Элина Свитолина – Джессика Пегула. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча четвертого круга на турнире в Индиан-Уэллс

Элина Свитолина – Джессика Пегула. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Getty Images/Global Images Ukraine. Элина Свитолина

Во вторник украинская теннисистка Элина Свитолина (№7 WTA) продолжит борьбу на турнире WTA 1000 в Индиан-Уэллс.
     
В матче четвертого круга украинка сразится против Джессики Пегулы из США (№24 WTA). Встреча пройдет первым запуском на корте №1. Время начала встречи – 21:00 по Киеву.
 
Ранее теннисистки встречались дважды, счет равный.
 
В следующем раунде победительница встречи сразится против Виктории Азаренко (№32 WTA) или Александры Саснович (№100 WTA).

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА 

Источник — Sport.ua

(40 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    ona_proigraet
    ona_proigraet, 12.10.2021 20:01
    +6
    сегодня будет писец как тяжело Элине. Для победы надо будет перешагнуть через себя, сделать невозможное, как на Олимпиаде.
    Spectra
    online
    Spectra, 12.10.2021 09:58
    +6
    Очень жаль что в одно время с футболом . Хорошо что поставили первым запуском, а не вторым! Давай Эля вперед
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 12.10.2021 20:05
    +5
    ЕЛІНА! ХАЙ ТОБІ ЩАСТИТЬ! ТИ - ОТАМАНША!
    vital
    vital, 12.10.2021 13:47
    +5
    Fanat230784, 12.10.2021 11:18
    Добре, що зранку грає.
    Має бути 2:0
    Добре кому? Як би Еліна любить ввечері грати, ніж в обідню пору.
    vital
    vital, 12.10.2021 21:30
    +4
    На Беттлза страшно дивитися, який він розгублений.
    LeonidasB
    LeonidasB, 12.10.2021 22:41
    +3
    Stanislav Matusevych, 12.10.2021 22:18
    Браво! Блискуче закінчення вчисту програного матчу разом з "непоганим сезоном". Час вилітати з десятки, що повинно було статися ще минулого року. Тоді допоміг ковід, зараз не допоможе вже ніщо. Нє, для повного дна потрібно WC на кубок крембля попрохати.
    Може пану трохи треба охолонути?
    Stelios Komnin
    Stelios Komnin, 12.10.2021 22:21
    +3
    Stanislav Matusevych, 12.10.2021 22:18
    Браво! Блискуче закінчення вчисту програного матчу разом з "непоганим сезоном". Час вилітати з десятки, що повинно було статися ще минулого року. Тоді допоміг ковід, зараз не допоможе вже ніщо. Нє, для повного дна потрібно WC на кубок крембля попрохати.
    Так а разве только она плохо играет? Кроме Барти смотреть некого. Одни Остапенко, Соболенко, которые просто лупят по мячу. "Квитовых" новых нет.
    sv_2000
    sv_2000, 12.10.2021 21:44
    +3
    Elis, 12.10.2021 21:39
    Я не проти, щоб Еліна в цьому матчі подивилась що може зробити хороший тренер з абсолютно посередньої тенісистки. От тільки чи готова Еліна зробити якісь висновки?
    Іноді здається, що за Беттлза вона тримається навіть більше, ніж за Гаеля.
    Для мене передбачуваний результат, але непередбачуваний рахунок. Продовжую вірити в Елю до останнього розіграшу.
    Ты считаешь, что Пегула менее одаренная от природы, чем Элина? Трудно мне понять на чем основано твое утверждение))
    Stanislav Matusevych
    Stanislav Matusevych, 12.10.2021 21:28
    +3
    Після оцього у мене тільки одна надія: що футбольна збірна зіграє значно краще. Бо я з таким недотенісом монітор грохну.
    Chemist
    Chemist, 12.10.2021 21:25
    +3
    Вона той трос порве сьогодні
    Stanislav Matusevych
    Stanislav Matusevych, 12.10.2021 21:18
    +3
    Немає гри. Все, скінчилася на двох турнірах: Чикаго і ЮСО. Знову на корті Еліна останніх двох з гаком років. А потім можна розповідати, що цей рік був в цілому вдалим. Зла не вистачає.
    Elis
    Elis, 12.10.2021 23:18
    +2
    sv_2000, 12.10.2021 21:44
    Ты считаешь, что Пегула менее одаренная от природы, чем Элина? Трудно мне понять на чем основано твое утверждение))
    Ні, я не маю на увазі, що Еліна значно краща. Просто Пегула далеко не зірка серйозної величини. Нема там зараз зірки. І Пегулу до певного часу ми навіть не помічали, поки в неї не з'явився хороший тренер.
    І давайте не переходити на "ти", ми все-таки не пили разом. Нічого поганого я вам не писала, тому прошу зберігати культуру спілкування.
    sv_2000
    sv_2000, 12.10.2021 21:39
    +2
    Топовый теннис показала Пегула в первом сете.... Элине держаться, далее, уверен, будут шансы. Пойду на футбол))
    Kanarejka
    online
    Kanarejka, 12.10.2021 21:32 (изменен)
    +2
    А Пегула наївно вважала, що Еліна її гру розібрала, а тому у сьогоднішній грі змінить тактику. Сміх
    Даяна,виграй третій сет!!!
    Даяна,виграй третій сет!!!, 12.10.2021 21:23
    +2
    Пегула її поки навіть в триманні м'яча переграє. Без помилок (майже) грає американка.
    AleksMih
    AleksMih, 12.10.2021 21:09
    +2
    Для Свитолиной наступил момент истины
    AleksMih
    AleksMih, 13.10.2021 03:34
    +1
    captain2009, 12.10.2021 22:17
    Алекс, что скажете о моменте истины?
    p.s. В дополнение к ранее подымавшемуся Вами вопросу о травматичности, во-первых не экономьте на вторичках, меняйте почаще, лучше из стикеров, где 2-3 шт, а не из винигрета из пластиковых банок или бобин, во-вторых, липкие ( tacky ) существенно менее травматичны, чем сухие ( dry ).
    AleksMih
    AleksMih, 13.10.2021 03:28
    +1
    captain2009, 12.10.2021 22:17
    Алекс, что скажете о моменте истины?
    Stanislav Matusevych
    Stanislav Matusevych, 12.10.2021 22:33
    +1
    Stelios Komnin, 12.10.2021 22:21
    Так а разве только она плохо играет? Кроме Барти смотреть некого. Одни Остапенко, Соболенко, которые просто лупят по мячу. "Квитовых" новых нет.
    Так в тому-то й справа, що стабільних топів майже немає, а Еліна навіть за цих умов у десятку потрапити не може. Навіть не у вісімку!
    Stanislav Matusevych
    Stanislav Matusevych, 12.10.2021 22:18
    +1
    Браво! Блискуче закінчення вчисту програного матчу разом з "непоганим сезоном". Час вилітати з десятки, що повинно було статися ще минулого року. Тоді допоміг ковід, зараз не допоможе вже ніщо. Нє, для повного дна потрібно WC на кубок крембля попрохати.