Против Пегулы без шансов. Свитолина завершила выступления в Индиан-Уэллс

Поездка на Итоговый турнир под большим вопросом

Против Пегулы без шансов. Свитолина завершила выступления в Индиан-Уэллс
© Getty Images/Global Images Ukraine. Элина Свитолина

Лучшая украинская теннисистка Элина Свитолина (№7 WTA) завершила борьбу на турнире WTA 1000 в Индиан-Уэллс.
     
В матче четвертого круга украинка проиграла Джессике Пегуле из США (№24 WTA). 
 
Индиан-Уэллс. Четвертый круг
Элина Свитолина (Украина) – Джессика Пегула (США) – 1:6, 1:6

Это была третья встреча теннисисток, Свитолина проиграла второй раз. Пегула одержала седьмую победу над соперницей из топ-10 в текущем сезоне. 
 
Поражение в этом матче означает, что шансы украинки квалифицироваться на Итоговый турнир серьезно уменьшились. Теперь многое будет зависеть от конкуренток, а не от самой Элины. Следующим турниром украинки станут соревнования WTA 250 на Тенерифе, где она возглавит посев.
 
В 1/4 финала Пегула сразится против Виктории Азаренко (№32 WTA) или Александры Саснович (№100 WTA).

Источник — Sport.ua

(92 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Publius
    Publius, 12.10.2021 22:42
    +14
    Мы наблюдаем то, что уже давно должно было произойти. Sic transit gloria mundi. Но все равно Свитолина лучшее, что у Украины есть в теннисе. И сейчас, и в ближайшие годы.
    Arctic
    online
    Arctic, 13.10.2021 00:26
    +13
    Pavlo Pasichnyk, 12.10.2021 23:01
    Від безвільності, пасивності,бездуховності, без душевної стійкості та патріотизму, пофігізму ліків немає: це назавжди ... Без впертої, наполегливої, цілеспрямованої,кропіткої боротьби не буває великих ПЕРЕМОГ ... Таке життя...
    Ну, це ви точно не про Еліну!
    Її внесок Величезний в український теніс і спорт в цілому, їх популяризацію!
    Stelios Komnin
    Stelios Komnin, 12.10.2021 22:28
    +12
    euro2012_za_2012euro, 12.10.2021 22:27
    Через 2 недели будет в рейтинге #11.
    Это уже точно.
    Куда вы еще не копировали этот комментарий?
    LeonidasB
    LeonidasB, 12.10.2021 22:33
    +10
    Наші вболівальникі з менталітетом запоребріковцев, там якщо іхні тенісістки програють пінают їх во всі дірки.
    LeonidasB
    LeonidasB, 12.10.2021 22:19
    +9
    Одужуй Еліна, все буде добре, перемог без поразок, навіть найболючих не буває.
    Sashamar
    Sashamar, 13.10.2021 08:08
    +8
    Перш за все це не кінець світу. Ну не потрапить на Підсумковий, ну може з десятки вилетить. То й що? Мугуруса падала до п'ятого десятку, повернулася. Енджі взагалі вже шла з ярмарку, розвернулася, знов дряпається нагору.
    Тут гірше інше. Енергозатратний стиль Еліни обов'язково призводить то того, що якоїсь миті трапляється гра, коли сил просто немає, і вже неважливо, хто по той бік сітки, все валиться з рук. Це вже втретє: Вондрушова, Жабер, тепер Пегула. Певен, якби вчора протистояли Хаддад Майя (до речі, молодець: падала аж у третю сотню, повернулася до першої) чи Калинська, було б все те саме.
    Явно недопрацьовує тренер з фізики. (Між іншим, помітив: як Еліна починає розповідати про фізичну форму - чекай біди). Ну й треба (може на деякий час, просто для струсу) розпрощатися з Беттлзом.
    kadaad
    kadaad, 12.10.2021 23:42
    +3
    А что она будет делать на итоговом турнире с такой игрой?
    Elis
    Elis, 12.10.2021 23:25
    +3
    Я, здається, зовсім не здивуюсь, якщо цей турнір виграє якась Хаддад Мая)))
    Stelios Komnin
    Stelios Komnin, 12.10.2021 22:51
    +3
    euro2012_za_2012euro, 12.10.2021 22:32
    СВИТОЛИНА с 27 февраля 2017 постоянно в Топ10.
    Но скоро эта суперсерия прервётся.
    И что? Если она выздоровеет, в следующем году может вернуться в лидеры. Да и, есть достаточная убежденность, что как и раньше, в следующем году половину турниров отменят. Корона только набирает обороты.
    kollekciy
    kollekciy, 12.10.2021 22:20
    +3
    Я думаю Кірстя внесла великий вклад в цю поразку Еліни, як Русе підготувала Еліну до Жабер.
    captain2009
    captain2009, 13.10.2021 11:11
    +2
    vital, 13.10.2021 08:41
    У мене за останніх 5 років перегляду матчів Еліни сформувалися певні очікування щодо виступів Еліни на шлемах і інших турнірах. Еля є "жертвою" свого захисного/не цікавого для широкого загалу вболівальників стилю гри. Тому вона грає на одному з найбільших кортів шлему, але фактично завжди відкриває денну сесію - перший запуск. Таким чином організатори хочуть хоч якусь кількість вболівальників заманити на початок денної сесії - підіть подивіть на гравця ТОП-10. Участь Еліни у вечірній сесії шолому повністю залежить від її суперниці (сильна господарка, або цікава для перегляду ТОП-тенісистка типу Іги, Коко...), або це вирішальна стадія турніру. В свою чергу в мене склалось стійке враження що Еля сова, тобто вона дуже активна до півночі, але потім любить поспати ледь не до обіду. Тому при іграх першим запуском Еля трохи сонна і пасивна. Ситуація на корті може ще більше погіршитися через 30-градусну спеку, або наявність якогось пошкодження в неї. Перші стадії шоломів Еліна проходить на класі, далі ще 1-2 на характері. При обідніх іграх в неї не йде гра, вона вигризає ці перемоги, при цьому дуже виснажується і потім не встигає відновитися фізично. На якомусь матчі її дійсно вирубає і вона програє навіть не в боротьбі, а просто розгромно (півфінали шоломів, вчора проти Пегули). У вечірніх сесіях могло вийти краще в Еліни, але це реально лише в Європі, або на другосортних турнірах на інших континентах. Тому маємо те що маємо - в Елі мінімум шансів виграти шлем. Хіба це міг бути РГ, там Елю ще більш лояльно ставлять на матчі, і спека не так заважає, але чи не пішов вже її час? Успіхи на Підсумкових? Втомлені по сезону суперниці + виступи в залі, тобто відсутній вплив погоди (сонце, вітер). П.с. Я щирий вболівальник Еліни, а не хейтер. Просто описав як мені бачиться ситуація.
    Ви не дивилися на спорт.юа ролик з Еліною та Монфісом, де вони розповідають про початок стосунків, заручини? Буквально вчора він на сайті був. Світоліна запитала Монфіса, хто з них більш полюбляє ранішні тренування. відповідь буда однозначною - вона, тобто вона з задоволенням тренується (грає) вранці, в той час, коли Монфіс спить до 12ї години. Звідси можна зробити висновок, що не матчі до обіда є для неє проблемою. І також спека не є перешкодою, тому що грала в Токіо на шаленій спеці і здобувала перемоги. Погоджуюсь з Вами в тому, що її теніс дуже енерговитратний і травмонебезпечний. Але найбільше погоджуюся зі Станіславом Матусевичем в тому, що а) її оточення наспівує, що все є класно і змінювати нічого не треба і б) як не працювала вона над тактикою, так і не працює. Гараз, вчора була травмована і не могла бігати, але що коїться з подачею? Чому всі в турі знають, що їй можна спокійно створювати проблеми на її подачі? Питання, звісно риторичні.
    Даяна,виграй третій сет!!!
    Даяна,виграй третій сет!!!, 12.10.2021 23:39
    +2
    Elis, 12.10.2021 23:25
    Я, здається, зовсім не здивуюсь, якщо цей турнір виграє якась Хаддад Мая)))
    А я б дуже здивувався,якщо б хоча б якийсь турнір вже виграла якась... українка. Ех,ще й футболісти - заср...ці.((
    vital
    online
    vital, 13.10.2021 08:41
    +1
    Sashamar, 13.10.2021 08:08
    Перш за все це не кінець світу. Ну не потрапить на Підсумковий, ну може з десятки вилетить. То й що? Мугуруса падала до п'ятого десятку, повернулася. Енджі взагалі вже шла з ярмарку, розвернулася, знов дряпається нагору.
    Тут гірше інше. Енергозатратний стиль Еліни обов'язково призводить то того, що якоїсь миті трапляється гра, коли сил просто немає, і вже неважливо, хто по той бік сітки, все валиться з рук. Це вже втретє: Вондрушова, Жабер, тепер Пегула. Певен, якби вчора протистояли Хаддад Майя (до речі, молодець: падала аж у третю сотню, повернулася до першої) чи Калинська, було б все те саме.
    Явно недопрацьовує тренер з фізики. (Між іншим, помітив: як Еліна починає розповідати про фізичну форму - чекай біди). Ну й треба (може на деякий час, просто для струсу) розпрощатися з Беттлзом.
    У мене за останніх 5 років перегляду матчів Еліни сформувалися певні очікування щодо виступів Еліни на шлемах і інших турнірах. Еля є "жертвою" свого захисного/не цікавого для широкого загалу вболівальників стилю гри. Тому вона грає на одному з найбільших кортів шлему, але фактично завжди відкриває денну сесію - перший запуск. Таким чином організатори хочуть хоч якусь кількість вболівальників заманити на початок денної сесії - підіть подивіть на гравця ТОП-10. Участь Еліни у вечірній сесії шолому повністю залежить від її суперниці (сильна господарка, або цікава для перегляду ТОП-тенісистка типу Іги, Коко...), або це вирішальна стадія турніру. В свою чергу в мене склалось стійке враження що Еля сова, тобто вона дуже активна до півночі, але потім любить поспати ледь не до обіду. Тому при іграх першим запуском Еля трохи сонна і пасивна. Ситуація на корті може ще більше погіршитися через 30-градусну спеку, або наявність якогось пошкодження в неї. Перші стадії шоломів Еліна проходить на класі, далі ще 1-2 на характері. При обідніх іграх в неї не йде гра, вона вигризає ці перемоги, при цьому дуже виснажується і потім не встигає відновитися фізично. На якомусь матчі її дійсно вирубає і вона програє навіть не в боротьбі, а просто розгромно (півфінали шоломів, вчора проти Пегули). У вечірніх сесіях могло вийти краще в Еліни, але це реально лише в Європі, або на другосортних турнірах на інших континентах. Тому маємо те що маємо - в Елі мінімум шансів виграти шлем. Хіба це міг бути РГ, там Елю ще більш лояльно ставлять на матчі, і спека не так заважає, але чи не пішов вже її час? Успіхи на Підсумкових? Втомлені по сезону суперниці + виступи в залі, тобто відсутній вплив погоди (сонце, вітер). П.с. Я щирий вболівальник Еліни, а не хейтер. Просто описав як мені бачиться ситуація.
    vital
    online
    vital, 13.10.2021 10:54
    0
    Valerie, 13.10.2021 09:19
    Ви даремно забуваєте, що суперниці Еліни знаходяться в точнісенько таких же умовах, що і вона: ранок і хочеться поспати, спека, втомленність у кінці сезону тощо. Мені особисто не подобаються розмови про "околокортні" умови і їх визначальний вплив на результат матчу. Проблема в грі Еліни, а не в температурі повітря (над суперницею літає кондиціонер?). А на рахунок шансів виграти ТВШ ...., ну дякую, хоч не процитували Велику і Грізну
    Я як би і не претендую на об'єктивність, Бо скільки вже було легких сіток у Світоліної на шоломах і здавалося суперниця по ту сторону сітки цілком по силам Еліні. А Еліні не вдається, ось і все. Просто сам намагаюся зрозуміти чому так відбувається. Про інших тенісисток взагалі не йде мова, в більшості топів інший стиль гри. Проблема в тому що стиль гри Еліни дуже енергозатратний, а для виграшу шлему потрібно виграти 7 поєдинків поспіль, з них починаючи із 3-4 кола і надалі в кожному потрібна максимальна готовність і віддача на 100% кращої себе самої. Але на жаль, не виходить в українки........ Хто з таким захисним стилем за останні роки виграв шолом? Хіба одна Вознякі. Халеп змогла лише тоді, коли крім захисту також і включила в свій арсенал атаку.
    Valerie
    Valerie, 13.10.2021 09:19 (изменен)
    0
    vital, 13.10.2021 08:41
    У мене за останніх 5 років перегляду матчів Еліни сформувалися певні очікування щодо виступів Еліни на шлемах і інших турнірах. Еля є "жертвою" свого захисного/не цікавого для широкого загалу вболівальників стилю гри. Тому вона грає на одному з найбільших кортів шлему, але фактично завжди відкриває денну сесію - перший запуск. Таким чином організатори хочуть хоч якусь кількість вболівальників заманити на початок денної сесії - підіть подивіть на гравця ТОП-10. Участь Еліни у вечірній сесії шолому повністю залежить від її суперниці (сильна господарка, або цікава для перегляду ТОП-тенісистка типу Іги, Коко...), або це вирішальна стадія турніру. В свою чергу в мене склалось стійке враження що Еля сова, тобто вона дуже активна до півночі, але потім любить поспати ледь не до обіду. Тому при іграх першим запуском Еля трохи сонна і пасивна. Ситуація на корті може ще більше погіршитися через 30-градусну спеку, або наявність якогось пошкодження в неї. Перші стадії шоломів Еліна проходить на класі, далі ще 1-2 на характері. При обідніх іграх в неї не йде гра, вона вигризає ці перемоги, при цьому дуже виснажується і потім не встигає відновитися фізично. На якомусь матчі її дійсно вирубає і вона програє навіть не в боротьбі, а просто розгромно (півфінали шоломів, вчора проти Пегули). У вечірніх сесіях могло вийти краще в Еліни, але це реально лише в Європі, або на другосортних турнірах на інших континентах. Тому маємо те що маємо - в Елі мінімум шансів виграти шлем. Хіба це міг бути РГ, там Елю ще більш лояльно ставлять на матчі, і спека не так заважає, але чи не пішов вже її час? Успіхи на Підсумкових? Втомлені по сезону суперниці + виступи в залі, тобто відсутній вплив погоди (сонце, вітер). П.с. Я щирий вболівальник Еліни, а не хейтер. Просто описав як мені бачиться ситуація.
    Ви даремно забуваєте, що суперниці Еліни знаходяться в точнісенько таких же умовах, що і вона: ранок і хочеться поспати, спека, втомленність у кінці сезону тощо. Мені особисто не подобаються розмови про "околокортні" умови і їх визначальний вплив на результат матчу. Проблема в грі Еліни, а не в температурі повітря (над суперницею літає кондиціонер?). А на рахунок шансів виграти ТВШ ...., ну дякую, хоч не процитували Велику і Грізну
    Даяна,виграй третій сет!!!
    Даяна,виграй третій сет!!!, 13.10.2021 07:13
    0
    Мене більше дивує Бадоса. Винесла вперед ногами і Гауф і Крейчикову. Не слабачці програла Ястремська.
    Vyacheslav Kruts
    Vyacheslav Kruts, 13.10.2021 02:56
    0
    каждый раз все хуже и хуже
    Віталій Ткачук
    Віталій Ткачук, 13.10.2021 01:43
    0
    Arctic, 13.10.2021 00:26
    Ну, це ви точно не про Еліну!
    Її внесок Величезний в український теніс і спорт в цілому, їх популяризацію!
    Внесок в популяризацію тенісу в Україні, суттєвий, так. Але мова про рік вцілому, і про цей матч зокрема. Ну паршиво ж Еліна зіграла. Треба реально оцінювати гру, а не перетворюватися на фанатиків.
    Віталій Возняк
    online
    Віталій Возняк, 13.10.2021 00:49
    0
    Даяна,виграй третій сет!!!, 12.10.2021 23:39
    А я б дуже здивувався,якщо б хоча б якийсь турнір вже виграла якась... українка. Ех,ще й футболісти - заср...ці.((
    Остап енко виграє...
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 13.10.2021 00:01
    0
    kadaad, 12.10.2021 23:42
    А что она будет делать на итоговом турнире с такой игрой?
    Как запасная , даже не выходя в корт , - получит чек на 100.000 долл.
    Если пробьется в основу , проиграет даже 3 матча - это 400.000 долл.
    Ставка налога в Мексике 35,%