12-річний український картинг-пілот змагається за перемогу

На Winter Cup 2021 в Італії

12-річний український картинг-пілот змагається за перемогу

12-14 листопада Олександр Бондарев побореться за перемогу на відомому треку South Garda Karting, який розташований в італійському місті Лонато.

На цю міжнародну подію зібралося  понад 150 найсильніших пілотів у категоріях KZ2, OK, OK-Junior та Mini Rok з різних куточків Світу.

У категорії Олександра зареєстровано 55 гонщиків, більшість із них  вже брали участь у Чемпіонаті Світу. Ці перегони будуть вже 26-ми. Уперше Зимовий Кубок пройшов у 1996 році. За ці роки світ картингу побачив чимало чемпіонів на подіумі. Пригадаймо Бена Хенлі з чотирма перемогами та Марко Ардіго з трьома здобутими перемогами. Також подіуми прикрашали такі відомі пілоти як: Дженсон Баттон, Роберт Кубіца, Макс Ферстаппен, Джордж Рассел.

Нагадаємо, що Олександр Бондарев — 12-річний український пілот. Професійно займатися картингом він почав у віці 5 років, а вже в 7 років став наймолодшим Чемпіоном України з картингу.

Партнером Олександра виступає благодійний фонд міжнародної компанії, який другий рік поспіль працює над створенням в Україні екосистеми соціального позитивного впливу та реалізує благодійні та impact-проекти під гаслом “Бути всередині добра”.  

Олександр дуже хоче стати першим українським пілотом у Формулі-1. І не просто хоче, він щоденно цілеспрямовано працює над втіленням своєї мети. 

Крок за кроком Олександр розвивається, вчиться, тренується, щоб досягти успіху. Команда фонду пишається таким партнерством та бажає йому перемоги на Winter Cup 2021!

Источник — Sport.ua

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности