Призрак Олимпиады. Свитолина вырвала важнейшую победу в Индиан-Уэллс

Элина с огромным трудом одолела Сорану Кырстю, продолжив претендовать на поездку в Гвадалахару

Призрак Олимпиады. Свитолина вырвала важнейшую победу в Индиан-Уэллс
© Getty Images/Global Images Ukraine. Элина Свитолина

Украинская теннисистка Элина Свитолина (№7 WTA) добыла еще одну победу на турнире WTA 1000 в Индиан-Уэллс.
     
В матче третьего круга украинка переиграла Сорану Кырстю из Румынии (№40 WTA).  
 
Индиан-Уэллс. Третий круг
Элина Свитолина (Украина) – Сорана Кырстя (Румыния) – 4:6, 6:4, 7:6(3)

После довольно уверенного старта против Мартинцовой во втором матче на турнире Элина выглядела гораздо хуже. Куда-то пропала вся острота, большую часть матча украинка отбивалась от атак оппонентки. 
 
В середине первой партии соперницы устроили обмен брейками, Элина отыгрывала брейкпоинты пачками, но защищать свои подачи у нее никак не получалось. Румынка выглядела лучше, хотя и допускала порой нелепые ошибки. Но первый сет заслуженно пошел в копилку Кырсти.
 
Во второй партии Элина заиграла чуть более собранно, да еще и немного повезло с ранним брейком. Довести партию до победы удалось с большими усилиями и еще тремя отыгранными брейкпоинтами.
 
Третий сет превратился в игру нервов и очень напомнил матчи в Токио. На этот раз первой удалось взять чужую подачу румынке, но украинка тут же организовала обратный брейк, после чего игра успокоилась. Перед тай-брейком финальной партии Свитолина выигрывала всего в два мяча (107-105), но в нужный момент она заиграла острее и со счета 1:2 выиграла четыре розыгрыша подряд, что и определило победительницу встречи. 

В текущем сезоне Элина одержала уже десятую волевую победу, проиграв первую партию. Отметим, что три таких матча были выиграны на Олимпиаде в Токио.

Этот выигрыш позволил Элине подняться на десятое место в Чемпионской гонке. В свете того, что Эшли Барти и Наоми Осака с большой долей вероятности не поедут на Итоговый турнира в Гвадалахару, судьба одной из путевок теперь находится в руках Свитолиной.

В следующем раунде Элина сразится против Жасмин Паолини из Италии (№63 WTA) или Джессики Пегулы из США (№24 WTA). Американка является прямой конкуренткой за путевку на Итоговый турнир.

Источник — Sport.ua

(104 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Elis
    online
    Elis, 11.10.2021 00:59
    +16
    ona_proigraet, 11.10.2021 00:55
    я боялся заходить чтобы не сглазить
    Та да, з таким ніком під час гри краще не заходити
    Dima Stoyan
    Dima Stoyan, 11.10.2021 01:04
    +14
    Еліна - боєць. Це вона сьогодні в черговий раз доказала. Шанси не випасти з Топ-10 потзакінченні сезону ростуть. Удачі, Еліно!
    Andrian Harandzha
    Andrian Harandzha, 11.10.2021 01:02
    +11
    Цього тай-брейку із острахом чекали всі. Думаю, це додасть їй впевненості на тай-брейках. Сьогодні перемога, хоч і не переконлива. Вітання!
    Elis
    online
    Elis, 11.10.2021 01:26
    +10
    Думаю, в міжсезоння Марті треба запросити Еліну на келих вина і випитати як вона це робить - перемагає, коли гра ну зовсім не йде. Бо Марта поки абсолютно розвалюється, коли щось іде не по її плану і одразу все зливає. Але час дізнатись Елінин секретик в Марти є. Як і виховати характер.
    LeonidasB
    online
    LeonidasB, 11.10.2021 01:18
    +10
    Так перемагати може тільки Еліна, сьогодні був не її день, но вона перемогла, румунка грала дуже добре. Може ця перемога Елі додасть двіж проти орієнтовно Пегули.
    Spectra
    Spectra, 11.10.2021 01:00 (изменен)
    +10
    Что у Элины не отнять это её характер, сколько матчей она так выривает, этот матч чем то похож на ЮСО с Фернандес, но там ей не повезло, а щяс наоборот! Просто браво Эля, будем дальше мечтать о итоговом!
    Stanislav Matusevych
    online
    Stanislav Matusevych, 11.10.2021 01:07
    +9
    Дуже правильний заголовок. Тому що в Токіо було одразу декілька матчів, де Еліна за, м'яко кажучи, посередньої гри, вигризала перемоги у суперниць, які виглядали краще. Сьогодні Світоліна виглядала важкою на ногах, звідси і більшість проблем. Не схоже, що причина у травмі, скоріш, чергова психологія. Кирстя провела непоганий матч, але в боротьбі характерів у Еліни не топу виграти складно. Потрібно в атаці дотискати, а цього якраз і не вийшло. Ну і добре.
    Добре-то добре, та цієї перемоги замало. Щоб всерйоз розраховувати на Підсумковий, потрібен мінімум півфінал, та ще й за умови не кращих виступів конкуренток. У четвертому колі, скоріш за все, одна з них, Пегула, буде Еліні протистояти. Вона ще потужніша за Кирстю, і для боротьби з нею вкрай потрібно тримати довжину, з чим сьогодні були великі проблеми. Бо м'яч то вивалювався в аут, то прилітав на хавкорт. Одного разу пройшло, весь турнір так щастити не буде, бо більше разу на рік пані Фортуна в губи не цілує.
    P.S. Привіт Монфісу, який у другому сеті прийшов після своєї перемоги вболівати за дружину, і це допомогло.
    vital
    online
    vital, 11.10.2021 01:06
    +9
    Еля, спасибі тобі звісно що за емоції, особливо за переможні. Але пам'ятай, що всього добре в міру, нервові клітини не відновлюються, а всі хвороби від нервів.
    Глянув стату після гри: в Кирсті вінерси +3 (45/42), в Еліни -10 (27/37). Реалізація брейкпойнтів: румунка 25% (4/16), Еліна - 80% (4/5). Видно в кого є характер і стержень. Не в цеї румунки так точно.
    Хай щастить Еля. Єдина з наших дівчат хто може вигравати матчі на характері, навіть коли не йде гра. Але хотілося б у наступних іграх побачити атакуючу Еліну останніх двох місяців.
    olya403
    online
    olya403, 11.10.2021 01:02
    +9
    Ті що, вижили - я про нас, що додивилися матч і не весь валідол спожили)
    Arctic
    online
    Arctic, 11.10.2021 01:13
    +8
    Здається мені що і присутність Гаеля додала трошки серйозності Еліні .
    Він, якщо я не помиляюсь, не від початку матчу був на трибуні, а від другого сету!
    Багато що в матчі було проти Еліни!
    Важко було, але надія всеодно була до самого кінця!
    Молодець Еліна!
    Тепер зробити аналіз гри і вперед до "кращої гри"!
    Kanarejka
    online
    Kanarejka, 11.10.2021 01:12
    +8
    Еліна - це якийсь феномен. Ну от реально. У мене серце калатало як божевільне в 3му при 5:4, про тай взагалі мовчу. Як вона так може??
    olya403
    online
    olya403, 11.10.2021 01:03 (изменен)
    +8
    Я от весь матч чекала, коли нарешті Кирстя скується на вкороченому. І дочекалася. На тайбрейку)
    Michael Benko
    Michael Benko, 11.10.2021 01:01
    +8
    Думаю Еліні справді варто задуматися про підписання контракту з виробником валідолу. Під час перегляду її матчів, продажі зростуть в рази. Всіх з перемогою, в фірмовому стилі. За це її і любимо
    Даяна,виграй третій сет!!!
    online
    Даяна,виграй третій сет!!!, 11.10.2021 01:00
    +8
    ona_proigraet, 11.10.2021 00:55
    я боялся заходить чтобы не сглазить
    Вам вчора і до Даяни не потрібно було заходити.))
    ona_proigraet
    ona_proigraet, 11.10.2021 00:55
    +8
    я боялся заходить чтобы не сглазить
    Віталій Ткачук
    Віталій Ткачук, 11.10.2021 02:42
    +7
    LeonidasB, 11.10.2021 01:18
    Так перемагати може тільки Еліна, сьогодні був не її день, но вона перемогла, румунка грала дуже добре. Може ця перемога Елі додасть двіж проти орієнтовно Пегули.
    Як на мене, то Кирстя грала майже на максимумі, а Еліна може і вміє краще, але якось так. Респект тим, хто додивився третій сет до кінця.
    LeonidasB
    online
    LeonidasB, 11.10.2021 01:35
    +7
    Elis, 11.10.2021 01:26
    Думаю, в міжсезоння Марті треба запросити Еліну на келих вина і випитати як вона це робить - перемагає, коли гра ну зовсім не йде. Бо Марта поки абсолютно розвалюється, коли щось іде не по її плану і одразу все зливає. Але час дізнатись Елінин секретик в Марти є. Як і виховати характер.
    Тяжко залишити мажорство в минулому, треба мати щось ще щосьбільше за характер, пахати треба, як робить це Еліна.
    Elis
    online
    Elis, 11.10.2021 01:19
    +7
    Arctic, 11.10.2021 01:13
    Здається мені що і присутність Гаеля додала трошки серйозності Еліні .
    Він, якщо я не помиляюсь, не від початку матчу був на трибуні, а від другого сету!
    Багато що в матчі було проти Еліни!
    Важко було, але надія всеодно була до самого кінця!
    Молодець Еліна!
    Тепер зробити аналіз гри і вперед до "кращої гри"!
    Гаель буквально за кілька хвилин до виходу Еліни на корт виграв свій матч. Тому й був не від початку.
    Обижающийся из Бергамо
    online
    Обижающийся из Бергамо, 11.10.2021 07:01
    +4
    Смотрел матч 32 градуса а у нас максимум 9 . Лето вернись )))
    Молодец Элина. Бэкхэнды крутые заходили.
    Но и тот мужик в черной кепке на трибунах который весь истекал, конечно веселил)))).
    Arctic
    online
    Arctic, 11.10.2021 01:15
    +4
    Елінадол)