Калинина стала победительницей 60-тысячника ITF во Франции

Ангелина выиграла самый крупный титул не на грунте

Калинина стала победительницей 60-тысячника ITF во Франции
© Transylvania Open. Ангелина Калинина

Украинская теннисистка Ангелина Калинина (№57 WTA) добыла победу на хардовом турнире ITF W60 во французском Нанте.
 
В матче за титул украинка, посеянная под первым номером, одолела третью сеяную Осеан Доден из Франции (№97 WTA). Отметим, что француженка не смогла доиграть матч.
 
Нант. Финал
Ангелина Калинина (Украина) – Осеан Доден (Франция) – 7:6(4), 1:0 (отказ)
 
С новой недели Ангелина установит лучшее достижение в мировом рейтинге, поднявшись на 52-ю позицию.

Отметим, что это самый крупный титул украинки, выигранный не на грунте.


Источник — Sport.ua

(33 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Sashamar
    Sashamar, 07.11.2021 13:46
    +12
    Найважливіше те, що вона обіграла двох суперниць, які порівняні з нею по силі.
    Александр Ад
    Александр Ад, 07.11.2021 14:02
    +11
    молодець,вдачі в Лінці!
    Stanislav Matusevych
    Stanislav Matusevych, 07.11.2021 15:44
    +7
    Дивні справи кояться нині у тенісі. Хтось мегаперспективний стоїть на грані вильоту з сотні, а хтось, для кого сотня здавалася малоймовірною мрією, вже знаходиться на рубежі топ-50.
    suforza1921
    suforza1921, 07.11.2021 15:34
    +7
    Ще рік тому Калініна була на рівні з Завацькою, нижче Козлової і тим більше Ястремської. А зараз третя ракетка України і в спину дихає Марті. Прогрес очевидний. Якщо вдасться піднятися в тридцятку, це буде для Гелі мегакруто.
    Spectra
    Spectra, 07.11.2021 14:08
    +5
    Вот молодец, постепенно будет и на харде добывать результат, благодаря чему можно будет и в топ-30 зайти!
    Даяна виграла третій сет!!!!!
    Даяна виграла третій сет!!!!!, 07.11.2021 17:32
    +3
    vital, 07.11.2021 16:37
    На скільки я пам'ятаю, коли організатори цій Океан дали карту на РГ-2021, та була десь у 4-ій сотні. А зараз вже в ТОП-100. Тобто для цієї дівчини цей рік був дуже успішним. Тому применшувати роль перемоги Ангеліни як першої сіяної турніру, точно не варто. Молодець Геля.
    Ви конкретно заплуталися. Це не та гравчиння. Ця що грала з Калініна,висока дівка,яка грає в силовому стилі і вже, колись давно,була в сотні. Чуть більше року тому її била Ястремська на грунті. А в тієї малої,що грала з Світоліною, фамілія Бабель!
    Elis
    Elis, 07.11.2021 17:27
    +3
    У лайві Ангеліна вже 52. До Марти зовсім трішечки залишилось - обійти Ясмін Паоліні. Має Ястремській подаруночок купити)))
    Spectra
    Spectra, 07.11.2021 14:12
    +3
    И времени на восстановление почти нет, завтра уже играть в Линце, еще соперника которую недавно выиграла, и Мартины сделает все возможно чтобы взять реванш!
    vital
    vital, 07.11.2021 16:37
    +2
    На скільки я пам'ятаю, коли організатори цій Океан дали карту на РГ-2021, та була десь у 4-ій сотні. А зараз вже в ТОП-100. Тобто для цієї дівчини цей рік був дуже успішним. Тому применшувати роль перемоги Ангеліни як першої сіяної турніру, точно не варто. Молодець Геля.
    Senior
    Senior, 07.11.2021 14:52
    -11
    Немає ніякої радості від перемоги росіянської приспішниці