|
1121
0

З другого разу стали чемпіонами!

Перемогою івано-франківського «Урагана-ДЮСШ №3» завершився чемпіонат України серед юнаків 1995 р.н.

На початку грудня в Алушті пройшли матчі фінальної частини Чемпіонату України серед юнаків 1995 року народження. Минулого сезону івано-франківська команда «Ураган-ДЮСШ №3» лише дебютувала на всеукраїнському рівні, причому дебютувала досить вдало. На початку березня наші юні земляки повернулися додому «бронзовими» призерами Першості України, а наприкінці жовтня 2007 року вихованці Володимира Слободяна стали третіми на Кубку Ліги УДЮФЛ.

Боротьба за найвищі нагороди розгорнулася в очних поєдинках «ураганівців» з минулорічним переможцем - командою «Моноліт» з Амвросієвки, що на Донеччині. Як з'ясувалось згодом, ці принципові матчі мали вирішальне значення і виявились бойовими. У першій грі івано-франківці мінімально поступились (0:1), однак за два дні зуміли взяти реванш (4:2) і обійти суперників у турнірній таблиці і за різницею забитих-пропущених голів, і за особистими зустрічами. Решта учасників турніру (через фінансову кризу до Алушти приїхало тільки 4 команди) виступили у ролі статистів. Ще один представник Донбасу - авдіївський «Коксохім» двічі переміг «Сайпрасс» з Ялти (4:1, 5:1) і в підсумку став бронзовим призером першості.

Окрім головного трофею змагань та «золотих» нагород переможців ще двоє гравців «Урагану-ДЮСШ №3» повернулися до Івано-Франківська з індивідуальними нагородами. Вдруге поспіль кращим воротарем турніру став Василь Волосянко, а титул кращого бомбардира (11 голів) і кращого гравця (вже втретє підряд!) отримав капітан команди Юліан Горбатий. Днями стало відомо, що на початку року (орієнтовно 9-12 січня) під час зимових канікул в Івано-Франківську пройде Кубок України серед юнаків 1995 р.н.

УДЮФЛ. Чемпіонат України з футзалу серед юнаків 1995 р.н.
Фінальна частина. (1-4 грудня 2008, м. Алушта)

Ураган-ДЮСШ-3 - Моноліт 0:1, 4:2; Коксохім 6:2, 4:1; Сайпрасс 11:0, 6:0
Моноліт - Коксохім 3:1, 3:0, Сайпрасс 5:1, 6:0
Коксохім - Сайпрасс 4:1, 5:1

1. «Ураган-ДЮСШ-3» (Івано-Франківськ) 5 0 1 31-6 15
2. «Моноліт» (Амвросієвка) 5 0 1 20-6 15
3. «Коксохім» (Авдіївка) 2 0 4 13-18 6
4. «Сайпрасс» (Ялта) 0 0 6 3-37 0