971
0

Ураган виграє дербі і робить золотий дубль!

Визначився володар Кубку України з футзалу серед юнаків 1995 року народження

Івано-франківці знову перемогли «Енергію», причому вдруге за останній тиждень. Взявши приклад у старших колег з команди вищої ліги, вихованці дитячо-юнацької школи НФК «Ураган» тріумфували у фіналі Кубку України серед юнаків 1995 року народження. П'ять голів у ворота львівських однолітків, і ще один трофей - відтепер у клубній колекції івано-франківців. Підопічні Володимира СЛОБОДЯНА зробили «золотий» дубль, вигравши і Чемпіонат, і Кубок України U-14!

Після матчів одноколового турніру визначились дві найкращі команди змагань - «Ураган» та «Енергія». На груповому етапі між цими суперниками була зафіксована нічия - 2:2, котра стала єдиною втратою очок для івано-франківців. Адже в інших поєдинках вони тричі святкували перемоги із загальним рахунком 26-2 і впевнено посіли перше місце. Для «Енергії» вирішальною стала гра з минулорічним переможцем юнацької першості «Монолітом» з Амвросіївки. Нічия 1:1 дозволила «зелено-білим» обійти команду з Донеччини і в підсумку фінішувати другими.

Перший тайм фінального двобою, незважаючи на велику кількість небезпечних моментів, завершився мінімальною перевагою «Урагану». Після перерви «чорно-білі» ще чотири рази «розписались» у воротах суперників, і стали володарями Кубку України U-14, а лідер і капітан івано-франківців Юліан ГОРБАТИЙ отримав приз кращого гравця. У його особистій колекції це вже четвертий подібний трофей, причому команда «Ураган-ДЮСШ №3» 1995 року народження тільки минулого сезону дебютувала у змаганнях під егідою УДЮФЛ. Той дебют для вихованців Володимира СЛОБОДЯНА став «бронзовим», як у Першості України, так і Кубку Ліги. Тепер «золоті» медалі юні «ураганівці» покладуть у завойований Кубок України!

УДЮФЛ. Кубок України з футзалу серед юнаків 1995 р.н.
(11-14 січня 2009, м. Івано-Франківськ)