Петра КВИТОВА: «Игроков россии и беларуси не нужно допускать к Олимпиаде»

Теннисистов уже допустили к Уимблдону

Петра КВИТОВА: «Игроков россии и беларуси не нужно допускать к Олимпиаде»
Getty Images/Global Images Ukraine

Чешская теннисистка Петра Квитова понимает, почему Уимблдон решил допустить российских и белорусских спортсменов к турниру, но надеется, что их не будет на Олимпиаде-2024.

«В первую очередь, я всегда говорила, что я против войны. Конечно, я больше волнуюсь за украинцев и за украинских игроков. Я понимаю, что Уимблдону было тяжело в прошлом году из-за того, что у них забрали очки после решения о бане. И я вообще думаю, что они (россияне и белорусы) не должны быть допущены, на мой взгляд, и на Олимпиаду также».

«Просто я немного больше склоняюсь на сторону украинцев», – сказала Квитова.

Источник Sport.ua
Оцените материал
(51)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей
Комментарии 7
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Elis
Молодчина Петра! Недаремно завжди завжди за неї вболіваю! Моя улюблениця в турі. 
Andrey_1992
молодець!
Анна Савоськіна
Люблю Петру одна з найбільш людяних, порядних, розумних і чесних гравців хто не боїться висловитися. Завжди спокійна, але було вчора кумедно коли навіть вона не витримала той галас румунського уболівальника у грі із Сораною. Приємна  людина коли дивишся інтерв'ю. Не таке самовпевнене гавв....о як бульбашки і боягузливе як рашистки!!! Вболіваємо і бажаємо виграти 30 трофей!!!
Nick.Grabowski
Росіян та білорусів потрібно банити від міжнародних змагань за те, що вони зруйнували увесь спорт (масовий, дитячий, юнацький, професійний, турніри, змагання) та нормальне життя в Україні.
Показувати фото зруйнованих шкіл, ДЮСШ, кортів, стадіонів, бігових доріжок, парків, спортивних майданчиків, палаців спорту тощо.
Щоб світ бачив - що зробили росіяни зі спортом в Україні та можливістю займатися спортом в Україні від дітей до пенсіонерів.
Є безліч фото та відео доказів зруйнованих спортивних та освітніх закладів в Україні. Їх сотні, якщо не тисячі. Потрібно лише систематизувати та якісно зафіксувати цю інформацію та донести світовій спортивній спільноті.
Александр Науменко
Хтось там хотів почути ставлення Петри до агресіі проти України.
captain2009
Petra on fire! 30й титул завойовано! Риба, тобі вистачить і ІУ. 
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности