Калинина и Ястремская узнали первых соперниц на Кубке Кремля

В основу также может пробиться и Леся Цуренко

Калинина и Ястремская узнали первых соперниц на Кубке Кремля
© Getty Images/Global Images Ukraine. Даяна Ястремская

Состоялась жеребьёвка турнира WTA 500, который пройдет в Москве. В основной сетке сыграют украинские теннисистки Ангелина Калинина (№62 WTA) и Даяна Ястремская (№75).
 
Калинина в первом круге встретится с россиянкой Дарья Касаткиной (№30 WTA). 
 
Ястремская сразится с одной из победительниц квалификации.
 
Отметим, что в отборе также представлена и Леся Цуренко (№149 WTA). 

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Источник — Большой теннис Украины

(16 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Vik_77
    Vik_77, 16.10.2021 19:47
    +15
    Якщо раніше всім " нашим" бажав поразки ще в 1-му колі чи квалі,то зараз взагалі вже пофіг. Навіть не слідкуватиму за турніром. Зрадникі та й все
    Kanarejka
    Kanarejka, 16.10.2021 19:26
    +13
    syrkis-shybkis, 16.10.2021 19:23
    Всё сказало?
    А ти почуло?
    Kanarejka
    Kanarejka, 16.10.2021 19:15 (изменен)
    +11
    Дівчата, ану швиденько додому!... і на екскурсію до Києва, на вул. Інститутську
    Bibenco
    Bibenco, 17.10.2021 02:12
    +6
    Позор засранкам и засранцам.
    Senior
    Senior, 17.10.2021 00:45
    +5
    Дуже шкода, що дівчата такі безпринципні.. Вболівав за них.. Тепер не буду. Не цікаві так само як все російське
    Senior
    Senior, 17.10.2021 15:10
    +4
    Timur24, 17.10.2021 01:01
    Давайте і далі Магучіх гнобити за фото на ОІ?? А сестри Музичук років так 5 в рашці грають в шахи і нічого((( так якого х.уя не пустили збірну з пляжного футболу? можливо для пацанів це був єдиний шанс в житті. А тенісисти наші так можен рік грають, візьміть навіть маловідомих наших тенісистів і подивіться турніри
    Виходить їм наплювати на те, що росіяни відхопили частину нашої території і вбили уже тисячі українців.І ще не збираються зупинятсь. Які гроші чі амбіції це можуть вправдати??
    Даяна,виграй третій сет!!!
    Даяна,виграй третій сет!!!, 17.10.2021 19:25
    -2
    Ястремскій Калінская попалась в першому матчі основи. Для Цуренко молода китаянка Дженг.
    Timur24
    Timur24, 17.10.2021 01:01
    -5
    Давайте і далі Магучіх гнобити за фото на ОІ?? А сестри Музичук років так 5 в рашці грають в шахи і нічого((( так якого х.уя не пустили збірну з пляжного футболу? можливо для пацанів це був єдиний шанс в житті. А тенісисти наші так можен рік грають, візьміть навіть маловідомих наших тенісистів і подивіться турніри
    syrkis-shybkis