Даяна Ястремская – Паула Бадоса. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча второго круга на турнире в Индиан-Уэллс

Даяна Ястремская – Паула Бадоса. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Getty Images/Global Images Ukraine. Даяна Ястремская

В субботу украинская теннисистка Даяна Ястремская (№75 WTA) продолжит борьбу на турнире WTA 1000 в Индиан-Уэллс.
     
В матче второго круга украинка сразится против 21-й сеяной Паулы Бадосы из Испании (№27 WTA). Встреча пройдет третьим запуском на корте №6 после матча Контавейт - Тревизан. Ориентировочное время начала встречи – 01:50 по Киеву.
 
Ранее теннисистки между собой не играли.
 
В следующем раунде победительница встречи сразится против Каролин Гарсии из Франции (№59 WTA) или Кори Гауфф из США (№19 WTA).

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Источник — Sport.ua

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Stanislav Matusevych
    online
    Stanislav Matusevych, 10.10.2021 03:47
    +4
    Все закономірно. Звична Даяна - і за помилками, і за витривалістю.
    Stanislav Matusevych
    online
    Stanislav Matusevych, 10.10.2021 03:18
    +3
    Let's go Dayana!!!, 10.10.2021 03:07
    Станіслав,ви більше тямите в теніс ніж я, мабуть трохи й граєте. Поясніть будь ласка, чому так часто Даяна влучає в сітку? Потрібно бити трохи під м'яч,чи як?)
    Конкретно сьогодні у Даяни м'яч летить у сітку в двох випадках.
    1. Дуже погано підходить до м'яча, тому летить взагалі куди завгодно, в тому числі, у сітку. Це звичайна для неї помилка.
    2. Сьогодні вона більше, ніж зазвичай, пробує пом'якшувати гру. В результаті просто не перебиває трос. Ідея потримати м'яч у грі непогана, але навичок таких дій у Даяни мало, звідси помилки.
    Stanislav Matusevych
    online
    Stanislav Matusevych, 10.10.2021 02:46
    +3
    Let's go Dayana!!!, 10.10.2021 02:33
    Я собі думаю,чи потрібно себе мучити. Даяна знову занервула і виключила голову. Стільки подарунків і подвійних.((
    Я особисто працюю та дивлюсь одним оком. Бо двома очима це дивитися занадто мазохістично.
    Let's go Dayana!!!
    online
    Let's go Dayana!!!, 10.10.2021 02:06
    +2
    Всім привіт. У всіх такі трабли з трансляцією?
    Spectra
    Spectra, 10.10.2021 03:33
    +1
    Let's go Dayana!!!, 10.10.2021 03:31
    В неї не вистачає дихалки,як і в Марти. Вона навіть спробувала відновитися, проте не встигла.
    Зачем было бороться за 2 сет и потом все так легко слить
    Let's go Dayana!!!
    online
    Let's go Dayana!!!, 10.10.2021 03:33
    +1
    Ось і все. Всім добраніч.
    Let's go Dayana!!!
    online
    Let's go Dayana!!!, 10.10.2021 03:31
    +1
    Spectra, 10.10.2021 03:28
    Походу все так и будет отыгралась с 0:40, но потом пошли ошибки!
    В неї не вистачає дихалки,як і в Марти. Вона навіть спробувала відновитися, проте не встигла.
    Spectra
    Spectra, 10.10.2021 03:30
    +1
    Увы нестабильная Даяна, вот и вся наверное проблема почему у неё нету камбеков!
    Let's go Dayana!!!
    online
    Let's go Dayana!!!, 10.10.2021 03:29
    +1
    Так відігратися і так віддати. В цьому вся Даяна! Дарує сподівання і жорстко опускає на землю!(((
    Spectra
    Spectra, 10.10.2021 03:28
    +1
    Spectra, 10.10.2021 03:05
    Такую Бадосу нужно обыгравать, но врядли Даяна это сделает, может и возьмет сет, но по классике она проигравает, матчи когда проигравает 1 сет!
    Походу все так и будет отыгралась с 0:40, но потом пошли ошибки!
    Let's go Dayana!!!
    online
    Let's go Dayana!!!, 10.10.2021 03:25
    +1
    Нажаль знову пішов спад!(
    Let's go Dayana!!!
    online
    Let's go Dayana!!!, 10.10.2021 03:22
    +1
    Stanislav Matusevych, 10.10.2021 03:18
    Конкретно сьогодні у Даяни м'яч летить у сітку в двох випадках.
    1. Дуже погано підходить до м'яча, тому летить взагалі куди завгодно, в тому числі, у сітку. Це звичайна для неї помилка.
    2. Сьогодні вона більше, ніж зазвичай, пробує пом'якшувати гру. В результаті просто не перебиває трос. Ідея потримати м'яч у грі непогана, але навичок таких дій у Даяни мало, звідси помилки.
    Дякую за відповідь. Вона, останні м часом, намагається трохи стримувати себе. Можливо зможе передаватися,як Соболенко. Проте потрібно покращувати подачу і піднімати витривалість.
    Spectra
    Spectra, 10.10.2021 03:20
    +1
    Последний раз Даяна выигравала матч, когда проиграла 1 сет, в Риме 2020 в матче с Анисимовой!
    Spectra
    Spectra, 10.10.2021 03:15
    +1
    Есть сет, как же хочется чтобы прервала неприятную серию и наконец-то сделала камбэк!
    Let's go Dayana!!!
    online
    Let's go Dayana!!!, 10.10.2021 03:07
    +1
    Stanislav Matusevych, 10.10.2021 02:46
    Я особисто працюю та дивлюсь одним оком. Бо двома очима це дивитися занадто мазохістично.
    Станіслав,ви більше тямите в теніс ніж я, мабуть трохи й граєте. Поясніть будь ласка, чому так часто Даяна влучає в сітку? Потрібно бити трохи під м'яч,чи як?)
    Let's go Dayana!!!
    online
    Let's go Dayana!!!, 10.10.2021 02:48
    +1
    ona_proigraet, 10.10.2021 02:45
    первый тайм(сет) мы уже отыграли.
    И шо? Пока шо имеем половинку минуса
    Еще 40 минут и усё, кино кончится
    У вас навіть акаунт створений під її поразку!) Стараєтесь!!!
    Let's go Dayana!!!
    online
    Let's go Dayana!!!, 10.10.2021 02:46
    +1
    Даяна,ну що ти виробляєш?!( Нічого в цій Бадосі немає. Проте стільки подвійних....
    Stanislav Matusevych
    online
    Stanislav Matusevych, 10.10.2021 02:24
    +1
    Elis, 10.10.2021 02:07
    Постійно підвисає(
    Ви на найвищій якості дивитеся? Спробуйте змінити 2598 Kbps хоча б на 714.
    Elis
    Elis, 10.10.2021 02:07
    +1
    Let's go Dayana!!!, 10.10.2021 02:06
    Всім привіт. У всіх такі трабли з трансляцією?
    Постійно підвисає(
    Spectra
    Spectra, 10.10.2021 03:05 (изменен)
    0
    Такую Бадосу нужно обыгравать, но врядли Даяна это сделает, может и возьмет сет, но по классике она проигравает, матчи когда проигравает 1 сет!