Уперше українського картингіста Бондарева нагороджено на FIA karting Prize

FIA karting Prize Giving — це щорічна подія, у рамках якої, нагороджують переможців та призерів

Уперше українського картингіста Бондарева нагороджено на FIA karting Prize

У суботу 18 грудня 2021 року в Парижі, в історичному павільйоні «Габріель», який розташований поруч із Єлисейськими Полями, відбулася урочиста церемонія нагородження картингістів. Нагадаємо, що минулого року, через пандемію, учасників нагороджували онлайн.

FIA karting Prize Giving — це щорічна подія, у рамках якої, нагороджують переможців та призерів світових чемпіонатів з картингу, що проводиться Міжнародною Автомобільною Федерацією (FIA).

На церемонії з урочистою промовою виступив новообраний президент FIA Мохаммед Бен Сулайем, наголосивши, що картинг відіграє основу піраміди автоспорту. 

Президент CIK-FIA, Феліпе Масса, підкреслив плідну роботу всіх учасників та пілотів, попри складний період та запевнив, що зробить усе можливе для подальшого розвитку картингу.

12-річний український пілот Олександр Бондарев став першим українським картингістом, який отримав Кубок за Подіум від Міжнародної автомобільної федерації FIA. Нагадаємо, що у вересні, за підсумками 3-х етапів перегонів FIA Karting Academy Trophy, юний пілот став бронзовим призером цих перегонів. 

Ця нагорода стала доказом наполегливої й плідної роботи гонщика та його команди впродовж усього року!

Партнером Олександра виступає Favbet Foundation, благодійний фонд міжнародної компанії FAVBET, який опікується молодим поколінням та запроваджує ініціативи у сфері освіти, здоров'я та спортивного розвитку, щоби через 10 років молодь побудувала країну, про яку всі ми мріємо. Добро, допомога та розвиток — категорії, на яких будується наш розвиток.

Вітаємо юного пілота з перемогою та бажаємо йому відважності та ще більше перемог і нових досягнень!

Источник — Sport.ua

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности