Индиан-Уэллс. Даяна Ястремская проиграла в трехсетовом поединке

Украинка не сумела обыграть Паулу Бадосу

© Getty Images/Global Images Ukraine. Даяна Ястремская

В поединке второго круга хардового турнира WTA 1000 в Индиан-Уэллс украинская теннисистка Даяна Ястремская проиграла испанке Пауле Бадосе (WTA, 21).

В первом сете украинка повела со счетом 3:1, но затем проиграла четыре гейма подряд. В итоге, первая партия осталась за Бадосой. Проиграла Ястремская на своей подаче и в первом гейме второго сета, но затем партия прошла под диктовку украинки.

К сожалению, в решающем сете игра Ястремской разладилась, и Бадоса победой завершила матч.

Паула Бадоса (Испания, 21) – Даяна Ястремская (Украина) – 6:4, 2:6, 6:2

(25 голосов)

Сначала:
    olya403
    olya403, 10.10.2021 11:16
    +6
    Я заснула ще під час матчу Контавейт, мабуть, наша збірна мене вимотала, тому Даяни з Бадосою не бачила. Але не здивована результатом, хоча сет взяла - і за це вже молодець. Можливо, падіння в рейтингу змусить її не розпорошуватися на гламур і пісеньки
    Даяна,виграй третій сет!!!
    Даяна,виграй третій сет!!!, 10.10.2021 14:53 (изменен)
    +1
    Spectra, 10.10.2021 13:59
    Увы, но это уже игра наверное на всю карьеру, постоянно лепить двойные в важные моменты, но и у сетки плохо играет! Может Даяне стоит парную карьеру построить, да это другие призовые, но это лучше чем ничего, а то в ближайшие время на турнирах БШ ей придётся проходит квалификацию! И на многие 1000-тысячники, ей доступ будет закрыт!
    Да ну,не потрібно стільки песимізму!) Яка парна кар'єра?! Вона нічим не гірша (а я вважаю що набагато краща) за ту ж Бадосу. Її місце,як мінімум в топ-50 і вона там обов'язково буде. Потрібно робити деякий тюнінг і вперед. Великою чемпіонкою, мабуть, не стане,но крепким гравцем залишиться.
    Vlad Veniamin
    Vlad Veniamin, 10.10.2021 11:32
    +1
    Мабуть ми вже ніколи не побачимо 18 річну Даяну , коли вона грала , а дуркувала .
    Spectra
    Spectra, 10.10.2021 13:59 (изменен)
    0
    Даяна,виграй третій сет!!!, 10.10.2021 09:30
    -2
    Навіть назва статті і мій нік натякають про це написати.) Даяна,що в тебе з третіми сетами?!!! Я порахував ,те що дає myscore,по 2019: і Ястремська виграла на всіх покриттях трьох сетових матчів,тадаам....- 8 з 25. Тобто, приблизно лише кожну третю гру. Вона, мабуть, найгірша тенісистка в турі по грі в вирішальних сетах. Да, далеко їй до Джоковича!)) Красуня,роби щось з цим. Шановні знавці,в чому причина:фізика,менталка чи злий рок?!!)