УХЛ работает над расширением чемпионата. Переговоры с властями и бизнесом

Пока в УХЛ участвуют только 5 клубов

УХЛ работает над расширением чемпионата. Переговоры с властями и бизнесом
© fhu.com.ua

Руководство Украинской хоккейной лиги ведет переговоры о расширении чемпионата с сезона 2022/23.

После того, как часть клубов во главе с Донбассом вышли из УХЛ, в чемпионате осталось только пять участников. В таком формате они доиграют нынешний сезон, но далее лига надеется на расширение.

Сообщается, что менеджмент УХЛ ведет переговоры с властями разных городов и частным бизнесом о новых командах в следующем сезоне.

Источник — Федерация хоккея Украины

(124 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Score Pion
    online
    Score Pion, 08.01.2022 17:03
    +4
    Moln1ya, 08.01.2022 12:09
    Вроде перед началом этого сезона, говорили что команда из Днепра может появиться.
    Команда може з'явитися в любому місті де є льодовий палац, було б кому спонсорувати її!
    Roman GriM
    Roman GriM, 13.01.2022 09:48
    0
    Bobyk, 07.01.2022 18:41
    Пам'ятаю колись в баскетболі в нас проводили паралельно два чемпіонати, зараз в хокеї.
    Країна дурнів у всій красі...
    Не країна дурнів, а в країною дурні керують.
    Roman GriM
    Roman GriM, 09.01.2022 12:17
    0
    Score Pion, 08.01.2022 17:03
    Команда може з'явитися в любому місті де є льодовий палац, було б кому спонсорувати її!
    Ну так, питання тільки якою вона буде, в ниших українських реаліях. А українські реалії такі, що українських гравців назбирати нині, навіть на один клуб, який би боровся на рівних з Соколом та Кременчуком - не має.
    Ghostly
    Ghostly, 09.01.2022 11:53
    0
    Надо подключать западные регионы страны.)
    Roman GriM
    Roman GriM, 09.01.2022 11:48
    0
    Score Pion, 07.01.2022 21:47
    Все логічно!
    Без ковзанки не буде ні школи ні традицій...
    Будують там де місцева влада зацікавлена в розвитку хокею - ковзанка дитшкола команда і вкладає 10%вартості будівництва свої кошти
    (Дрогобич видно не зацікавлений)
    Буде так як з Калушем. Був мер який був близький до влади і пробив будівництво ковзанки, пішов цей мер - десять років не знали, що робити з ковзанкою, поки на Нафтохім не повісили частвоке утримання і з обласного бюджету гроші виділяють, а місту й нині ковзанка не потрібна.
    Moln1ya
    Moln1ya, 08.01.2022 12:09
    0
    Obdolbay, 07.01.2022 22:39
    Какое расширение? Пока только сужение намечается - Рулав сдулся?
    Вроде перед началом этого сезона, говорили что команда из Днепра может появиться.
    Obdolbay
    Obdolbay, 07.01.2022 22:39
    0
    Какое расширение? Пока только сужение намечается - Рулав сдулся?
    Сергій Леонідович Литвиненко
    Сергій Леонідович Литвиненко, 07.01.2022 18:59
    0
    Bobyk, 07.01.2022 18:41
    Пам'ятаю колись в баскетболі в нас проводили паралельно два чемпіонати, зараз в хокеї.
    Країна дурнів у всій красі...
    Дурни это ордловцы. Пускай свой чемп катают. Я только за, чтобы Украину в Европе они не представляли.
    Roman GriM
    Roman GriM, 09.01.2022 12:27
    -1
    Score Pion, 07.01.2022 21:47
    Все логічно!
    Без ковзанки не буде ні школи ні традицій...
    Будують там де місцева влада зацікавлена в розвитку хокею - ковзанка дитшкола команда і вкладає 10%вартості будівництва свої кошти
    (Дрогобич видно не зацікавлений)
    І з Стиєм буде таке ж як і з Калушем - піде Канівець, і гокею пшик. Хоча СК"Еней" буде щонеділі приїздити тренуватися (може навіть повноцінний чемпіонат Дрогобича будуть проводити, а не так як зараз - збираються 4 команди з Дрогобича і в один ден проводять в Новояворівську чемпіонат міста), це ближче ніж у Новояворівськ їздити. До того ж будуть курортників з Трускавця (мер міста до речі зацікавлений у будівництві ковзанки, але київські воліють готелі та багатоповерхівки будувати), Моршина та Східниці возити, гроші на утримання ковзанки заробляти...а дітям з ДЮСШ час будуть видялти за залишковим принципом, після курортників.
    Roman GriM
    Roman GriM, 09.01.2022 11:49
    -1
    Score Pion, 07.01.2022 21:47
    Все логічно!
    Без ковзанки не буде ні школи ні традицій...
    Будують там де місцева влада зацікавлена в розвитку хокею - ковзанка дитшкола команда і вкладає 10%вартості будівництва свої кошти
    (Дрогобич видно не зацікавлений)
    І місцева влада може бути зацікавлена скільки завгодно, але якщо вона не має "прихвату" у "слуг" - їй ковзанки не бачити як своїх вух. Так було при ригах, так є й при слугах.
    Score Pion
    online
    Score Pion, 07.01.2022 21:47
    -1
    Roman GriM, 07.01.2022 19:56
    Це все добре, але будівництво ковзанок якось по дурному йде. З якого у Стрию будуть будувати "сарай"? У цьму місті не має гокейної традиції, там гокей ніхто не культивує, не має не те що гравці, навіть аматорів. У львівській області є Доргобич, де є клуб "Еней", і є Новий Розділ - там є традиція, аматорсткі команди...одним словом в Україні як завжди влада все робить через гузно...
    Все логічно!
    Без ковзанки не буде ні школи ні традицій...
    Будують там де місцева влада зацікавлена в розвитку хокею - ковзанка дитшкола команда і вкладає 10%вартості будівництва свої кошти
    (Дрогобич видно не зацікавлений)
    Roman GriM
    Roman GriM, 07.01.2022 19:56
    -1
    Це все добре, але будівництво ковзанок якось по дурному йде. З якого у Стрию будуть будувати "сарай"? У цьму місті не має гокейної традиції, там гокей ніхто не культивує, не має не те що гравці, навіть аматорів. У львівській області є Доргобич, де є клуб "Еней", і є Новий Розділ - там є традиція, аматорсткі команди...одним словом в Україні як завжди влада все робить через гузно...
    chak98
    chak98, 07.01.2022 17:01
    -1
    Все вірно, тре працювати і все получиться. А сепари розваляться.
    Bobyk
    Bobyk, 07.01.2022 18:41
    -3
    Пам'ятаю колись в баскетболі в нас проводили паралельно два чемпіонати, зараз в хокеї.
    Країна дурнів у всій красі...
    Roman GriM
    Roman GriM, 07.01.2022 19:58
    -4
    Bobyk, 07.01.2022 18:41
    Пам'ятаю колись в баскетболі в нас проводили паралельно два чемпіонати, зараз в хокеї.
    Країна дурнів у всій красі...
    До чого тут країна? Це баґіс даунбаССкій...