубець – Хіреш, Хлюбко, Онищук
«Марріон»: Димов – Лужанський, Воронін, Степанов, Захаренко – Шамотій, Гавриленко, Вершинін, Шерстнєв – Костигін.
Арбітри: Коваленко (Донецьк), Бєльков (Макіївка)
Голи: Тригубець, 21, 27 – Степанов, 19, 34; Шамотій, 37; Хлюбко, 40, автогол; Вершинін, 40
Попередження: Федюк, 33 – Степанов, 33.