Олимпиада-2022. Джима заняла 8 место в спринте

Олимпийской чемпионкой стала норвежка Марте Олсбю Ройселанд

16279
14
Getty Images/Global Images Ukraine. Юлия Джима

В пятницу, 11 февраля, на биатлонном стадионе в китайском Чжанцзякоу в рамках Олимпийских игр 2022 состоялся женский спринт.

Лучшей в составе сборной Украины стала Юлия Джима, которая до стрельбы стоя боролась за медаль, однако с одним промахом заняла лишь 8 место.

Анастасия Меркушина, для которой эта гонка была дебютной в Пекине, с кругом штрафа в пассиве заняла 24 место, а Ирина Петренко не закрыла две мишени и замкнула топ-40.

Выиграла гонку норвежка Марте Олсбю Ройселанд, серебряную медаль завоевала шведка Эльвира Карин Эберг, а бронзу добыла итальянка Доротея Вирер. Все призерки обошлись без промахов.

(119)

АНЧЕЛОТТИ: «Пенальти – азартная игра. Доверял Лунину, который был спокоен»
Футбол | 18 апреля 2024, 02:05 2

Карло коротко прокомментировал серию пенальти в матче «Манчестер Сити» – «Реал»

suforza1921
Є непогані перспективи у Юлі і у гонці переслідування. Висока позиція і невелике часове відставання від лідерів. Але, щоб досягнути бажаного результату (а бажаний результат - медаль), треба стріляти чотири нулі, або максимум один промах. Останнє - при умові, що конкурентки також будуть хибити.
Умник
Юля удачи.
Ты молодец
Володимир Максименко
Меркушина не плохо, могла в 20-ке.
adidas777
По нынешним реалиям, это более чем достойное место у Юли!
Рад, что Пидгрушна вышла из карантина!
Эстафета надеюсь будет!
Николай Хворост
Ещё одна хорошая новость, что Лена вышла с карантина. Эстафета таки будет
Grigorio666
Якщо у слідуючій гонці буде в неї Джима(0+0+0+0), то на 99,9% можна буде сподіватися на медаль, але це тільки у казках буває!!!!!! Я вважаю, що Меркушина, з відмінною і як вона вміє швидкою стрільбою без промахів(0+0+0+0) може ТАКОЖ СПОДІВАТИСЯ НА ТОП - 10, а той у квіткову церемонію заїхати, бо біатлоністки з ТОП -10, ОДНОЗНАЧНО, БУДУТЬ МАЗАТИ!!!!!!!! І МЕРКУШИНІЙ ТРЕБА НАКІНЕЦЬ ПОКАЗАТИ ХТО Є ХТО, ВОНА ОДНОЗНАЧНО МАЄ ВСЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ БУТИ ОДНІЄЮ З ЛІДЕРОК НАШОЇ ЗБІРНОЇ
Sashamar
Медаль навряд чи була навіть за умови чистої стрільби. В цілому всі в свою силу.
ash
Непогано, якби це був етап Кубку світу. Однак на Олімпійських іграх мають значення лише перші три місця.