Уфа-2009. Есть золото чемпионата Европы!!!

Женская сборная Украины в эстафете 4х6 км стала первой!

Уфа-2009. Есть золото чемпионата Европы!!!

Есть золото чемпионата Европы! Женская эстафетная четверка в составе Елены Пидгрушной, Вали Семеренко, Инны Супрун и Виты Семеренко не оставила соперницам ни малейших шансов в заключительной гонке женской программы чемпионата, завершающегося сегодня в Россия Уфе. Захватив лидерство после первого огневого рубежа, наша команда ни разу не упустила лидерство, на финише опередив ставших вторыми россиянок более чем на две минуты. На финишной прямой Вита гордо пронесла большой флаг нашей страны. Поздравляем!!! Украинская команда юниорок, к сожалению, остановилась в шаге от пьедестала почета, заняв четвертое место.

Женщины
1. Украина Украина (0+9)  - 1:14:37,6
2. Россия Россия (1+10)  +2:34,8
3. Германия Германия (1+11)  +3:47,1

Полные результаты гонки здесь
Полный анализ гонки здесь

Юниорки
1. Россия Россия (1+5)  -58:50,5
2. Беларусь Беларусь (0+10)  +2:07,6
3. Румыния Румыния (0+6)  +3:23,8
4. Украина Украина (0+7)  +3:39,0

Полные результаты гонки здесь
Полный анализ гонки здесь

www.biathlon.com.ua

Фото: biathlon-ufa2009.com

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Івась
    Івась, 05.03.2009 09:32
    0
    2 hybrid | 2009-03-04 17:43:43
    динамо - чемпіон
    _____________
    такі да))
    hybrid
    hybrid, 04.03.2009 17:43
    0
    бувай (динамо - чемпіон гг)
    Івась
    Івась, 04.03.2009 17:41
    0
    п.с
    побіг на футбол
    Івась
    Івась, 04.03.2009 17:40
    0
    расстрелять!
    hybrid
    hybrid, 04.03.2009 17:33
    0
    простежую: наша чоловіча збірна не здатна основним складом виграти навіть чє (на якійсь біатлонній гілці раніше я вже писав свою думку про "різницю потенціалів" чоловічої і жіночої збірних, цікаво, що зараз сказав би мій опонент...).
    добре, я думаю, ми зрозуміли один одного. особисто я за вище згаданої мотивації не можу розділити кайфування
    Івась
    Івась, 04.03.2009 17:20
    0
    Чоловіча естафета:
    Норвегія
    Німеччина
    Росія
    Україна
    простежуєш закономірність?
    а серед жінок ми - перші! Кайфуй
    Слава Україні!
    hybrid
    hybrid, 04.03.2009 17:06
    0
    "До чого тут ЧС-У19?"
    так саме до того, до суті чє з біатлону а ти мені в "спочатку виграй ЧЕ серед дорослих" знов про форму.
    Івась
    Івась, 04.03.2009 16:53
    0
    До чого тут ЧС-У19?
    Ти спочатку виграй ЧЕ серед дорослих.
    Може німці чи італыйці пошлють туди другий склад
    hybrid
    hybrid, 04.03.2009 16:27
    0
    2Івась
    хочу а от основною збірною чс-у19 не дуже якось
    Івась
    Івась, 04.03.2009 16:23
    0
    2 ХайБірд
    А ЧС з футболу не хочеш виграти?
    То вже буде не хворма, а зміст ( чи суть?)
    hybrid
    hybrid, 04.03.2009 16:00
    0
    2Івась
    "наші перемогли на чемпіонаті Європи, що трапляється не кожен день."
    ну специфіка чемпіонату європи з біатлону, думаю, відома. це вже питання, на чому варто концентруватись, на формі чи на суті, я, як і Modern_1, обрав би друге
    Modern_1
    Modern_1, 04.03.2009 14:46
    0
    Івась
    Добре-Добре.
    Ура-ура-ура Нашим дівчатам!!!
    Просто хотілося сильно на ЧС перемог, але не трапилось, тому такі перемоги, лише ще одне нагадування, що могло бути краще і ми могли це зробити, але, як сказав Кравчук: "Маємо те, що маємо".
    Все, мовчу!
    Всім успіхів і з перемогою дівчат!!!
    Modern_1
    Modern_1, 04.03.2009 14:43
    0
    nemos_z_Frankivska
    На взаєм! Тобі теж успіхів!
    Будеш в Києві - зв"яжись зі мною! Буду радий!
    Івась
    Івась, 04.03.2009 14:17
    0
    Modern_1 | 2009-03-04 13:21:15
    Саша, все, що ти написав я знаю!
    Але зрозумій просту істину: наші перемогли на чемпіонаті Європи, що трапляється не кожен день. Порадій за них і привітай.
    А якщо хтось виставив другий склад, то вже ЙОГО проблема.
    А то виходить, що ти в свято лізеш до бочки меду зі своєю ложкою дьогтю
    Про проблеми у4країнського біатлону поговоримо в іншій статті.
    Все відносно. Я думаю, що інші зимові види спорту ще й як хотіли б, щоб у них були такі "проблеми"
    nemos_z_Frankivska
    nemos_z_Frankivska, 04.03.2009 13:51
    0
    Комментарий свернут. Показать
    То Modern_1
    При нагоді, за пивком чи коньячком, на твій смак, дасть Бог, дізнаємось один про одного більше! Успіхів!!!
    Modern_1
    Modern_1, 04.03.2009 13:41
    0
    nemos_z_Frankivska
    А я тебе не лякаю, я тобі змоделював ситуацію. Я про тебе нічого не знаю, отож і не кажу, вболіваєш ти за Україну чи ні... Щодо тебе, то я нічого особистого про тебе не писав. І дитинство - це що жарт? По-дитячому можна сприйняти лише твій наїзд.
    Посміхнувся і порадів за дівчат!
    nemos_z_Frankivska
    nemos_z_Frankivska, 04.03.2009 13:26
    0
    Комментарий свернут. Показать
    То Modern_1
    Добре... Лиш не лякай, бо якось надто по-дитячому !!! ти також про мене нічого не знаєш !!! і не злись, краще - посміхнись і порадій за дівчат !!!
    Tetiy
    Tetiy, 04.03.2009 13:23
    0
    Ого как могут, таких грандов биатлона как Россию и Германию оставили позади, респектище
    Modern_1
    Modern_1, 04.03.2009 13:21
    0
    Івась
    Я взагалі радий такій перемозі, але є своє але.
    Я займався біатлоном довгий час і знаю що це таке. Наше (українське) бачення сучасного біатлону - це не великі перемоги на етапах кубка світу, на ЧС, Олімпіаді, а на завоювання будь-яких медалей. Тому ми завжди на перших порах на ЧЄ, де виступають або найближчий резерв, але молодняк, або люди, які довгий час не виступали, або ще щось. А для Українських чиновників потрібні результати попри нестабільне фінансування. От тренери і виставляють на такі чемпіонати не молодняк і резерв, а людей. які можуть щось виграти. От сестри про це гарно свідчать.
    Ви подивіться на склади збірних Росії, Німеччини, там нема жодних відомих імен.
    Тому радість, звичайно присутня, але присутній гіркий підтекст.
    Я це розумію, тому що я особисто варився в цьому казані.
    Але все всеодно всіх з перемогою.
    Modern_1
    Modern_1, 04.03.2009 13:08
    0
    nemos_z_Frankivska
    Ти б не кидався такими фразами, добре? А то прийде час відповідати, що тоді заспіваєш?
    Не знаєш нічого про людину, не кажи, зрозумів?
    Знайшов того, хто вболіває проти України.
    Ти мене розізлив.
    Івась
    Івась, 05.03.2009 09:32
    0
    2 hybrid | 2009-03-04 17:43:43
    динамо - чемпіон
    _____________
    такі да))
    hybrid
    hybrid, 04.03.2009 17:43
    0
    бувай (динамо - чемпіон гг)
    Івась
    Івась, 04.03.2009 17:41
    0
    п.с
    побіг на футбол
    Івась
    Івась, 04.03.2009 17:40
    0
    расстрелять!
    hybrid
    hybrid, 04.03.2009 17:33
    0
    простежую: наша чоловіча збірна не здатна основним складом виграти навіть чє (на якійсь біатлонній гілці раніше я вже писав свою думку про "різницю потенціалів" чоловічої і жіночої збірних, цікаво, що зараз сказав би мій опонент...).
    добре, я думаю, ми зрозуміли один одного. особисто я за вище згаданої мотивації не можу розділити кайфування
    Івась
    Івась, 04.03.2009 17:20
    0
    Чоловіча естафета:
    Норвегія
    Німеччина
    Росія
    Україна
    простежуєш закономірність?
    а серед жінок ми - перші! Кайфуй
    Слава Україні!
    hybrid
    hybrid, 04.03.2009 17:06
    0
    "До чого тут ЧС-У19?"
    так саме до того, до суті чє з біатлону а ти мені в "спочатку виграй ЧЕ серед дорослих" знов про форму.
    Івась
    Івась, 04.03.2009 16:53
    0
    До чого тут ЧС-У19?
    Ти спочатку виграй ЧЕ серед дорослих.
    Може німці чи італыйці пошлють туди другий склад
    hybrid
    hybrid, 04.03.2009 16:27
    0
    2Івась
    хочу а от основною збірною чс-у19 не дуже якось
    Івась
    Івась, 04.03.2009 16:23
    0
    2 ХайБірд
    А ЧС з футболу не хочеш виграти?
    То вже буде не хворма, а зміст ( чи суть?)
    hybrid
    hybrid, 04.03.2009 16:00
    0
    2Івась
    "наші перемогли на чемпіонаті Європи, що трапляється не кожен день."
    ну специфіка чемпіонату європи з біатлону, думаю, відома. це вже питання, на чому варто концентруватись, на формі чи на суті, я, як і Modern_1, обрав би друге
    Modern_1
    Modern_1, 04.03.2009 14:46
    0
    Івась
    Добре-Добре.
    Ура-ура-ура Нашим дівчатам!!!
    Просто хотілося сильно на ЧС перемог, але не трапилось, тому такі перемоги, лише ще одне нагадування, що могло бути краще і ми могли це зробити, але, як сказав Кравчук: "Маємо те, що маємо".
    Все, мовчу!
    Всім успіхів і з перемогою дівчат!!!
    Modern_1
    Modern_1, 04.03.2009 14:43
    0
    nemos_z_Frankivska
    На взаєм! Тобі теж успіхів!
    Будеш в Києві - зв"яжись зі мною! Буду радий!
    Івась
    Івась, 04.03.2009 14:17
    0
    Modern_1 | 2009-03-04 13:21:15
    Саша, все, що ти написав я знаю!
    Але зрозумій просту істину: наші перемогли на чемпіонаті Європи, що трапляється не кожен день. Порадій за них і привітай.
    А якщо хтось виставив другий склад, то вже ЙОГО проблема.
    А то виходить, що ти в свято лізеш до бочки меду зі своєю ложкою дьогтю
    Про проблеми у4країнського біатлону поговоримо в іншій статті.
    Все відносно. Я думаю, що інші зимові види спорту ще й як хотіли б, щоб у них були такі "проблеми"
    nemos_z_Frankivska
    nemos_z_Frankivska, 04.03.2009 13:51
    0
    Комментарий свернут. Показать
    То Modern_1
    При нагоді, за пивком чи коньячком, на твій смак, дасть Бог, дізнаємось один про одного більше! Успіхів!!!
    Modern_1
    Modern_1, 04.03.2009 13:41
    0
    nemos_z_Frankivska
    А я тебе не лякаю, я тобі змоделював ситуацію. Я про тебе нічого не знаю, отож і не кажу, вболіваєш ти за Україну чи ні... Щодо тебе, то я нічого особистого про тебе не писав. І дитинство - це що жарт? По-дитячому можна сприйняти лише твій наїзд.
    Посміхнувся і порадів за дівчат!
    nemos_z_Frankivska
    nemos_z_Frankivska, 04.03.2009 13:26
    0
    Комментарий свернут. Показать
    То Modern_1
    Добре... Лиш не лякай, бо якось надто по-дитячому !!! ти також про мене нічого не знаєш !!! і не злись, краще - посміхнись і порадій за дівчат !!!
    Tetiy
    Tetiy, 04.03.2009 13:23
    0
    Ого как могут, таких грандов биатлона как Россию и Германию оставили позади, респектище
    Modern_1
    Modern_1, 04.03.2009 13:21
    0
    Івась
    Я взагалі радий такій перемозі, але є своє але.
    Я займався біатлоном довгий час і знаю що це таке. Наше (українське) бачення сучасного біатлону - це не великі перемоги на етапах кубка світу, на ЧС, Олімпіаді, а на завоювання будь-яких медалей. Тому ми завжди на перших порах на ЧЄ, де виступають або найближчий резерв, але молодняк, або люди, які довгий час не виступали, або ще щось. А для Українських чиновників потрібні результати попри нестабільне фінансування. От тренери і виставляють на такі чемпіонати не молодняк і резерв, а людей. які можуть щось виграти. От сестри про це гарно свідчать.
    Ви подивіться на склади збірних Росії, Німеччини, там нема жодних відомих імен.
    Тому радість, звичайно присутня, але присутній гіркий підтекст.
    Я це розумію, тому що я особисто варився в цьому казані.
    Але все всеодно всіх з перемогою.
    Modern_1
    Modern_1, 04.03.2009 13:08
    0
    nemos_z_Frankivska
    Ти б не кидався такими фразами, добре? А то прийде час відповідати, що тоді заспіваєш?
    Не знаєш нічого про людину, не кажи, зрозумів?
    Знайшов того, хто вболіває проти України.
    Ти мене розізлив.