Марта Костюк – Ирина Бегу. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча второго круга на турнире в Испании

Марта Костюк – Ирина Бегу. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Getty Images/Global Images Ukraine. Марта Костюк

В понедельник украинская теннисистка Марта Костюк (№53 WTA) начнет борьбу на турнире WTA 250 на Тенерифе.
     
В матче первого круга украинка сразится против Ирины Бегу из Румынии (№56 WTA). Встреча пройдет первым запуском на центральном корте. Время начала встречи – 12:40 по Киеву.
 
Ранее теннисистки играли один раз, победила румынка. 
 
В следующем раунде победительница встречи сразится против Элисон Риск из США (№49 WTA) или Донны Векич из Хорватии (№101 WTA). 

Источник — Sport.ua

(15 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Senior
    Senior, 18.10.2021 14:30
    +6
    Даяна,виграй третій сет!!!, 18.10.2021 13:22
    А Ястремську навіть не показують. Сайт, мабуть,прослухав лекцію політнформації.)
    Хай тепер її кацапи показують. Тут війна, а дівчинка поїхала з ворогами "партєйку збацать"
    sv_2000
    sv_2000, 18.10.2021 14:35
    +5
    Печально что-то мне смотреть на Марту стало начиная с середины сезона... Не будет толку по ходу с ее паталогической эмоциональной неуравновешенностью... А на старте сезона до РГ включительно, казалось, что взрослеет, прогрессирует... Впечатление оказалось обманчивым(((
    sv_2000
    sv_2000, 18.10.2021 14:37
    +4
    Spectra, 18.10.2021 14:34
    Марта сливает концовку своими ошибками, наверное настроилась на пару, нафиг это одиночка нужна
    Да психует она не от равнодушия... Толку только вот этого ноль... Без звука что ли смотришь? "Ну выиграю я хоть матч когда-нибудь?", "Я отдаю ей все свои розыгрыши сама" и т.д... Фирменные Мартыны психи)))
    chevars2ukr.net
    chevars2ukr.net, 18.10.2021 14:39
    +3
    Senior, 18.10.2021 14:35
    Поки що Марта так і не навчилась володіти емоціями. І не вистачає терпіння дочекатись вірної нагоди для атаки. Але перспективна дівчинка.. Якщо буде справжній тренер і психолог
    Про це вже мова йде два роки, а а нічого не міняється
    Valerie
    Valerie, 18.10.2021 14:44
    +2
    chevars2ukr.net, 18.10.2021 14:42
    Цю Калінську півроку назад Геля спокійно обігрувала, але ж вона відчутно додала, а наші тупціють на місці.
    Хто додав?? Ястремська 65 невимушених... Вона з маскою на очах грає?
    Senior
    Senior, 18.10.2021 14:40
    +2
    Spectra, 18.10.2021 14:38
    УСЕ
    печаль
    Spectra
    Spectra, 18.10.2021 14:38
    +2
    УСЕ
    Senior
    Senior, 18.10.2021 14:35
    +2
    Поки що Марта так і не навчилась володіти емоціями. І не вистачає терпіння дочекатись вірної нагоди для атаки. Але перспективна дівчинка.. Якщо буде справжній тренер і психолог
    vital
    vital, 18.10.2021 14:33
    +2
    Spectra, 18.10.2021 14:15
    Шо Даяна, шо Марта не о чем, походу обе на вылет, Даяна точно на вылет она проигравает все трехсетовики
    По пам'яті, українки в 1-му раунді в цьому турнірі в рашці програють фактично усі, незалежно хто з наших там грає. Невже просто приїзджають, беруть гроші, "лягають" під господарку і щасливі летять на наступний турнір?
    chevars2ukr.net
    chevars2ukr.net, 18.10.2021 13:29
    +2
    Другий раз не зрівняла рахунок. Мабуть, сет програний
    Даяна,виграй третій сет!!!
    Даяна,виграй третій сет!!!, 18.10.2021 13:22
    +2
    А Ястремську навіть не показують. Сайт, мабуть,прослухав лекцію політнформації.)
    chevars2ukr.net
    chevars2ukr.net, 18.10.2021 14:42
    +1
    Цю Калінську півроку назад Геля спокійно обігрувала, але ж вона відчутно додала, а наші тупціють на місці.
    Spectra
    Spectra, 18.10.2021 14:15
    +1
    Шо Даяна, шо Марта не о чем, походу обе на вылет, Даяна точно на вылет она проигравает все трехсетовики
    chevars2ukr.net
    chevars2ukr.net, 18.10.2021 14:06
    +1
    Вибачаюсь, переплутав. Це Калініна грає ввечері
    vital
    vital, 18.10.2021 13:47
    +1
    Марта любить провалювати другий сет, після виграного першого. А так, після програшу першого, Марта могла камбечити років 2 назад. А зараз лише постійні проблеми зі здоров'ям і, як наслідок, відсутність нормальних подач, це буде надскладно.
    chevars2ukr.net
    chevars2ukr.net, 18.10.2021 13:12
    +1
    Подачі вже, мабуть років три нема. Перша летить з полуметровими аутами, а друга по суті є набросом для Бегу. Хоча у другій половині 5-го гейму Марта зібралась та виграла свою подачу. А коментатор притоплює за Марту
    chevars2ukr.net
    chevars2ukr.net, 18.10.2021 15:04
    0
    chevars2ukr.net, 18.10.2021 14:55
    Ну як ви міркуєте, колеги, зробить Даяна камбек?
    Да де там, не з її розумом... Можеш, Даяночка, і не повертатися, толку з тебе ніякого.
    chevars2ukr.net
    chevars2ukr.net, 18.10.2021 14:33
    0
    Летять наші дівчатка як фанера...
    Spectra
    Spectra, 18.10.2021 14:25
    0
    Марта соберись, мы все в тебя верим
    vital
    vital, 18.10.2021 14:13
    0
    Хоча міб би бути епічний камбек, виграти тай із рахунку 0-6.