Элина Свитолина – Сорана Кырстя. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча третьего круга на турнире в Индиан-Уэллс

Элина Свитолина – Сорана Кырстя. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Getty Images/Global Images Ukraine. Элина Свитолина

В воскресенье украинская теннисистка Элина Свитолина (№7 WTA) продолжит борьбу на турнире WTA 1000 в Индиан-Уэллс.
     
В матче третьего круга украинка сразится против Сораны Кырсти из Румынии (№40 WTA). Встреча пройдет вторым запуском на корте №1 после матча Кудерметова – Свёнтек. Ориентировочное время начала встречи – 22:30 по Киеву.
 
Ранее теннисистки встречались дважды, оба матча выиграла украинка.
 
В следующем раунде победительница встречи сразится против Жасмин Паолини из Италии (№63 WTA) или Джессики Пегулы из США (№24 WTA).

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА 

Источник — Sport.ua

(27 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Kate
    online
    Kate, 11.10.2021 00:56
    +13
    Ох як же хотілось закрити ротяки тим румунським вболівальникам. За це окрема подяка Еліні
    Elis
    online
    Elis, 11.10.2021 00:55
    +13
    За що я точно люблю цю дівчину - так це за характер і бійцівський дух.
    Всіх з перемогою!!!
    Elis
    online
    Elis, 11.10.2021 00:29
    +9
    В мене всю гру враження, що Еліна не найкращим чином почувається сьогодні. Грає через неможу, виключно на зубах. Якби їй акторські здібності Азаренки чи Бузкової, то могла б бути ціла вистава зі шкутильганнями і т.д. Але Еліна завжди грає чесно - просто бореться.
    olya403
    online
    olya403, 10.10.2021 22:31
    +9
    Даяна,виграй третій сет!!!, 10.10.2021 22:17
    Вам немає чим зайнятися в такому віці,як тупо хейтити (якщо ви знаєте таке слово) наших дівчат?! Можете спокійно почати вболівати за Швентиків і Радукан,а адекватні українці підтримають своїх (інших поки не маємо).
    от знаєте, я намагаюся підтримувати своїх, але стосовно Даяни...вона постійно робить те, щоб її підтримувати все менше і менше. Я не тільки про якість гри. Сама була свідком хамства в соцмережі з її акаунту. Та й поїздка в рашу (зовсім не обов'язкова) симпатій не додає
    sarra2008
    sarra2008, 11.10.2021 00:57
    +8
    Ел сьогодні - всупереч і через неможу
    Віталій Возняк
    online
    Віталій Возняк, 11.10.2021 01:02
    +6
    Всеволод Иващенко, 11.10.2021 00:58
    Пегула покаже принцесі де її місце. В четвертому десятку
    Брись за поребрик!
    olya403
    online
    olya403, 10.10.2021 22:53
    +6
    Даяна,виграй третій сет!!!, 10.10.2021 22:48
    Дивився в календар змагань, по його даних,в Рашу з наших їде тільки Калініна. На рахунок хамства в соц мережах,може бути. Проте не думайте, що тіж Швентеки і Радукану овечки безневинні. Там гнильці вистачає, вони тільки якісно це маскують.
    може, знялася, не знаю. Але в списку точно була. І попереднього разу розповідала їм в інтерв'ю, який це ""аасобєнний" турнір. Мені це було гидко слухати.
    Стосовно гнильці інших - я не так сильно слідкую. Але маю свої симпатії незалежно від громадянства (окрім певної країни, звісно)
    olya403
    online
    olya403, 10.10.2021 22:08
    +6
    розвалинами матрьошки задоволена. Та й Іга мені дуже симпатична
    VITASS
    online
    VITASS, 11.10.2021 01:09
    +5
    VITASS, 11.10.2021 00:27
    Ну нахер. Выключаю. Нервы дороже. Надеюсь через 15 минут увидеть новость о победе элины
    Ну вот. И нервы целы и победа. Молодчинка вытянула таки тяжёлый матч
    Elis
    online
    Elis, 11.10.2021 00:56
    +5
    О, румуни набігли мінусувати
    Mishka_Tayson
    online
    Mishka_Tayson, 11.10.2021 00:56
    +5
    Молодчинка!!! Через "не можу" - до перемоги!
    Даяна,виграй третій сет!!!
    online
    Даяна,виграй третій сет!!!, 11.10.2021 00:56
    +5
    Хтось запитував як може Світоліна?! Дивіться та запам'ятовуйте!!!! Молодець,Еля!!!
    Kate
    online
    Kate, 11.10.2021 00:55
    +5
    І як завжди спонсор показу валідол, "валідол в матчі Еліни по інакшому не буває"
    Віталій Возняк
    online
    Віталій Возняк, 11.10.2021 00:54
    +5
    Вітаю всіх! Ну й Валідоліна!
    frack777
    online
    frack777, 11.10.2021 00:27
    +5
    Не ее день, но молодец, сражается и не сдается.
    Elis
    online
    Elis, 11.10.2021 00:26
    +5
    Elis, 11.10.2021 00:23
    Боюсь, на сьогодні це вже все.
    А ні, не з Еліниним характером. Ще поборемось.
    Даяна,виграй третій сет!!!
    online
    Даяна,виграй третій сет!!!, 10.10.2021 23:31
    +5
    Павло Бубенко, 10.10.2021 23:24
    Да...Печальное зрелище представляет собой игра Элины в первом сете! Винерсов вообще нет, всего два-три, а сколько у Кирсти? Тупое перебрасывание мячика на половину соперницы, да еще и по центру, под удобный её удар в ответ - так выиграть просто невозможно! Если проиграет - выпадает из первой десятки однозначно. А за счет чего она может переломить это жалкое отбытие времени на корте - кто-нибудь скажет?
    Як за рахунок чого?!) Ви що вперше Світоліну дивитесь? За рахунок класу і жаги до боротьби. Давай, Еліна!
    ihor63
    online
    ihor63, 11.10.2021 00:56
    +4
    Молодець, виграла програний по грі матч, як в Токіо проти Рибакіної
    anachar
    online
    anachar, 11.10.2021 00:56
    +4
    Эля боец, но это пипец! С победой!!!!!!
    denzellezned
    denzellezned, 11.10.2021 00:55
    +4
    З перемогою👏🙂