Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Англия
| Обновлено 24 марта 2023, 13:20
5926
39

Виктор ЛЕОНЕНКО: «В Украине Зинченко точно платит за хвалебные статьи»

Футбольный эксперт – о защитнике «Арсенала»

| Обновлено 24 марта 2023, 13:20
5926
39
Виктор ЛЕОНЕНКО: «В Украине Зинченко точно платит за хвалебные статьи»
FanDay

Бывший игрок киевского «Динамо», а ныне известный футбольный эксперт Виктор Леоненко высказался о защитнике лондонского «Арсенала» Александре Зинченко.

«Зинченко просто везучий. С чего вы взяли, что в Англии о нем пишут не трактористы? Может, он платит за статьи о себе, я ж не знаю. В Украине он точно платит, я даже знаю кому, но говорить не буду. Однако я за это не виню Зинченко.

Пишут, что он «супер», а смотришь на статистику – один гол и два ассиста. У нас такие, как Вацки, любят смотреть на таблицы, где «Арсенал» идет на первом месте, и делать выводы. А если брать конкретно Вацко, то он просто читает иностранную прессу [о Зинченко] и пересказывает ее», - сказал Леоненко.

Денис Шаховец Источник: FanDay
Оцените материал
(32)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

ЧМ по хоккею U-18. Украина в напряженном матче обыграла Венгрию
Хоккей | 18 апреля 2024, 16:46 11
ЧМ по хоккею U-18. Украина в напряженном матче обыграла Венгрию

Украинские хоккеисты забросили 7 шайб

ВИДЕО. Без эмоций. Как Лунин отреагировал на победу Реала в суперматче в ЛЧ
Футбол | 18 апреля 2024, 07:21 9
ВИДЕО. Без эмоций. Как Лунин отреагировал на победу Реала в суперматче в ЛЧ

Андрей стал героем королевского клуба в серии пенальти против Манчестер Сити

Комментарии 39
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Pixelman
Ось ти б там показав..
Опохмелись, Вітьок!  Зіна захисник і майже ніколи не буває в штрафній суперника при атаках. З його логіки футболіст не приносить користі якщо він не забиває голів?
VVO
Боже, скільки це кончене чмо буде на наших сайтах? Скоріш за все, саме  цей даний алкаш проплачує своє інтерв'ю нашим продажним сайтам!
Mykhailo Stepanov
витя, ты дбл.
Sher15
Сразу видно кто хозяева этого сайта .Донецкие типа Бурбаса это без сомнения .Нигде такой фразы не слышал кроме как здесь Відомий футбольний експерт Леоненко 
Sher15
Здесь точно в редакции есть ватное лобби.В приличном обществе такое как Леоненко за стол не пускают а кто-то же даёт ему место для этой глупости которую он доносит .Такие вещи Леоненко передает обычно для российского спорт экспересс и ни одно приличное издание будет считать неуважением работать с экспертами вроде бурбас Леоненко и так далее 
Умник
Божечки яке кончене
arrow1418
Це піздец людина все проспала, пробухала  і досі не розуміє чому .. дисципліна , велика праця ( доречі, Зінченко взагалі не вживає алкоголю )
 Наполегливість і буде результат скільки раз його списували з МС а він не здавався .Гвардіола завжди згадує ці часи. А це просто хоче хайпанути. Бо про це лайно ніхто не згадує .
u6464u
Гигант мысли , Саша просто коммуникабельный человек , и футболист не плохой , а тебе лавры покоя не дают .
rozalievka
Давно Витька тут не было ... за это время он стал еще больше конч...!
Sher15
Вы опять же не понимаете смысла для чего пишет Леоненко .Он русский ватник из Тюмени .украинофоб .Он будет поливать грязью любого Зинченко Мудрика Ярмоленко .Смысл донести что все украинское это отстой и хорошим быть не может 
Тарік1994
От він обурюється, що люди дивляться у таблицю, а от якщо, не дай бог, Арсенал не візьме чемпіонство то Вітя одразу згадає який Зіна "посередній" футболіст. І все інше не менша крінжатіна. А про вплив Зінченка на гру Арсенала краще в англійських ЗМІ почитайте, а якщо думаєте як і Вітьок, що статті "проплатили" то почитайте, що пишуть про його гру колишні зірки АПЛ, експерти та вболівальники.
Макс Максов
Заздрити треба мовчки!)
RoNIkyo
Шановні адміністратори та розробники сайту. Будь ласочка, наведіть порядок, бо ви наробили якихось дурниць.
1. Бани прилітають постійно і незрозуміло за що. Я не писав матюків, я не писав образ, мені прилетів бан. Так ви хоч пишіть за що!!!!! Я перестав матюкатись тут, я перестав писати образи про інших відвідувачів, бани все одно прилітають. Руки мити і зуби чистити щоб банів не було?
2. Якщо мені вже прилетів бан, то налаштуйте, щоб я міг 1 (один - one) раз натиснути на кнопку "Я згоден, і не буду порушувати правила спільноти". Чому я маю натискати на неї разів 20, допоки воно спрацює? Не допомагає навіть перезахід на сайт і вимикання сторінки.
3. Зробіть щось з коментарями. З недавніх пір я не можу вставити скопійований текст. я копіюю текст іншого користувача щоб вказати яку саме частину я коментую. Вставив, написав комент, отримую повідомлення "Напишіть коментар". Так я його ось і написав.
Умник
Если серьезно, Виктор застрял в прошлом, он не поймет что футбол изменился оцифровался.
Он тычит old school, но это уже не работает. А спорит безполезно с ним, а вот ржакать само то
Вячеслав Федак
Умом не відрізнявся ніколи цій дурник.Сашко в АПЛ дуже достойно виглядає+він один з "моторчиків"Збірної!Його відсутність дуже була помітна.Та до всього, він патріот своєї країни!Не то що,ти,опудало!
DK1961
Алкашное ничтожество, а кто платит за твои бредни в инете, в том числе на этом сайте?
Александр Толстых
Во Леоненко жаба похоже душит.Сам в свое время толком ничего не добился ,а теперь бесится.И постоянно,то к одному игроку нашему ,то к другому,а теперь вот к Зинченко цепляется и не может успокоиться.Хотя на его слова можно не обращать внимания особо.Возраст,плюс карьера не очень, никуда не зовут,вот и получается то,что имеем -критика и ещё раз критика.
Tasha19
Крім голів і асистів, є ще купа статистичних даних і цифр для оцінки футболістів))) За везучістю Зінченка криється величезна праця, щоб так везло пахати потрібно щоденно. А взагалі, з еспертом Леоненко все давно ясно, питання нащо його "експертну думку" постійно тягти в інфополе)))
romario1501
Вітя ти ще забув сказати про Лобановського і ТТД , а тебе просто давить жаба , бо Зінченко за  рік в Арсеналі заробляє більше , ніж ти за всю свою велику кар"єру по твоїй  версії )
luceorius
 Допускаю, що в даному випадку Леоненко має рацію - аж надто багато реляцій гравцю, який, крім хорошого здоров'я та дотримання спортивного режиму, нічим особливим і не
вирізняється. Та на сьогодні Зінченко - найкращий український легіонер і це обєктивна
реальність. Але є великі сподівання, що незабаром Мудрик та Циганков покажуть себе в усій красі.