Другие новости
| Обновлено 03 ноября 2022, 16:35
206
0

Фінський хокейний клуб передав джерсі з автографом на благодійність

На придбання машини швидкої допомоги

| Обновлено 03 ноября 2022, 16:35
206
0
Фінський хокейний клуб передав джерсі з автографом на благодійність

Благодійні аукціони від Sport&Business Club, метою яких є збір коштів на придбання машини швидкої допомоги для захисників України, вийшли на міжнародний рівень.

Ігрову джерсі Йорі Лехтеря – свого кращого бомбардира – передав хокейний клуб Таппара, 18-разовий та діючий чемпіон Фінляндії. Йорі провів 5 сезонів в НХЛ, серед його нагород – медалі Чемпіонату світу та Олімпійських ігор, нагорода кращому гравцю чемпіоната Фінляндії.

Стартова ціна лота – 199 доларів, аукціон продовжиться до 10:15 07 жовтня 2022 року. Посилання на аукціон: https://www.ebay.com/itm/144785988179

Олексій Брага, генеральний директор Sport&Business Club, прокоментував подію:

– Цей досвід став першим для нас, адже ми ще не працювали з таким майданчиком, як eBay. Ми щиро вдячні Микиті Жданову, який до початку повномасштабного вторгнення працював менеджером у ХК «Маріуполь», а навесні з величезними труднощами вибрався з Маріуполя до Фінляндії. Саме він домовився з Таппарою про передачу такого лота для благодійного аукціону.

І, що важливо, клуб підтримав нас також в соціальних мережах, розмістивши посилання на аукціон. Тож це 100-відсоткове попадання в цільову аудиторію лота. Вже за перший час ціна на джерсі виросла в 5 разів, і ми очікуємо що отримані кошти стануть дуже вагомим внеском в загальний результат наших аукціонів.

Також я хочу подякувати нашій команді, зокрема Андрію Басевичу та Катерині Шепель, за участь в цьому проекті. Разом гарні справи робити набагато легше, це підтверджується всіма зборами, аж до найбільших та, здавалося б, нереальних.

Крім того, ви можете допомогти захисникам України, не беручи участь в аукціоні.

Перекажіть будь-яку суму на окрему банку SBC за посиланням https://send.monobank.ua/jar/Tg8TW1Jjt або на аккаунт PayPal sbc_ukraine@proton.me, та зробіть свій внесок в придбання машини швидкої допомоги!

Источник Sport.ua
Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter

Комментарии 0
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности