Почему Финал Четырех не может пройти в Киеве

Заявление пресс-службы песенного конкурса Евровидение-2005

Почему Финал Четырех не может пройти в Киеве

ЗАЯВА ДЛЯ ПРЕСИ
стосовно неможливості проведення Фіналу Чотирьох в Палаці спорту

29 березня 2005 року в ЗМІ було оприлюднено інформацію про проведення в Палаці спорту баскетбольного Фіналу Чотирьох в період з 26 по 28 квітня. Позиція Національної телекомпанії України з цього питання наступна: проведення баскетбольного турніру в заявлений час неможливе, оскільки це призведе до зриву проведення “Євробачення-2005”.

Тарас Стецьків, президент НТКУ:
“Інформацію про проведення Фіналу Чотирьох Євроліги ФІБА в Палаці спорту 26-28 квітня 2005 року оприлюднив міністр молоді і спорту на підставі інформації, отриманої від Баскетбольного клубу “Київ”. У той самий день НТКУ завершила переговори з БК “Київ”, на яких було аргументовано пояснено, чому неможливо одночасне проведення в Палаці спорту баскетбольного турніру і підготовчих робіт до “Євробачення”. Справа у тім, що з 23 квітня по 9 травня передбачено монтаж всього сценічного обладнання, включно з глядацькими місцями, виставленням звуку, світла тощо. У зв’язку з надзвичайно стислими термінами, монтажні роботи відбуватимуться вдень і вночі. Припинення монтажу сцени на 3 дні означає зрив репетицій! Ми виклали свою позицію БК “Київ” ще в п’ятницю, в суботу та неділю представники клубу зустрічалися з технічними фахівцями нашої компанії та Європейської мовної спілки, і в результаті вчора відбулася ще одна нарада у віце-прем’єр-міністра М.Томенка, де ми знову заявили про свою позицію: ми не можемо дати БК Київ ствердну відповідь. Технічна експертиза чітко показує, що ми ставимо під загрозу зриву “Євробачення”, якщо ми дозволяємо проведення баскетбольного турніру.

Мені дуже шкода, що така накладка сталася. Але якби ми погодилися на пропозицію БК “Київ” щодо проведення Фіналу Чотирьох в Палаці спорту, ми би могли зірвати обидва заходи: вони би не могли належним чином підготувати баскетбольний майданчик, і не дали би нам можливості робити монтаж сцени.

“Євробачення” має величезне значення, і так само велике значення має Фінал Чотирьох. Так сталося, що в часі ми були першими, підписавши контракт на оренду Палацу спорту, і, на жаль, ми не маємо можливості поєднати ці дві важливі події. Монтаж сцени в Туреччині тривав два місяці, а ми маємо лише трохи більше двох тижнів. Якщо забрати у нас ще ці три дні – ми фізично не встигнемо підготуватися до “Євробачення”.
Вчора НТКУ додатково надіслало офіційні листи на адресу БК “Київ”, віце-премєр-міністра з гуманітарних питань, міністра молоді і спорту, де ще обґрунтувала нашу позицію та запропонувала або знайти інше приміщення для Фіналу Чотирьох, або спробувати узгодити з ФІБА перенесення турніру в часі.”

Прес-служба Пісенного Конкурсу “Євробачення-2005”
Контактна особа: Марко Маркович

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2020 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности