3043
0

Энергия - МФК Ровно - 9:0

Гольова феєрія на закінчення року

У останньому матчі 2008 року львівська «Енергія» обрадувала своїх вболівальників. «Енергетики» не залишили жодних шансів МФК «Рівне», перемігши його 9:0.

З перших хвилин львів’яни почали давити на ворота гостей. Ще спочатку рівняни стримували натиск «енергетиків», але надалі просто не витримали темпу господарів. Поки Кондратюк і Вацяк пристрілювались, то Піддубний з передачі Легчанова відкрив рахунок. На 7-й хвилині Якунін обрізався на чужій половині майданчика, і дав шанс рівнянам вирівняти становище. Петрик і Сондак вийшли на одного воротаря, але Петрик поскупився м’ячем і не забив.

Відразу Кондратюк покарав гостей – 2:0. Згодом Легчанов зі штрафного класно пробив в обвід стінки, але влучив у стійку воріт. А Кондратюк знову своїм шансом скористався, пробивши в дотик з 5 метрів. Далі у «енергетиків» настало гольове затишшя. Двічі удари Овсяннікова парирував Чемерис, а Федюк пробив вище воріт. А на 20-й хвилині «Енергія» знову проснулась. Овсянніков зіграв в стінку із Кондратюком і забив вчетверте. «Енергія» хотіла забивати ще, але довелось піти на перерву.

Після перерви замість Чемериса у ворота став Колодюк. І відразу Кондратюк і Овсянніков вистрелили дуплетом. Спочатку Кондратюк після передачі із кутового відправив м’яч в сітку, а через хвилину Овсянніков точно пробив з лівого флангу. І тут знову настала гольова тиша від «Енергії». Хоча якби постарались і використовували моменти, то рахунок міг бути і двозначним. Але і Колодюк впіймав кураж і відбивав багато небезпечних ударів від Кузя, Вацяка, Легчанова, Піддубного.

На 32-й хвилині Кондратюк хотів витворити футзальне диво а-ля Фалькао та Рікардіньо. Він вийшов сам на сам із голкіпером і перекинув м’яч через себе, і воротаря, але на превеликий жаль публіки влучив у перекладину.

На останніх хвилинах підопічні Юрія Кобзаря знову взялись за справу. Федюк з п’яти метрів пробив Колодюка. Згодом Якунін з лівого боку штрафного майданчика зняв «павутинку» з правої дев’ятки. А крапку у матчі і у 2008 році поставив Вацяк.

Володимир КРУПЧУК

«Енергія» (Львів) – МФК «Рівне» (Рівне) – 9:0

«Енергія»: Кардаш (Пітуля, 29) – Федюк, Якунін, Овсянніков, Кондратюк – Луців, Легчанов, Вацяк, Піддубний – Кузь.
МФК «Рівне»: Чемерис (Колодюк, 21) – Петрик, Дармовіс, Сондак, Басіч – Жак, Волох, Басюк, Жовтун.
Голи: Піддубний, 5; Кондратюк, 7, 10, 24; Овсянніков, 20, 25; Федюк, 37; Якунін, 38; Вацяк, 40.
Попередження: Якунін, 32.