Брезно-2022. Насыко не хватило двух десятых секунды до медали

Украинский биатлонист занял 4 место в спринте

Брезно-2022. Насыко не хватило двух десятых секунды до медали
© Украинский биатлон. Денис Насыко

В словацком Брезно-Осрбли состоялся мужской спринт в рамках пятого этапа Кубка IBU.

Украинцу Денису Насыко не хватило двух десятых секунды до медали. Наш соотечественник не закрыл по одной мишени на обеих огневых рубежах и проиграл победителю гонки лишь 17 секунд.

Руслан Ткаленко, Виталий Труш и Андрей Доценко забежали в топ-20, а Андрей Орлык занял 27 место.

Результаты гонки:

1.  Эмильен Клод (1+0) 24:35,8
2.  Синдре Петтерсен (0+3) +15,0
3.  Петр Пащенко (0+1) +17,5
4.  Денис Насыко (1+1) +17,7
...
12.  Руслан Ткаленко (0+3) +57,7
16.  Виталий Труш (1+0) +1:11,8
17.  Андрей Доценко (1+0) +1:14,7
27.  Андрей Орлык (2+0) +1:39,5

Биатлонный сезон-2021/22: расписание, анонсы, трансляции, результаты

Источник — Sport.ua

(13 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    suforza1921
    suforza1921, 15.01.2022 13:23
    +13
    Ех, якби на один промах менше, була б перемога у гонці. Але те, що ногами швидше від тих же Клода і Пащенка, які далеко не тихоходи, радує. Може, здоровий глузд усе ж переможе, і до Пекіна поїде не Тищенко, а Насико?
    Андрій Ванчак
    Андрій Ванчак, 15.01.2022 13:26
    +11
    Однозначно треба Дениса брати в основу, Тищенко це не вчорашній, це позвчорашній день.
    adidas77
    adidas77, 15.01.2022 13:33
    +4
    Здоровий глузд у Брынзака?
    Ну ну
    dudigo78
    dudigo78, 15.01.2022 14:24
    +3
    І знову, якщо в чоловіків яка не яка зміна ветеранам передбачається, то в жінок дрімучий безпросвітній ліс. В чому проблема? Адже історично так склалося, що в нас жіночий біатлон був майже завжди сильнішим за чоловічий. Що зараз не так?
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 15.01.2022 15:36
    +2
    А мог бы (0+1) стать первым.
    Надо бы попробовать его на КМ.
    НО пока пусть сосредоточится на ЧЕ
    Stanislav Matusevych
    Stanislav Matusevych, 15.01.2022 14:58
    +1
    dudigo78, 15.01.2022 14:24
    І знову, якщо в чоловіків яка не яка зміна ветеранам передбачається, то в жінок дрімучий безпросвітній ліс. В чому проблема? Адже історично так склалося, що в нас жіночий біатлон був майже завжди сильнішим за чоловічий. Що зараз не так?
    Там Велепець, а там Санітра. От і головна різниця.
    Stanislav Matusevych
    Stanislav Matusevych, 16.01.2022 15:26
    0
    MarinPekar, 16.01.2022 13:21
    Причому тут Велепець , ми про заміну говоримо( юніорів) до них Велепець ніякого відношення немає
    Нагадати, як по юніорах виступала Меркушина-старша, наприклад? І як Цимбал та Дудченко? І що вони показують зараз, у дорослому віці?
    MarinPekar
    online
    MarinPekar, 16.01.2022 13:21
    0
    Stanislav Matusevych, 15.01.2022 14:58
    Там Велепець, а там Санітра. От і головна різниця.
    Причому тут Велепець , ми про заміну говоримо( юніорів) до них Велепець ніякого відношення немає
    dudigo78
    dudigo78, 15.01.2022 17:10
    0
    Stanislav Matusevych, 15.01.2022 14:58
    Там Велепець, а там Санітра. От і головна різниця.
    Ну в жінок я просто не бачу зміни. За 10 років не виховано жодної конкурентної біатлоністки. Остання це Джима. Після неї нікого. Такого в жодній збірній світу з першої десятки нема. Не думаю, що головна проблема тут у Велепцю
    Drogobich
    Drogobich, 15.01.2022 13:33
    0
    Знову россіянин з медаллю
    vitaha33
    vitaha33, 15.01.2022 14:48
    -1
    dudigo78, 15.01.2022 14:24
    І знову, якщо в чоловіків яка не яка зміна ветеранам передбачається, то в жінок дрімучий безпросвітній ліс. В чому проблема? Адже історично так склалося, що в нас жіночий біатлон був майже завжди сильнішим за чоловічий. Що зараз не так?
    В жіночому біатлоні проблема з декількома и центрами управління, кожен тяне одіяло на себе, всім начхат за майбутнє, Вєлєпца інтересу Джима, Меркушині самі по собі, Петренко свою жінку, і тд...
    Andrey_1992
    Andrey_1992, 15.01.2022 15:00
    -4